Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Blanka Pletánková

Zubař, MUDr.

Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem přešla asi před třemi lety od dětského stomatologa a jsem velmi mile překvapena - paní doktorka je milá, ochotná a z prohlídky nejsem vůbec tak vyklepaná, jako jsem bývala u svého dětského stomatologa. Mohu vřele doporučit!

• Šla jsem k paní doktorce po 6ti letech co jsem nebyla u zubaře. Měla jsem obrovský ale vážně obrovský strach ze zubařů, dokonce se mi zdály noční můry a furt jsem to odkládala a odkládala. Na nový rok v lednu 2015 jsem se rozhodla, že už prostě musím jít. Našla jsem si paní doktorku podle názorů na této stránce a považuju tohle rozhodnutí za velmi přínosné. S paní doktorkou jsme o tom mluvily, proč jsem tak dlouho nebyla. Prohlídla mi zuby. Zjistila že mam 3 malé kazy (což jsem zajásala že tak málo za tu dlouhou dobu) :) a po celou dobu zákroku mě uklidnovala, mluvila na mě, rikala co zrovna dela, co bude dělat dál, citlivě a jemně mi to odvrtala a byla naprosto úžasná. Téměř jsem nic necítila. Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů a jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla právě pro ní.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Václava Dluhošová

Zubař, MUDr.

• Z
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Je to má vybraná zubní ordinace od samého začátku

Vždy profesionálně poradí a vysvětlí kolem paradontózy různé příčiny i pak z toho východiska, jak z toho ven. dokáže pomoci, jak jen to jde a i profesionální vystupování - kdo o to stojí, tak ráda mu pomůže - je to profík ve svém oboru

• P

K paní doktorce chodím již řadu let, nyní u mne poprvé řešila vážnější problém a nemám absolutně co vytknout. Profesionální přístup, pečlivost, ochota vysvětlit co, jak a proč bude provádět.

Mohu jen doporučit.

PS: dřív jsem se bál zubaře jak čert kříže, u pí. Dluhošové se mi toto nikdy nestalo.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Iva Janíková

Ortoped, MUDr.

• E
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: původně bolest v rameni

s paní doktorkou jsem naprosto spokojená, to co mi na Černém mostě léčili půl roku, ona dokázala vyléčit za 10 dnů, na poliklinice ČM mi ani neudělali sono, jen obstřiky a nepoznali silný zánět v rameni a lokti, chodím k ní nadále nyní s problematickým kolenem a nehodlám na tom nic měnit.

• K
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: vyšetření kyčlí novorozence

Výborná paní doktorka! Vždy mi se vším pomohla a jedině k ní se znovu vracíme! Nemohu nic vytknout!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Anna Matulíková

Chirurg,

• D
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Zanícená mazová žlázka

Jestli chcete navštívit tuto paní doktorku, tak možná jen se zlomeninou, co vám dá do sádry, ale jestli tam jdete na chir. zákrok, tak je lepší tam nechodit!!!!
      Šla jsem tam se zanicenou mazovou zlazkou v podpaží. Jednoho pacienta, má v ordinaci pul hodiny a když už na vás dojde rada po x hodinách čekání, tak vám řekne, ať vy se ještě posadite a vezme lidi, co tam přišli před par minutami... Paní doktorce říkám, nezlobte se, ale mám jít na radu a už mám bolesti...
      Na to mi drze odpověděla, ze jestli se mi něco nelíbí, tak ze se mužů sebrat a jít se ošetřit jinam. Když mě paní doktorka nakonec vzala, tak jsem se ji ptala na na další věci k mému problému a jen mi skakala do řeči a k tomu měla dodatek, ze se mě na nic neptala.
      Když už došlo na zákrok, tak mi ránu “umrtvila” nepockala ani 5 vteřin a už mi to řezala !!! Takže jsem všechno cítila a slzy mi tekly proudem.... Nejsem žádný doktor, ale nemělo by se chvíli počkat a pak se pacienta zeptat, jestli to necítí a nebolí ho to ?
      Bylo ji to jedno, když mě viděla v bolestech.
      Poté mi ránu zalepila, mě bylo z té bolesti špatně a na omdleni a hnala mě, ať se zvednu a ať jdu čekat do čekárny na zprávu.
      Neměla by mi zprávu napsat náhodou hned ?
      Psala ji další hodinu a já v bolestech čekala v čekárně, bez prášku na bolest. V čekárně už nikdo nebyl, jen já sama a byla jsem v takovém šoku, ze i přítel se uvolnil z práce a přijel.
      Po hodině čekání vylezla ven a říká, zítra si přijďte na prevaz ráno a pockate si tady zase par hodin. Vzala jsem zprávu a říkám, ze zítra už vážně nepřijdu a ani nikdy jindy !!!!
      Takovéto chování, jsem už dlouho nezažila a doufám, ze už nikdy nezažiju. Mate nám pomáhat a ne nás uvádět do šoku a větších bolesti!!!!
      Za mě nejhorší doktorka, co sem kdy zažila.

• S
      Umístění: Poliklinika Petrovice

Neprofesionalni, nepodava dostatecne informace o lecbe, resp. o moznostech lecby. Velmi neochotna, hlavne se pacienta co nejdrive zbavit. Na to, ze ma plnou cekarnu, chodi pozde. Naprosta nespokojenost, nelze doporucit.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Andrea Luňáková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Bolest v uchu u syna (4 roky)

Paní doktorka je velice příjemná a pozitivní, skvěle komunikuje s dětmi. Kluk se nechal vyšetřit beze slz, což je u nás vzácnost.

• S

Paní doktorka manželce i mně pomohla s potížemi, se kterými jsme se nějaký čas potýkali. Jsme plně spokjení s jejím přístupem k péči i k atmosféře v ordinaci. Chodíme k ní nadále i poté, co jsme se z Petrovic přestěhovali mimo Prahu.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Naděžda Boháčová

Dermatolog,

• Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Nádor 3 x basaliom

Skvělá lékařka se vstřícným, citlivým a lidskym přístupem k problémům pacienta. Po zjištění diagnózy zajistí chirurga k odstranění nádoru.

• Umístění: Poliklinika Petrovice

K doktorce Boháčové chodím cca 20 let,i s dětmi, a s různými problémy.Považuji ji za skvělého diagnostika, léčí rychle a přesně, jak jen je to u kožních problémů možné. Ani s objednáním není nikdy problém. Jistě, někdy v čekárně čekám, ale odtud i ten název, ne? Upřímně a bez obav doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Alexej Nevedomský

Neurolog, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Petrovice

Doktor hovoří více rusky než česky, tak domluva trošku vázne.
      Ordinace stísněná, jsou zde 2 lůžka a lékař, lékař ošetřuje 2 pacienty současně.
      Pro mne byly masáže příliš rasantní, nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. Bolesti se mi touto léčbou zhoršily, musela jsem rehabilitace ukončit.

• Vynikající odborník, postavil mně na nohy po 2 měsícní hospitalizaci s vyhřezlou plotýnkou. O 2 roky později mi vyléčil pískání v uchu. Upozorňuji že je ne každému se to ucho povede vyléčit, měl jsem to od krční páteře.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Pokorný

Pediatr,

• J
      Umístění: Poliklinika Petrovice

Pan doktor lecil vsechny synovi nemoci pouze antibiotiky a po 5-ti letech na mou zadost nam konecne napsal doporuceni na imunologii, kde diagnostikovali astma. Behem preventivnich prohlidek nikdy nevysetroval zrak a po zmene pediatra nas nova pani doktorka ihmed pri vstupni prohlidce vysetrila a poslala na ocni. Synovi byla zjistena ocni vada v pravem oku, ktera mohla byt odhalena jiz pri preventivnich prohlidkach a vse se mohlo resit jiz davno. Nyni mozna prijde nenavratne o zrak na prave oko. Dekujeme pane doktore.

Umístění: Poliklinika Petrovice

K panu doktorovi jsem chodila celé dětství. On i sestřička jsou velmi milí a ochotní, jen pan doktor toho moc nenamluví a většinou tak s vámi vše konzultuje právě sestřička. Za minus považuji preventivní prohlídky, které jsou dle mého názoru nedostačující - sestřička mne vždy pouze zvážila a změřila, pan doktor se zeptal na alergie a tím to tak končilo. Nejsem si jistá, že s tímto přístupem je pan doktor schopen včas odhalit případné problémy.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jaroslav Vrkoč

Oční Lékař, MUDr.

• R
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: zánět v oku

S oční ordinací jsem velice spokojena, moc mne bolelo oko, sestřička velmi milá a vstřícná, moc příjemná,usměvavá. Hned mě pan doktor vyšetřil, hodně se mi věnoval. Nakonec mě předepsal ATB kapky do očí a zánět se lepší. Ocenuji, že mě vzal okamžitě bez problémů, ne jako v Golfové ulici kde je to velký problém.. Pan doktor Vrkoč je profesionál, ví jak léčit.Cítila jsem se velmi dobře a starali se o mě moc hezky. Díky!!! Doporučuji.

Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Kontrola běžná

Pan doktor celou rodinu profesionálně prohlédl, a to s úsměvem a bez nepříjemných slov. Bylo to pro nás vlastně mile setkání v ordinaci. Sestřička také velmi ochotně pomohla dětem k usazení se k přístrojům. Přístup obou je velmi profesionální.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lubomír Sklenář

Internista, MUDr.

• F
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Un souffle au coeur .

Le docteur Sklenar est acceuillant, à l'écoute du patient, un professionnel attentif et efficace. Je me fais suivre par lui depuis 20 ans. J'habite à Berroun et cela ne m'a pas dissuadé à trouver une consultation plus proche de chez moi! Merci docteur.

• Mně pan doktor pomohl, aniž došlo na "skutečnou léčbu". Stačilo vše probrat, trochu mi otevřít oči, že holt každý stárne a že od sebe nemůžu čekat výkony jako ve dvaceti. Doporučení přestat se stresovat nesmysly pomohlo víc a lépe než tuny prášků. S tímto přístupem jsem určitě spokojenější než s "tupým" přikyvováním, léčením neexistujících chorob a předepisováním prášků, abychom se mohli předhánět, kdo jich pojídá více...

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře