Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (111)

MUDr. Jan Chvojka Jiný

Velice vstřícný přístup. Synovi ( 5 let ), pan Dr. Chvojka vše vysvětlil, ukázal a vyšetřil. Poté nám laicky na papír nakreslil a vysvětlil problém a navrhl řešení. Pan doktor chce opravdu pomoci a jeho přístup je velmi profesionální. I když to do této ordinace máme poměrně dost daleko, cesta se určitě vyplatila. Pan doktor i jeho sestřička jsou lidé na svém místě.

MUDr. Petr Rambousek Jiný

Výborný pan doktor, velmi milý a vše vede k reálnému řešení pacientova problému.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Mockrát děkuji za rychlé přijetí a lidský přístup. Dlouho jsem nezažila u doktora tak milé a ochotné jednání. Výsledky mi pan doktor osobně zavolal tentýž den. I přes ne příliš příjemnou punkci štítné žlázy jsem odcházela z ordinace s dobrou náladou.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Velmi doporučuji. Byla jsem z vyšetření vyklepaná, doktor moc milý, sestřička taky a ještě mě držela za ruce! Pan doktor mi hned večer, kolem 20:00 volal výsledky - díkybohu vše v pořádku.
    Vyšetření samoosobě teda opravdu nic příjemného, odcházela jsem se slzama v očích, ale dá se to zvládnout. Každopádně přístup lékaře a sestřičky neuvěřitelný v dnešní době.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Dnes jsem byla na punkci štítné žlázy. Výsledky budu vědět asi už večer, ale už teď vím, že to byla jedna z nejmilejších návštěv u lékaře, byť samotný odběr není nic příjemného. Pan doktor mi říkal Gábinko (je mi 44 let) a byl opravdu velmi vlídný, tak jsem byla ráda, že moje obavy z nevlídné čekárny se mi rozpustily hned po vstupu a po 15 minutách jsem odcházela s úsměvem na tváři. A abych nezapomněla, sestřička je taky sympatická. P.S. pokud máte v oblibě kočky, tak si budete v ordinaci také rozumět :-D

MUDr. Soňa Červená Jiný

Paní doktorka je anděl. Poprvé v životě jsem se setkal s tak lidským přístupem, že je to až neuvěřitelné, že mohou existovat tak nádherné bytosti ve zdravotnictví. S předchozí mojí obvodní lékařkou to je úplný opak. Prostě je lidská a se skvělou sestřičkou tvoří bezva dvojku. Kéž by bylo takových lékařů a sester více. Díky za ně že tu jsou. Velmi kladný a profesionální přístup. Děkuji.

MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

Dorazil jsem v 17:30 na objednanou registraci, kde mi sestřička v čekárně předala dotazník k vyplnění. Po jeho vyplnění mi byl vydán další dokument (heslo pro komunikaci) kolem 17:50. Poté jsem čekal až do 18:30, aby někdo přišel pro vyplněný dotazník, ale nikdo se neobjevil. Přestože jsem dvakrát klepal na dveře, nikdo mi neodpověděl. Nakonec jsem v 18:45 odešel bez toho, abych byl zaregistrován, viděl lékaře, nebo aby se mnou kdokoli z personálu vůbec promluvil.

Takovouto úroveň péče od praktického lékaře rozhodně nečekám a považuji ji za značně nedostatečnou.

V.Ť.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Pan doktor je profesionál a velmi lidský. Představte si, že byste měli čekat 3 měsíce na termín punkce za dalších 14 dní ortel: maligní x benigní. Ta představa čekání je šílená. A pak na těchto stránkách náhodou objevíte někoho, kdo Vám dá termín do 5ti dnů, uklidní Vás svým laskavým přístupem a ještě týž den večer Vám zavolá výsledek. Velice děkuji panu doktorovi Novákovi za pocit, že medicína a svět jsou ještě v pořádku.

MUDr. Petr Rambousek Jiný

Pan doktor byl skvělý, sestra byla skvělá! Vlídní, otevření a vstřícní, prostě pohoda. Kéž by takto vypadalo celé české zdravotnictví!

MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

Terrible.. I had to wait three hours. I will change doctor.

Kontakt

Palackého 720/5, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna