Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

MUDr. Dagmar Frösslová Jiný

S paní doktorkou jsem měla zatím pouze pozitivní zkušenosti. Měla velmi milý přístup a vše šlo vždy hladce a poté v hojení bez problémů.
    Kontrolování pih, odstraňování esteticky zavádějící pihy a vypálení bradavic.
    Na závěr zahlédnutí špatného akné a doporučení kosmetiky.
    Bohužel obvykle osoby, které mají pozitivní zkušenosti málo kdy kam něco napíší..
    A ozývají se pouze ti, kteří potřebují negovat
    Když jsem zahledla špatně recenze a hodnocení, je mi z toho tedy smutno
    Nejen, ze tu mame dobře zdravotnictví a lidé tímto přístupem demotivují a vyhání lékaře do zahraničí, ale není se čemu pak divit, když je nouze o lékaře..

Dagmar Dohnalová Jiný

Chodím k paní doktorce se synem celý jeho život, tedy 9 let. Byla vždy velmi profesionální a sic byl syn jeden čas velmi nemocný a měl problémy s imunitou, vždy pomohla. Hodnocení, která mluví o aroganci, mě vážně překvapují...

MUDr. Dagmar Frösslová Jiný

Už nikdy víc, nedoporučuji! Původní vysezení si x hodin bez objednání samozřejmě chápu, ale aby následný termín po dvou měsících s objednaným časem a paní doktorka si bere, jak chce a vůbec nemá asi tušení, jak jsou pacienti objednání, takže kdo tam "vtrhne" dřív, je tam? Takhle sem byl po hodině a půl předběhnut několika dalšíma pacientama. Skvělá práce, odchod a můžu zase hledat jiné Kožní

Dagmar Dohnalová Jiný

Výborná lekařka byla jsem u ní v péči jak já tak jsem jí svěřila své děti.
    Velmi rychle odhalila u dcery mononukleózu kde na pohotovosti diagnostikovali angínu. U syna gilbertův syndrom. Mohu říct, že jsem za ní velmi ráda. A nová sestřička je velmi milá.

Dagmar Dohnalová Jiný

Paní doktorka je zkušená a vždy vás ošetří i když je po ordinačních hodinách. Pomohla synovi, postarala se o rychlou návštěvu nemocnice (bez čekání) a moc si jí za to vážíme. Má dlouholeté zkušenosti.

Dagmar Dohnalová Jiný

Pani doktorka vobec nesleduje sucastnu medicinu, nerobi ani zakladne poradne pre novordencov, kde by kontrolovala poriadne dieta, bere ich ako na pase nic neskuma jedine co riesi je vaha a spyta sa ci kojite alebo UM to je vsetko. Nekontroluje vyvoj, nic zene nevysvetli, nedoporuci, neviete kedy hovori na vas a kedy na sestricku. Nema ziadnu empatiu k tomu dietatu je neprijemna, arogantna a podporuje matku v dokrmovani UM. Mna osobne presviecala o tom, ze nemam mlieko pri 3 mesacnej dcere (aktualne kojim a ma 9 mes). Nevie ani ockovat, ked som videla ako dcere vraza do nohy tie injekcie :( … hrozne keby to bolo moje prve dieta, asi by som spravila velmi vela chyb! Urcite neodporucam!!!

Prim. MUDr. Martina Dukátová Jiný

K paní doktorce jsme se dostali s mou 2 letou dcerou kvůli podezření na alergii - dcera měla v době vyšetření po celém těle vyrážku. Paní doktorka nebyla vůbec příjemná ani sympatická, vyrážku si prohlédla jen letmo ze dvou metrové vzdálenosti, a poslala nás na krevní odběry. Po nich již více než měsíc čekáme na výsledky, do ordinace se buď nedaří dovolat, nebo na telefon odpovídá velmi nepříjemná sestřička s tím, že se musí poradit zda nám výsledky může vydat, a má k tomu spoustu výmluv proč to nejde. Bohužel nejsou ochotni výsledky zaslat ani pediatričce. Pravděpodobně budeme tedy muset nepříjemné a bolestivé krevní testy s dvouletou dcerou podstupovat znovu, tentokrát však u někoho kompetentního.

MUDr. Andrea Dutková Jiný

Paní doktorka stanovila jeden den v týdnu pro zasílání předpisu na léky. Bohužel několikrát stalo, že jsem musela upomínat sestřičku, aby paní doktorka zaslala recept na léky, které mamince již chyběly. Nyní byla paní doktorka na dovolené. Kontaktovala jsem jí pomocí e-mailu a poprosila o zaslání léku, který mi přislíbila zaslat. Bohužel ho opět nezaslala a na další e-mail již nereagovala zřejmě z důvodu stěhování. Tento přístup se mi opravdu nelíbí a paní doktorka by si měla připomenout Hippokratovu přísahu. Veškerou e-mailovou komunikace mám samozřejmě k dispozici, pro případ, že paní doktorka bude vše zpochybňovat.

MUDr. Andrea Dutková Jiný

Paní doktorka, je moc pečlivá svědomitá, její motto je opravdu zachováno, empatická a lidská, pomohla mi jak jsem byl čerstvě dospělý, teď si k paní doktorce vracím, má hodně andílku a božího světla, jelikož jsem věřící a zajímá mě ezoterika, nejen že je dobrý lékař, vím že o pacientech přemýšlí dost intenzivně, pacientovi řekne co je pro něho vhodné. Velice si chválím tuto paní doktorku. Václav Ženíšek

MUDr. Helena Dvořáková Jiný

Profesionální přístup. Pomohla mi a vše vysvětlila. Doporučila mi léčbu, která mi pomohla. Škoda, že se přestěhovala. I tak se na ni ráda s důvěrou obrátím.

Kontakt

Opatovská 1763/11, Praha 149 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda