Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (42)

MUDr. Michaela Doleželová Jiný

K paní doktorce chodím už víc než 20 let do prsní poradny a jsem maximálně spokojená s jejím přístupem, empatií a ochotou.

MUDr. Alexandr Šimek Jiný

Pana doktora jsem kontaktovala emailem. Chtěla jsem řešit zarustajici nehet na palci.Pozval si mě ke konzultaci a psal, že konzultace je zdarma. Při návštěvě se podíval na palec, řekl že si nehet blbě stříhám a že mám přijít až mi zase naroste. Na moji námitku že mě prst bolí a chtěla bych nějakou pomoc vůbec nereagoval. Řekl si o XXXX s odůvodněním že s VZP nemá smlouvu. Na moji námitku že psal že je konzultace zdarma odpověděl, že jsem mu nepsala jakou mám pojišťovnu. Tak jsem mu řekla ze se neptal a že jsem s tím nepočítala. Poslal mě pro peníze do bankomatu. Je pod moji úroveň se s někým hádat o XXXX. Peníze jsem tedy donesla a nedostala jsem ani doklad. Takže jsem asi zasponzorovala panu doktorovi dnešní oběd.
    Odbornou práci pana doktora nemohu tím pádem posoudit, ale jakýkoliv zájem člověku pomoci alespoň radou jsem nezaznamenala.
    Přístup a komunikace otřesné.
    Už nikdy víc.

MUDr. Pavel Stollár Jiný

K panu doktorovi, jsem šla skrze bolavý a oteklý nárt. Na nohu se jen podíval z povzdálí počítače u kterého doslova seděl po celou dobu mé návštěvy v ordinaci. Jeho přístup byl velmi arogantní a netaktní. Nedoporučuji !

MUDr. Alexandr Šimek Jiný

Dnes jsem p.doktora navštívila a musím říct, že vše proběhlo naprosto v pořádku.
    Bylo mi vše vysvětleno a p.doktor i sestra byli úplně v pohodě.

MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

Pan doktor se mi snažil maximálně pomoci. S veškerým personálem Polikliniky Olomouc jsem byla spokojená, všichni vstřícní.

MUDr. Hamdanieh Imad Jiný

K panu doktorovi chodím již 30let a určitě bych neměnila.Je to skvělý člověk a profesionál !!

MUDr. Jiřina Stránělová Jiný

Paní doktorka je skvělá a velice empaticka, milá a komunikuje při vyšetření a tím s vámi hledá důvod i příčinu. A pokud si není jistá, okamžitě vám poradí speciologicke vyšetření,třeba CT ve FN. Což mi velmi pomohlo, když mi na CT zjistili, že je to jen hemangliom na játrech (smotek cevicek na jatrech) ,a jsem v klidu. Doporucuji ji vsem!!! Je velice vstřícná a empaticka

MUDr. Pavel Stollár Jiný

Arogance, nezájem - takřka vyhazov z ordinace.behem hodiny v jiné ambulanci komplet vyšetření, doporučená léčba - úspěšná!

MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

Na pana doktora nedám dopustit. Dost mi pomohl se všemi problémy, které jsem měla. Jsem mu vděčná za jeho přístup a ochotu.

MUDr. Michaela Doleželová Jiný

Paní doktorka mi dnes opravdu zázračně pomohla, jak se píše i jinde, je opravdový odborník. V rámci chirurgického zákroku, který mi byl naprosto zrucně a profesionálně odveden, projevila také empatii a citlivost. Nakonec dodám, že ač nespěchala, byla velmi rychle hotova a já necítil žádnou bolest.

Kontakt

třída Svobody 1067/32, Olomouc 779 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna