Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (90)

Monika Vogelová Jiný

Byla jsem po vysetreni take skvelym orthopedem pro podezreni na trombozu nohy odeslana na cevni, p. doktorka me jeste ten den vysetrila, nasla zdroj potizi. Velice mila, ochotna, vse vysvetlila, proste slunicko. Dekuji moc

Monika Vogelová Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla při opakované trombóze a včas odhalila, že mám plicní embolii. Docházím k ní asi čtyři roky a vážím si jejího přístupu, odvádí příkladnou práci.

Linda Kotrbová Jiný

Skvělá paní doktorka, rozšiřuje si obzory a snaží se nic nepodcenit. Já i manžel jsme moc spokojeni.

MUDr. Peter Moravčík Jiný

Zablokovaný krk, šest týdnů úporné bolesti hlavy zejména v noci. Absolvovala jsem několik fyzioterapeutických sezení s krátkodobým účinkem. Pan doktor se podíval na RTG snímek páteře, s povzbudivým komentářem provedl ten správný bezbolestný "hmat" a zázrak-jsem zpátky, žiju a normálně spím. Moc děkuji.

MUDr. Václav Vomáčka Jiný

Cením si pečlivosti pana doktora,. Věřím, že kdyby něco nebylo v pořádku, dozvím se to včas a při troše štěstí to dobře dopadne.

MUDr. Martina Doubravová Jiný

Tak toto nechcete. "Přijímáme nové pacienty." Sestra - zítra přijďte, paní doktorka "se rozhodne". Vysoký tlak 140/100, nepřijmu Vás, nemám na Vás čas. Chci zdravého pacienta. Jděte hledat jinam.

MUDr. Josef Uskoba Jiný

Bohužel i moje zkušenost s panem doktorem byla hrozná. Arogantní přístup , bolesti po operaci komentoval tím , ze se nemůžu v práci opírat o stůl (jsem OSVČ a ruce mě živí, opírat o stůl se opravdu nemůžu , pač bych umřela hlady).Ruku mi po jeho operaci museli dávat dohromady dva chirurgové . Pana doktora ani jeho tým rozhodne nedoporučuji .

MUDr. Martin Hanus Jiný

Pan doktor má zlaté ručičky, meniskus a chrupavka od operoval v Berouně a nemohu si vůbec stěžovat lidský přístup a vše, doporučuji všemi deseti

Tereza Burdová Jiný

DiS Burdová je velmi příjemná a schopná fyzioterapeutka, byla jsem velmi spokojená s jejím přístupem a profesionalitou. Vždy se snaží neúnavně pomáhat, radit s problémem či jakýmkoliv dotazem ohledně terapie. Je komunikativní a snaží se vždy pacientovi pomoci. Pomáhala mi při rehabilitaci po operaci kolene od úplného začátku kdy jsem měla nohu téměř nehybnou a ž k celkovému zlepšení kdy jsem mohla normálně začít chodit do práce. Jsem spokojena s její odbornou kvalifikací.

MUDr. Tomáš Masařík Jiný

Výborný pan doktor, je vstřícný, dokáže vše vysvětlit a pomoci. Lepšího chirurga jsem nepoznal, rozhodně pana doktora Masaříka doporučuji, skvělá léčba a komplexní vyšetření a léčení.

Kontakt

Soukalova 3355, Praha 143 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna