Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jitka Klinderová

Neurolog,

Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Tinnitus

Čekání 4 týdny na neurologa od vyšetření na ORL je frustrující, zvlášť když Vám neustále píská v uších a nemůžete se soustředit absolutně na nic. Už při objednání byl přístup sestry poměrně chladný, až necitelný k pacientům. Přístup paní doktorky byl naprosto opačný, což kvituji, bohužel mi ale chybně stanovila diagnózu a způsob rehabilitace, takže jsem ztratil další dva týdny, než jsem s pomocí zkušeného fyzioterapeuta konečně zjistil v čem je problém a začal jej účinně léčit. S tinnitem tedy raději za paní doktorkou nechoďte.

• A

Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Eva Nykodymová

Zubař, MUDr.

Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, všechno vysvětlí, je šetrná a profesionální. Na ní se člověk prostě těší i když má kaz. Dojíždím za ní 100km.

• J

Konečně jsem našla lékařku, která plombuje tak, že plomby nevypadávají, zubařku, která věcně probere co a jak a proč. Mohu vřele doporučit, bohužel, pro nával pacientů bude přijímat jen čas od času.
      Jana

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Petra Kameníková

Otorinolaryngolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Jiný

MUDr.Petra Kamenikova je v dnesni dobe vyjimecnym lekarem.Z navstevy jeji ordinace jsem odchazel nadsen jejim pristupem.Vse mi podrobne vysvetlila a maximalne se snazila,abych pochopil podstatu svych zdravotnich problemu.Okamzite navrhla zpusob lecby,ktery by me v mem veku co nejmene zatezoval.Pristup jeji i jeji sestry byk velmi lidsky a empaticky.Tuto pani doktorku a jeji ordinaci mohu vsem vrele doporucit.

• T
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Bolest v krku (laryngitida)

Vyborna pani doktorka,dobre vysvetli problem,provede komplexni vysetreni,komunikuje s pacientem. Lecbu prodiskutuje s pacientem i dle jeho moznosti(financnich,casovych,apod.). Sestry taktez prijemne,pohotove(Poliklinika Modrany)
      Me vzdy lecba zabrala a pomohla.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Milena Klomínská

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Jiný

Paní doktorka je profesionálka na svém místě. Je pravda, že v čekárně sedíme dlouho, ovšem je to následek lékařské preciznosti práce lékařky. Děkuji paní doktorce za to, že je taková milá a hodná. Málo kdo ví, že už má nárok na starobní důchod. Ale protože její pacienti neměli žádného následného praktického lékaře, vrátila se k nám, pacientům. Mnohokrát děkujeme, paní doktorko.

• P
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: zdravotní potíže.

lékařka vždy profi přístup děkuji za péči kterou mi dává už 20 let. Burda Pavel ,.vozíčkář ...dává pocit rodinného lékaře, celé mojí rodně,.neměnily bychom.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Radka Sýkorová

Praktický Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Jiný

Člověk se srdcem na dlani. Báječná, úžasná, perfektní, odbornost na vysoké úrovni .... jedno velké DĚKUJI, že jste. Moje soukromá lékařka již 19 let, vytáhla mě hrobníkovi z lopaty po těžké autonehodě.

Umístění: Poliklinika Modřany

Jednoznačně za více než 50 let moje nejlepší lékařka. Usměvavá a ochotná s vynikajícími znalostmi a přístupem k pacientům. Nehraje si na to co není, ale to co dělá, dělá velmi dobře.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Jan Bus

Gynekolog, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Jiný

Pan Doktor je člověk na svém místě. Je mi 20 a nikdo nechápe, že mám za gynekologa muže, ale opravdu bych neměnila. Je milý, profesionální, vše mi vysvětlí, podpoří mě a já mu na 100% důvěřuji a vždy se na každou návštěvu těším. "Necpe" do mě prášky ani hormony, jako to dělají jiní lékaři. Opravdu doporučuji.

• M
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Jiný

Pan doktor Bus je nejen odborník, ale také velký sympaťák s lidským přístupem k pacientkám. Uzdraví nejen tělo, ale i duši!Jsem s jeho péčí velmi spokojena.

Podívejte se na všechny názory (105) na lékaře