Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Ilona Kykalová

• J
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Bolest kolena

Moje zkusenost s pani doktorkou je oproti ostatnim zde ciste pozitivni. Pani doktorku jsem jiz navstivil vicekrat s vicero problemy a nikdy se mi nestalo, ze by na me byla neprijemna nebo svoji praci odbyla. Vzdy jsem mel pocit, ze mi pomohla, jak jen bylo v jejich silach. Je pravda, ze nema rada zdrzovani, ale vzhledem k mnozstvi lidi co k ni chodi je to naprosto pochopitelne a jak se clovek chova k ni, tak se chova k nemu. Za me naprosto v poradku. Je pravda, ze vetsinou je clovek prijat o neco pozdeji, nez je objednan, ale urcite to neni v ramci hodin, ale spise minut. Je to ale pochopitelne, protoze kazdy ma rozdilne problemy, ktere zaberou rozdilnou dobu v ordinaci a tak (jak je uvedeno na dverich ordinace) je cas objednani pouze orientacni.

• Z
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: bolest ramene, voda v koleni

Nedoporučuji. Po 2 návštěvách jsem si utvrdila názor, že paní doktorku pacient spíše obtěžuje. Paní doktorka měla velmi odměřený až arogantní přístup. V ordinaci si nelze ani sednout, musíte stát, dokud nevyzve.
      Mé popsání potíží chtěla slyšet jen ve zkratce, a pokud jsem chtěla něco zmínit, tak nenechala vůbec doříci. Byl z ní cítit značný nezájem a snaha o rychlé se zbavení pacienta.
      Při každé návštěvě mi řekla trochu jiný nález ke stejnému RTG, odporující tomu předchozímu.
      Když jsem položila dotaz k bližšímu vysvětlení zákroků vč. operací, které mi doporučila resp. spíše s nimi vyhrožovala, tak se rozčílila a rozhodla se neodpovídat.

Takže jsem se raději objednala jinam.

Podívejte se na všechny názory (95) na lékaře

• Jiří Schovanec

• T
      Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

P.doktor Schovanec je výborný lékař i člověk.operoval mě 2x a vždy bez problémů.dneska jdu k němu opět věřím že mi opět pomůže..již 2 m.trpim bolestmi a zatím nikdo nepomohl kam mě neurolog poslal.proto jsem nyní opět zvolila dr.Schovance.
      Pane dr.predem dekuji.
      Bartakova

Umístění: Poliklinika Modřany

Myslím, že pět hvězdiček je pro pana doktora málo. Určitě by si zasloužil alespoň deset. Velmi šikovný a ochotný profesionální lékař s neobyčejně lidským přístupem.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Jan Macko

Zubař, MUDr.

• L
      Umístění: Praktický lékař stomatologSlužby: běžné kontroly, vrtání atp.

Ze začátku mě ordinace pana Macka přišla jako skvělým místem plným profesionálů. V moment, kdy jsem pominul fakt, že zde pracují "asistenti" z Ruska atp., přišel jsem si v dobré péči. V moment, kdy ale bylo nutné jeden z mých zubů opravit už po třetí v jednom roce (mimochodem jsem závěrem skončil se zubem, který půjde celý ven), začalo mi něco "smrdět" (teď nemyslím ten zub). Po dlouhém shánění jsem se dostal k jinému zubaři, který mi udělal rentgen. Veškeré ošetřené zuby byly udělány špatně a o jeden celý přijdu.

Pan Macko upřednostňuje kvantitu před kvalitou, tak pokud chcete jít k někomu, u koho to bude stát více, ale zase to bude kvalitní, pana Macka nedoporučuji!

• Umístění: Praktický lékař stomatolog

zubní péče Praha 4 - Pankrác.
      Osobně jsem MD. Macko provedl péče a rekonstrukce některých zubů a mohly přemístit svůj starý most. Je to dočasné práce, která mi umožňuje jít na nějakou dobu. Jsem si vědom toho, že budu muset uchýlit k dočasné zařízení, ale jsem rád, že svou práci. Přinesl jsem manželem a dcerou, a všichni byli šťastní. Díky ledna Macko. Roberta (italy)

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Petr Mašát

• P
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Vazy v kolenu

Po plastice natržených vazů v koleni mohu opět sportovat dokocne i bez ortézy. Pan doktor odvedl skvělou práci.

• Jan J. Pan doktor mi operoval ramenní kloub cca v roce 2011 férový přístup přístup, vše proběhlo hladce, rahabilitace taktéž od té doby vše ok. díky moc.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Šárka Soukupová

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: jiné místo

Dobrý den,

paní doktorku Mudr. Šárku Soukupovou velmi doporučuji. Jako pacient jsem nikdy nebyla na návštěvě v ordinaci v pasivní roli, naopak. Vedla se mnou kvalitní dialog. Neskáče do řeči, vyslechne, doptá se. Dvakrát jsem stála před otázkou zda nasadit ATB a tomu vždy předcházelo detailní vyšetření na ORL. ATB mi byly předepsány ze tří případů pouze jednou. K tomu přidává velmi milá slova podpory. Hodnotím jako velkého profesionála s lidskou tváří a doporučuji.
      Lenka G.

• Paní doktorka Soukupová na mě udělala ten nejhorší dojem, jaký si jen lze ve vztahu lékaře a pacienta představit. Byla nepříjemná, neochotná, arogantní. Tato zkušenost mě nutí hledat si jiného a vlídnějšího praktického lékaře. Její odborné znalosti hodnotit nemohu, neboť jsem měla tu čest s ní jednat jen dvakrát. Poprvé šlo o standardní předoperační vyšetření a podruhé o vystavení žádanky k odbornému lékaři. Mé hodnocení je tedy "velmi slabé"
      Děkujeme za pochopení. Jsme přesvědčeni, že pouze stanovením pravidel a jejich důsledným dodržovaním se nám podaří vytvořit hodnotný portál ke sdílení spolehlivých informací o lékařích a zdravotnických zařízeních.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Maryšková

Plicní Lékař, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Modřany

Doktorku neodporúčam. Arogantný nepríjemný prístup. Neprofesionálne jednanie s pacientom. Vyšetrenie budem absolvovať pre istotu inde. Nezanechala vo mne dojem dobre vykonaného vyšetrenie. Ľutujem že som sa na mieste neohradil voči prístupu.

• M
      Umístění: Poliklinika Modřany

Přístup paní doktorky byl konstruktivní a logický, jako jediná se mě před plánovanými alergologickými testy zeptala na užívané léky, jelikož tyto můžou výsledek ovlivnit. Oceňuji, že paní doktorka jedná s pacientem jako se svobodným člověkem, tzn. nic nenařizuje, ale navrhuje další postup podle zjištěných okolností, které jasně a srozumitelně sděluje. Odcházela jsem uklidněná s pocitem, že vím co, jak a proč. Mimo to je paní doktorka i sestřička velice příjemná a pohodová, objednací čas také platí přesně a dlouhé vysedávání v plné čekárně se nekoná... Prostě vše jak má být, předchozí negativní komentáře naprosto nesdílím.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Ivana Borejová

Pediatr,

Umístění: Poliklinika Modřany

K paní doktorce jsem já i ostatní členové rodiny chodila celé dětství. Byla jsem u ní vždy se vším spokojená, vždy pomohla a poradila. Nikdy jsem si nemohla na nic stěžovat. Za sebe i celou svou rodinu paní doktorku doporučuji všemi deseti!
      Dvořáková Lucie

• I

Paní doktorku nedoporučuji ...
      Byla jsem u pani doktorky se synem..Syn si stěžoval na bolest v krku..Paní doktorka nám Koukal do krku a řekla vše v pořádku.. Další den jsem jela se synem na pohotovost a řekli nám ze má syn angíny..Mám s ni více špatných zkušenosti ...

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Václav Tomášek

Neurolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Modřany

Po všech vyšetřeních a kolotoči neurologů jsem konečně narazila na skvělého pana doktora. Nikdy se mi nestalo, ze by mě doktor takhle chapavě vyslech a vše mi vysvětlil. Do podrobna. Odcházela jsem obohacena o cenné informace a zase o něco vzdelanejsi, co se neurologie týče. Děkuji za to a děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

• R

Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku a představil se, poté velice trpělivě vyslechl, v čem spočívají mé potíže, kladl doplňující otázky a žádná má informace se mu nezdála zanedbatelná nebo obtěžující. Pak mě pečlivě vyšetřil, sepsal zprávu a pak následovalo obsáhlé a názorné vysvětlení toho, v čem by mohly spočívat mé problémy, které možnosti a proč vyloučil a z jakého důvodu navrhuje další vyšetření a léčbu. Přístup k pacientům je naprosto nadstandardní, velice lidský a milý. Při návštěvě pacient ví, že jeho lékař je tu skutečně pro něj. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Vladimír Weiss

Endokrinolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Kontrola

Pan doktor Weiss je lékařem na přání. Po všech svých zkušenostech s endokrinology jsem skutečně šťastná, že jsme se já i má maminka dostaly právě k němu! Je to profesionál, skvělý odborník s přesahem do ostatních lékařských oborů a přitom skromný, pokorný, laskavý člověk s velkou trpělivostí a vlídným přístupem ke svým pacientům.
      K takovému člověku chováte důvěru a nebojíte se mu s ničím svěřit.
      Hledá řešení a vysvětluje tak, aby i úplný laik pochopil. Má úžasné charisma :) Jeho sestřička je také báječná, vždycky vyjde vstříc, je chápavá a vlídná. S panem doktorem jsou skvěle sehraní. Tady jsem si jistá, že jsme v těch nejlepších rukou.

• P

Dosud jsem nezažila takového lékaře, který je tak empatický, profesionální, vysoce erudovaný, pacienta vyslechne a na vše odpoví. U mne okamžitě zahájil léčbu, vše mi vysvětlil, mám u něj pocit, že nic nezanedbá. Musím také poukázat na jeho lidskost a vstřícnost. To samé platí i pro sestřičku, která je naprosto perfektní. Pět hvězdiček je v tomto případě málo.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Josef Uskoba

Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: bolest kyčle

Obrovsky šetrný a pečlivý lékař s milým přístupem k pacientovi s bolestí. Byla jsem u něj poprvé v životě a jsem mile překvapená. Pokud budu muset jít opět jinam bych nešla než k němu. Ivana 56 let

• J
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: vyšetření kyčlí novorozence

Pan doktor je určitě odborník, ale je ze staré školy, evidentně nesleduje nové trendy a postupy a je opravdu velmi nepříjemný pokud se chcete doptat na nějaké alternativy k postupu, který vám bez jakéhokoliv vysvětlení předepíše. Co mu chybí na empatii dohání na aroganci a neochotě se s lidmi bavit. Svým přístupem "takhle už to doporučuji 30 let a nehodlám se o tom dál bavit nebo vám cokoliv vysvětlovat" by se hodil spíš někam na úřad než do zdravotnictví ...

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře