Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Božena Šafrová

Praktický Lékař,

• Dobrý den, kdykoliv paní doktorka zastupuje mojí paní doktorku....je pro ni problém cokoliv s ní vyřídit. Měla jsem v tom to tydnu dostat poslední davku očkování proti hepatitidě B a i to byl problém, nejdříve , že se na tento úkon musím objednat a po konzultaci se svou asistentkou mne odmítla s tím, že tohle si musím vyřídit se svou paní doktorkou, která je ted na dovolené....hm..tak moc děkuji...tomu říkám zástup....není to první problém se kterým se s paní doktorkou Šafrouvou potýkám....

• Milá paní doktorka,přívětivá.Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Václav Vomáčka

Urolog, MUDr.

• Pan doktor Vomáčka byl urologem mého tatínka, který k němu docházel na běžné kontroly prostaty. Na podzim táta onemocněl zánětem prostaty, a protože neustupoval tak, jak by měl, pan doktor, kterému se to nezdálo, rozhodl, že je na místě provést biopsii prostaty, která by odhalila případné komplikace onkologického rázu, na které existovalo důvodné podezření. První volný termín, který mému tatínkovi na biopsii nabídl, byl až zhruba o 2 měsíce později (ještě dnes by ji tedy neměl za sebou). Vzhledem k tomu, že máme v rodině zdravotníky, se nám povedlo tátovi sehnat termín dřívější, a to o celý měsíc, na jiném pracovišti. Biopsie naštěstí nepotvrdila žádný onkologický nález, avšak před Vánoci se, zřejmě jako komplikace po biopsii, tatínkovi vrátil zánět prostaty, který se rozmohl až v paralelně probíhající zánět ledvin. Během Vánoc jsme tedy absolvovali několik koleček po nemocnici (na pohotovosti), neboť zánět bránil funkci normálně močit, a tak byla tátovi zavedena několikrát cévka. Na kontrole na pracovišti, kde byla biopsie provedena, nám při poslední návštěvě bylo řečeno, že již může být předán do ambulantní péče (tedy do péče MUDr. Vomáčky), kde mu zároveň pravděpodobně bude vyjmuta poslední cévka. Bohužel pan doktor odmítl z vlastní ješitnosti mého tatínka do péče převzít, distancoval se od toho s tím, že si ho mají nechat v péči tam, kde ho ošetřovali (přestože se v onom zařízení ambulantní péče neposkytuje), i přesto, že jsme mu situaci vysvětlili.Pana doktora zcela evidentně urazilo, že biopsie nebyla provedena u nich, bez ohledu na blaho pacienta - přeci je zcela přirozené, že existuje-li podezření na tak závažné onemocnění, jakým ta onkologická zpravidla jsou, že se , je-li zde ta možnost, pacient objedná na vyšetření dříve, byť za cenu toho, že nebude provedeno jeho stálým lékařem. Pokud by se rakovinové bujení potvrdilo, mohl by se můj tatínek léčit již o celý měsíc dřív, a to je dle názoru mé rodiny cílem lékařské péče - spolupracovat tak efektivně, aby bylo možno pacienta léčit co nejdříve to jen jde, a nedělat si vlastní zásluhy. Ve zdravotnictví se nehraje jen na sebe! Bohužel, i přes naši relativní dosavadní spokojenost, se pan doktor nakonec projevil z "lidského" hlediska velice neprofesionálně. Nehodnotím tedy jeho odbornost, ale přístup, který je však neméně důležitý, ba dokonce možná na stejné úrovni důležitosti, na jaké je právě ona zmíněná odbornost.

• Dana Sedlářová

Pediatr, MUDr.

• Pani doktorka a sestricka jsou nejlepsi lekari pro děti.ja k nim chodila take jako mala a proto sem sveho synka zaregistrovala také sem..jsem snima nadevse spokojena..kdykoliv sem zavolala a zeptala se hned mi poradili a to same kdyz sme přišli osobne..

• R

Výborná paní doktorka i sestřička, skvělý přístup k dětem, otevřená diskuzi. Vyslechne, poradí, pomůže - zbytečně nepíše antibiotika ani necpe očkování, která jsou zbytečná. Chodíme k ní se synem přes rok a pro druhé miminko je mou jasnou volbou.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Tomáš Masařík

Chirurg, MUDr.

• Pan doktor mi dělal jen drobny chirurgicky zákrok vybíral zanamínka ale byl profesionální mily odpověděl mi na vsechny moje otázky

• je to dobrý lekář zachránil život mému kamarádovi

• Hana Skálová

Zubař, MUDr.

• J

Špatné a zastaralé metody. Ušetříte peníze, ale přijdete o zuby. Zásadně rozmlouvá bílé plomby na zadní zuby. Prý špatně drží. Mně amalgamová od paní doktorky vypadla vždy 3x po sobě během půl roku. Až když byla do zubu vyvrtaná díra jak vrata, tak držela déle. Pak následovala korunka, která byla nějak krátká a zub se kazil. Už ho nemám. Jinak je paní doktorka i sestřička velice příjemná.

• Velmi příjemná, hodná a jemná paní doktorka.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Alice Dyndová

Dermatolog, MUDr.

• D

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a ochotná. Poradí s čímkoliv a nenutí zbytečně léky nebo drahé preparáty. Oceňuji online objednání a nikdy nečekám déle jak minutu v čekárně. Vřele doporučuji.

• Profesionalitu a přístup doktorky jsem ocenil. Doporučuji. Léčim se u ní jako atopický exematik + problematické znamínka.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Tereza Folovská

Zubař, MDDr.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Akutní extrakce zubu

Paní doktorka je velice milá, příjemná a ničeho jsem se u ní nebála. Ocenuji její lidský, přátelský přístup. Extrakce zubu proběhla naprosto bezbolestně, nebolela mě ani anestezie - zkrátka odborník na svém místě.Velmi doporučuji a děkuji za její skvělou péči.

• L

Velmi milá a precizní paní zubařka, s návštěvou u ní jsem naprosto spokojená a mohu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Monika Vogelová

Internista,

• Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Podezření na trombozu

Paní doktorku jsem navštívila poprvé minulý týden pro podezření na trombozu. To nastesti vyvratila a ihned prisla na duvod mych potizi. I kdyz mela plnou cekarnu a byl patek odpoledne, vsechno mi v klidu vysvetlila, dala doporuceni a zaroven mi nic nenutila. Resi telo jako celek a resi pricinu, ne jen nasledky. Za me spokojenost, kez by byli takovi vsichni lekari :-)

• Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: tromboza v leve dolní končetině

U paní doktorky jsem byl 3x.
      Poprvé mne vzala dvě hodiny po svých ordinačních hodinách. Vše vysvětlila, na vše odpověděla.
      Podruhé mne během jedné hodiny vzala i bez předchozího objednání.
      Potřetí jsem byl řádně objednán, vše bylo v pořádku.
      Důvod, který mne do její ordinace přivedl, byl její léčbou vyřešen. Jsem pacient, který se snaží odborníkům věřit. Tudíž neumím posoudit její odborné znalosti, ale má trombóza levé dolní končetiny je zdá se vyřešena. Způsob její komunikace s pacientem je osobitý, ale rozhodně není nadřazený či pacienta ponižující.
      Mohu doporučit.
      Pavel Kotík

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Alena Brůnová

Gynekolog, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Podezření na zánět/výtok

K paní doktorce běžně nechodím, má gynekoložka však měla dovolenou. Paní doktorka a sestřička mě vzaly, přestože bych normálně měla jít za zástupem do nemocnice. Byly obě neskutečně příjemné, hodné, milé, ochotné. Paní doktorka byla pečlivá a jemná, poslala mě ještě na sono, přestože jsem nebyla zdejší, poprosila je, aby mě přesto vzali. Všechno mi ochotně vysvětlila - kdyby se nechystala do důchodu, doporučila bych ji všem!

• Paní doktorka i sestřička jsou velice pečlivé a milé. Mám je obě moc ráda. Celé těhotenství se o mě paní doktorka velice dobře starala a dbala na to, abych i já, mamina po čtyřicítce nic nezanedbala a vše dobře dopadlo. Líbí se mi, že paní doktorka dovede odlehčit humorem někdy pro mě až chorobný úzkostný stav ze strachu z lékařů. Vždyť u většiny jiných lékařů si připadám, že jsem tam za trest.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Václava Klárová

Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika ModřanySlužby: Úraz kolene

Jelikož mi ještě není 18, musim chodit s jedním z rodičů (bohužel) prý když už jsme na poliklinice byli, tak půjdeme znova když se to zhoršuje. Předtím tam byl pan doktor, ale už nevím jméno. Že když se mi koleno nezlepší, mam přijít příští týden... Dnes jsem tam byla a čekárna prázdná s mámou jsme si řekli, že je to fajn, že ona přijde brzy do práce a já se budu moct válet dřív. No hned nás sestřička zavolala, paní doktorka milá. Položila jsem se a začala se mi koukat na nohu "no.. Tady máš takovou modřinku" prohmatala mi to, a prohlásila "tak kost máš v pořádku. Můžeš jít" udiveně jsem se na ni koukla a řekla jsem, že jsem tu kvůli kolenu. To jsem ji celkem vykolejila. Ona mi na to koleno sáhla a prohlásila že mě tam bolí jen ta modřinka. Tak já jí ještě říkala že to není vše, že tu nohu občas ohnu různě do strany nebo dopředu. Ona že se mi to jen zdá a že s tim nic nemám, ale abych neřekla, dala mi na to mastičku a obvázala. Bohužel nevím co mi je... Mám úplně uvolněnou nohu na kterou nemohu ani šlapat a úraz byl že jsem se praštila o hranu přímo nejdřív pod čéšku samozřejmě mi ji to posunulo nějak blbě. Ale ona na to jen sáhla a přesně věděla že mi nic není, že se mi to jen zdá a simuluji. Opravdu moc "milá" paní doktorka...

• R

Podle mých zkušeností paní doktorku Klárovou rozhodně nedoporučuji a lituji toho, že jsem si dříve nepřečetla její hodnocení.
      Hlavně se nenechte zlákat často prázdnou čekárnou. Já to udělala a byla to chyba. K paní doktorce jsem přišla s utrženou šlachou v malíku. Dostala jsem na malík dlahu a měla přijít za 6 týdnů na kontrolu. Po 6 týdnech mně paní doktorka dlahu sundala, poslední článek malíku jsem měla skoro do pravého úhlu. I laik ví, že zdravý prst by měl být rovný, tím pádem šlacha natažená a po postupném rozcvičování by se prst začal ohýbat. Po mém naléhání, že prst je křivý, šlacha asi není ještě dostatečně natažená a jestli bych neměla dlahu dostat na dalších pár dní, mně bylo sděleno od paní doktorky: „No, hold někomu zůstanou následky po sportu“ a od sestry: „ten prst křivý není, to je jen to, že o něm víte a že se na něj moc zaměřujete.“ Co k tomu dodat? Snad jen to, aby její čekárna raději byla stále tak prázdná.
      S prstem jsem navštívila jiného lékaře, opravdového odborníka.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře