Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Lenka Kokaislová

Ortodontista, MUDr.

• A

Mám trocvhu problém s použitím jednorázových rukavic u paní doktorky. Proč se asi tak nazývají? Má je stále na rukou bez výměny.

• P

Paní doktorka mi byla doporučena spolužačkou, která k ní docházela. Působila na mě dobře, rovnátka nejsou zrovna záležitost za babku, ale ona nám všechny finanční záležitosti vysvětlila a nijak na nás netlačila nebo něco podobného. Když jsem k ní nastupovala, neměli jsme zrovna moc peněz... Jednou jsem nemohla zaplatit za rovnátka celou částku (5 tis), takže jsme se domluvily - zaplatila jsem jenom část a zbytek dodala na příští návštěvě... Kdykoliv jsem měla s rovnátky problém, zavolala jsem a sestřička mě objednala ještě na týž den, nebo na ten příští. Pravda je, že paní doktorka si ráda povídá o osobnách věcech a taky používá termíny jako "zoubky a zámečky", ale nijak mi to nevadí. Jednou se i stalo, že jsem se nemohla dostavit na objednaný termín a jelikož jsem byla předtím v zahraničí a byla jsem objednaná na ponělí, volala jsem ještě ten den (což chápu, že je nemilé), ale zvedla to paní doktorka a byla na mě vysloveně nepříjemná, až jsem nevěděla, co si mám myslet, protože chtěla vidět potvrzení (asi od lékaře), že jsem nemocná (jsme snad ve škole??) Ale jinak s ní problémy nemám. Zoubky se mi rovnají, s rovnátky jím naprosto vše (pokud to není extrémně tvrdé) a nikdy se mi nestalo, že by se mi nějak něco uvolnilo... Sestřičky se za tu dobu, co jsem u ní, vystřídaly dvě, obě mladé a velice milé. Ordinaci má čisťounkou a téměř se u ní nečeká... Mám někdy problém kvůli dopravě přijít včas, ale stačí informovat je telefonem a je to v pohodě...

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Věra Hanousková

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Na tuto lékařku si opravdu stěžovat nemůžu, je velice pečlivá, nic nenechává náhodě. Chodím k ní už víc jak deset let a to bydlím na opačném konci Prahy. Opravdu doporučuji! :-) Se setřičkou jsem žádný problém neměla a co si budeme povídat, každý máme své dny.

• A

Paní doktorka by nebyla úplně špatná. Ale co předvádí sestra - to je na mě opravdu příliš. Po celou dobu v ordinaci ví vše nejlíp, její "rady" a závěry jsou až směšné. Je velmi drzá. Myslím, že by jí paní doktorka mohla trochu usměrnit, což bohužel nedělá.
      Moje zkušenost za poslední asi tři roky - přijdu do čekárny, přede mnou maximálně jeden člověk nebo nikdo. Okolní čekárny víceméně plné. Proč k ní skoro nikdo nechodí? Že by kvůli hubaté a otravné sestře...?

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Marcela Tymichová

Neurolog,

• B

Dle mé zkušenosti absolutně neumí pracovat s dětmi ani paní doktorka ani sestřička. Nejsem si jistá, zda její závěry vůbec mají nějaký smysl a když jsem obdržela zprávu nestačila jsem se divit. Když jsem zprávy předkládala fyzioterapeutce na rehabilitaci vždy se ptala, zda paní doktorka vůbec děti nějak vyšetřovala. Mám dvojčata a paní doktorka vždy jen zkopírovala zprávu pro obě holky, vůbec jí nevadilo zda je tam něco duplicitně a když už některé napsala něco navíc většinou to bylo napsané u té druhé, než ke které to patřilo, případně tam napsala přesný opak toho s čím měla problém. Rozhodně bych ji nikomu nedoporučila.

• I

Paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé, paní doktorka je moc hodná a s dětmi to umí, bez stresu a strachu je vyšetří, po odborné stránce je naprosto skvělá.
      Vřele doporučuji, byla jsem moc spokojená.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Čermák

Chirurg, MUDr.

• K

Je doktor, který má lidský přístup, poradí, vysvětlí, dobře ošetří. Velká spokojenost.

• M

pana doktora jsem poprvé v modřanech navštívila včera a tedy musím říct, že jsem se s lepším přístupem u chirurgů ještě nesetkala. detailně vysvětlil co mám s rukou a co by s ní bylo či nebylo třeba. odkud v rucce co kam vede a proc to tam je a jak se ruka ma drzet :o) prostě paráda. ortézka na 2 týdny a z mé blbosti odmítnutá /2x/ navrhovvaná nemocenská. pan doktor ví co dělá a proč to dělá, zítra jedu na chíru znovu pro neschopenku páč see nedá prracovat :o) takže, pan doktor jedině PLUS. a pokud nebo spíš až opět budu potřebovat chirurga, tak vím, za kým pojedu :o)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Prachařová

Zubař, MUDr.

• P

Paní doktorka bývala docela dobrá, chodím k ní už od dětských let do teď a to už studuji vš. Četla jsem, že to s dětmi neumí, možná je to tím, že už tolik let dělá takovou práci a bohužel i díky sestře má moc práce na jeden den. Ovšem sestra je neschopná osoba. To, že člověk pravidelně přijde na řadu o 15 min. později, to bych pochopila. Ale, že čekám hodinu a ještě se diví, že jsem naštvaná, tak to snad bez komentáře. Omluvy jsem se jak je u těchto dvou osob zvykem nedočkala. A výmluvy, že někdo je tam pár vteřin a někdo déle mne nezajímají. Má to lékařce zorganizovat, je vlastně manažerem ordinace. Nechápu, proč objednává lidi hned po sobě jdoucí s minimálním intervalem (1 osoba max. 10 minut v ordinaci). U jiných lékařů je do 20 - 30 minut. Paní doktorce už zřejmě nejde o zdravotní peči lidí, ale o peníze. Neb s jedním zubem si vás pozve 3x. Ordinační hodiny jsou dost nevyhovující, asi si myslí, že si člověk může kamkoli chodit jako do houslí. Kdybych neměla rozdělaný ten zub, okamžitě beru kartu a jdu jinam, také tak v lednu učiním. Pro děti do 10-ti let nedoporučuji.

• M

Paní doktorka by vůbec neměla pracovat s dětmi- neumí to s nimi:( Když jsem tam naposled přišla s dcerkou pacienti se střídali po 4. minutách. Malá iniciativně vešla dovnitř a já se ještě uhýbala vycházející paní s dítětem a už slyším jak říká: "Ahoj princezno, tady si sedni a ukaž mi zoubky", takovým direktivním tónem, bez toho aby nechala dítěti čas se zorientovat kam to vlastně vešlo. Moje dcerka je citlivé dítě a musí se na ní pomalu, není to policejní pes co poslouchá na povel, tak se rozbrečela. Ale je taky poslušná a doma jsem jí připravovala a tak si tam tedy sedla a otevřela pusu. To už jsem byla při ní a držela jí za ruku(v náručí jsem ještě měla 7měs. miminko) a čekala, že jí doktorka něco řekne na uklidnění. Ta se jí začala hned hrabat v puse a hučela do ní i se sestrou a tá pak vypustila: "Buď ticho, ty si ostuda"- jak si tohle někdo může dovolit byť i k malému pacientovi:( Stačilo zpomalit a vysvětlit, ale DĚTSKÁ zubařka asi neví, že na děti se nesmí jít hrr no....Další zklamání přišlo, když mi radila v noci dávat 7měs. dítku vodu. Po rozpravě, že to prostě dělat za prvý nebudu a za druhé by to nepil, protože začínáme s příkrmem a moc toho nepojí se začala dušovat, že mu to ani nemůže stačit a vysmívala se:"to ho kojíte 20x za den?" ...Bohužel na takovou komunikaci jsem zvyklá i z předchozí návštěvy. To vlastně ani není komunikace, ale spíš výslech, při kterém vám stejně nevěří a diktování co mám dělat...Tato žena viděla moje děti naposled, nenechám aby moje děti někdo urážel a už vůbec aby na ně někdo křičel !...rozhodně NEDOPORUČUJI

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Nikola Papoušková

Dermatolog, MUDr.

• M

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vyslechne, efektivně poradí, své práci očividně rozumí, čekací doba je krátká.

• Jaroslava Urbančíková

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorka je sice občas ochotná, ale většinou je velmi nepříjemná, odmítá se bavit o diagnóze a nad vším mávne rukou. Typický příklad, jak by komunikace mezi lékařem a pacientem neměla vypadat. Pokud jste nemocní, nejraději by na všechno doporučovala citrón, případně psychiatra. Vyšetření u specialistů odkládá až do doby, dokud vám je mnohem hůř, případně pokud si ho nevyřvete. Je dobrá leda tak na rýmičku, kdy vám vystaví neschopenku. Při složitějších problémemch jí nevěřím, nezvládá to a nechce. O jejím přístupu svědčí i její dochvilnost a dodržování ordinačních hodin. Čekací doby jsou dlouhé nejspíš proto, že paní doktorka si provozuje v ordinační době homeopatii a podobné, což nabízí i na svých stránkách. Divím se, jak může s takovýmto přístupem homeopatii a "holistickému" přístupu k pacientovi rozumět. Rozhodně nedoporučuji. Kdo se máte rádi, snažte se co nejdřív přejít jinam.

• D

Mám velice dobré zkušenosti s ošetřením u MUDr. Urbančíkové. Navštěvuji ji cca 10 let a vždy se mi dostalo pečlivé a profesionální péče. Minulé léto jsem měla zdravotní problém, který vyžadoval návštěvu specialisty. MUDr. Urbančíková mi nejen doporučila vynikajícího lékaře, ale ještě mi z vlastní iniciativy velmi složitě vykomunikovala návštěvu u něj, neboť zmíněný specialista nepřijímal již nové pacienty. Nikdy se ke mně nechovala arogantně ani nepříjemně, jak tady někdo psal. Vždy mě pozorně vyslechla a postup léčby srozumitelně vysvětlila. Je pravda, že v čekárně je to na dlouho...ale já to paní doktorce (právě díky jejímu přístupu) ráda odpustím.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jiří Kadera

Urolog,

• J

Byl jsem u tohoto lékaře na sono, nezabývá se jen urologií.
      Naprostý profesionál,velmi lidský,trpělivý,odborník.
      Udělal na mě nejlepší dojem ze všech lékařů,které jsem v posledních letech poznal.
      Doporučuji!!

• Klidný, příjemný, vyšetří, vysvětlí.

• Jarmila Antušáková

Praktický Lékař, Anesteziolog, MUDr.

• T

Nemam co vytknout. Prisel jsem, byl jsem vysetren a bylo mi jasne receno co a jak. Doktorka se chovala prijemne a z prohlidky jsem mel doby pocit.

• L

V dnešní době nevídaný lidský, pečlivý přístup k pacientovi. Navrhuje léčebné postupy, uklidňuje, pacient má pocit, že se stará jen o něj. Je vždy milá, má dobrou náladu, nedá najevo své problémy. Sestřička je také velmi profesionální, nikdy se dlouho nečeká, spacienty v čekárně mluví. To není samozřejmé, jinde zdravotníci s pacienty mluví jen to nejnutnější a většinou podrážděným tonem.
      Kdo máte špatné zkušenosti, přejděte k paní doktorce Antušákové, to je sluníčko!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Zuzana Beranová

Fyzioterapeut,

• S

od mala trpím velkou skoliozou, za těch 15 let, kdy už jsem prostřídala opravdu hodně fyzioterapeutů,( podotýkám, že v údajně nejlepších rehabilitačních centrech ve velkých městech ČR ), jsem nepotkala lepší rehabilitační tým jako má paní Beranová. Obdivuji jejich osobitý přístup ke každému člověku, který je například u skoliozy potřeba. Po několikaletých zkušenostech mohu říct, že paní Beranová a její tým je naprostou jedničkou ve svém oboru. Najít dobrého fyzioterapeuta, kterého nepotřebujete jen jednorázově na bolest ze sedavého zaměstnání, nebo na bolest po zlomené noze, ale dlouhodobě, aby Vám pomohl pracovat s nečím, s čím máte žít celý svůj život je opravdu těžké!

• K

PAní Beranová mi velmi pomohla a to tehdy, když to všichni ostatní vzdávali. Nalila do mě chuť bojovat.