Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Michal Chromec Jiný

nejlepší praktický lékař, vždy vstřícný a pomohl, sestřička naprosto skvělá - stejně jako MUDr. Chromec ..... za mě nej ....

Luboš Tempír Jiný

ochotný,pečlivý,,vše vysvětlí a je vidět že mu na dobře provedené práci záleží. Lidský přístup,příjemné chování

MUDr. Michal Chromec Jiný

Skvělý lékař dávno nebydlím v Přerově ale k němu jezdím nedokáži si představit že bych chodila jinam

MUDr. Vladimír Eitler Jiný

Objednaci cas je presny ale lecba je spatna. Porad picha jen injekce s latkou proti bolesti ale neleci. Pouze tlumi bolest. Pokud mu navrhnete svuj pozadavek od doporuceni jineho lekare,tak se rozlobi a je neprijemny.

Luboš Tempír Jiný

Nekolik let jsem zde chodila,- vse ok. Ale ted na to pan “doktor” kasle. Na poslednich dvou kontrolach se na miminko ani nepodival. Nyni jsem tehotna 28tt se zanedbanym pristupem, nevsimnuti si zanetu na cipku, ktere zpusobovalo tvrdnuti bricha po 15 minutach , mudr nijak nereagoval. Jen: jezte magnezium, ktere mi teda uz predepsal na posledni navsteve. Se slovy: cipek je pootevreny ale na porod to nevypada. Asi to zpusobuje ten hlen co odchazi. Zadne stery nedelal, nic. Se slovy prijdte za 14 dnu uvidime. O neschopenku jsem si musela rict, nenaordinoval ani zadny klid na luzku. Nic. Odjela jsem domu, lezet. Bricho stale tvrdlo - magnezium nezabiralo. Vydrzela jsem do rana kde jsem si pro jistotu zavolala do nemocnice zda se na me muze nekde podivat. A uz to jelo: RZ do Zlína, napichany vsechny mozne kapacky na zastaveni porodu, kortikoidy na dovyvin plic miminka, atb na zanet na cipku. Slo doslova o cas.... nyni stale lezim v nemocnici, vyhrano jeste neni...

Luboš Tempír

Jednim slovem spickovy gynekolog.zodpovedny,mily,ochotny,a zaroven dodava psychickou podporu kdyz se vyskytne problem.sestricky jsou taky bezva.zde je clovek v naprosto dobrych rukou.

Luboš Tempír

Pan doktor je perfektní, zodpovědný přístup, příjemné prostředí, vše ochotně vysvětlí, milé sestřičky, mohu jen doporučit.

Kontakt

nám. Přerovského povstání 1, Přerov 750 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna