Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (119)

MUDr. Josef Míka Jiný

v tomto hodnocení, nebude názor na lékaře, s tím jsem spokojená, ale velice tristní je přístup jedné ze sester, menší černé krátké vlasy, je nepříjemná, hlavně v telefonické komunikaci, zřejmě je vyhořelá, taková osoba by zde neměla pracovat, zcela ji chybí empatie....bohužel

MUDr. Josef Hlaváč Jiný

Me tedy pan doktor Hlavac velmi pomohl, kdyz me prakticka lekarka nechala trapit 3 tydny s akutni bronchitidou, s tim ze je to lehka viroza a ze to moc prozivam. Podarilo se mi po zmene lekare dostat zadanku na plicni oddeleni, a Mudr. Hlavac po kratkem vysetreni okamzite napsal antibiotika a poslal me na infuzi. Za tri dny byly obtize pryc. Jediny mel zajem mi pomoct, po 22 dnech trapeni a nevyspani kvuli nocnim zachvatum kasle.
    Pan doktor moc nemluvi, to je pravda, ale oboru rozumi, ja si tedy nemohu stezovat a jsem mu vdecna. G. Jelinkova

MUDr. Josef Hlaváč Jiný

Paní doktorovi se vyhýbejte obloukem, nepříjemný, bere to jak na běžícím pásu, 10 let se léčím s astmatem, které se mi momentálně zhoršilo a řekl mi, ať si jdu na alergologii, ať mě léčí tam. Moje paní doktorka uzavřela ordinaci, tak jsem neměla na výběr a šla jsem, kde mi v minutě řekl, že jsem vlastně zdravá a žádné astma nemám. A že nechápe, proč beru vůbec nějaké léky. No, hrůza. Horšího lékaře jsem ještě v životě nepotkala.

MUDr. Oksana Samokhvalova Jiný

I recommend the doctor as a professional. She will carefully listen and answer all questions. She chooses an effective treatment program and tries to use the latest generation of medications. If something is urgent, it is possible to contact her by phone. She has a very good memory and remembers conversations from previous visits to the smallest detail.

MUDr. Pavla Novotná Jiný

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji. Přišla jsem k ní před pár lety v 15ti letech s depresí, úzkostmi, nespavostí a panickými záchvaty.
    Paní doktorka mě téměř vůbec nepustila ke slovu, mluvila především o sobě, a pokud jsem mluvila tak jsem měla pocit že mě ani neposlouchá. Vůbec s ničím mi nepomohla. Má opravdu špatný přístup, bez špetky empatie. K nespavosti mi řekla, že se mám jít před spaním projít. K depresi, úzkostem a panickým záchvatům vlastně neřekla téměř nic, pouze že se mám víc snažit. Pokud jsem nedokázala vysvětlit jak se cítím, dostala jsem vynadáno za to že nejsem schopna říct co se děje a z jakého důvodu. Kdybych věděla proč tyto problémy mám, tak k ní přeci nepůjdu.
    Z celkových 2 návštěv její ordinace jsem odešla v ještě horším stavu než ve kterém jsem přišla. Nevím, jak někdo takový může v oboru ještě být.

MUDr. Miroslav Nekola Jiný

Rozumný přístup, žádné zbytečné řeči, ty správné vědomosti a šikovné ruce. Mohu doporučit.

MUDr. Iva Seďová Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá a snaží se všemožně pomoci. Moc se mi líbí, že se nebrání ani doporučení přírodních prostředků. Děkuji!

MUDr. Radana Bosáková Jiný

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena, s jejím tolerantním přístupem i schopností vše dobře a srozumitelně vysvětlit. Chodím k ní již řadu let a jen díky ní jsem získala k lékařům opět důvěru. Je vždy příjemná a velmi jemná v průběhu celého vyšetření. Normálně žádné recenze nepíši. Tady je to třeba.

MUDr. Taťána Kapinová Jiný

Vadí mi způsob objednávání pacientů - přijímají pacienty pouze po objednání TELEFONICKY (!!! v dnešní době???), přičemž telefon nikdo nebere. V současné době dokonce telefon vezme záznamník, který vám sdělí: "Momentálně jsme zaneprázdněni" a zavěsí. Paní doktorko, paní sestřičko, opravdu nemůžete buď zvednout telefon nebo si konečně zřídit webové stránky s on-line objednáváním, jako je to již všude jinde standartem?

MUDr. Sevda Augustinová Jiný

Arogantní přístup, biologická léčba odepřena (m. Bechtěrev). Nyní 5 stadium (věk 44 let).

Kontakt

Matice školské 1786/17, České Budějovice 370 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna