Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (80)

MUDr. Radek Pavlíček Jiný

Arogantní jednání paní doktorky i sestry je otřesné. Na pacienta se zblízka nepodívá. Nechá Vás u dveří a sama sedí za stolem. Čekací doba i přes objednání je i více než 1,5 hod.

X
    MUDr. Eva Hledíková Jiný

Osoba za okénkem, která hystericky křičí na pacienty, kteří ještě ani nevkročili oběma nohama do čekárny, by s lidmi, natož s pacienty vůbec pracovat neměla. Příšerný přístup.

MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Při návštěvě v ordinaci se synem, který měl problém s varletem nás paní doktorka poslala na chirurgii se žádanou. Moč jsem měla s sebou, tu jsem ji vyloženě musela vnutit , jen honem honem, ať už má klid.
    Divila jsem se, proč nás posílá na chirurgii a následně se divil doktor, proč jdeme k němu a konečně jsem měla žádanku na urologii, kde nám konečně pomohli.
    Jen upřesnění, paní doktorka není nás pediatr, jen zastupovala naší skvelou doktorku a po vyřešení problému a presmerovani zpět k ní syn odmítl jít, že počkáme na tu naší. Ani se mu nedivim, tato paní si oslovení doktorka nezaslouží.

MUDr. Ivana Vojáčková Jiný

Mam pozitivni zkusenost s lecbou i pristupem pani doktorky.

MUDr. Eva Hledíková Jiný

Tuto paní doktorku nedoporučuji. Její jednání je velmi arogantní a bohužel i některých sester na recepci, vč. RTG. Chápu, že mají celkově hodně pacientů, ale to jim nedává důvod s nimi jednat jako s obtížným hmyzem. Nemluvě o účtování XXXX,- Kč za CD s rentgheny, rozumím rozumným nákladům, ale tato částka je přemrštěná. Dále zprávu vašemu doporučujímu lékaři neodesílají, musíte znovu navštívit toto zařízení. Čekací doba s objednaným termínem je cca 40 minut bez objednání i dvě hodiny. Na toto pracoviště se už doufám nevrátím.

MUDr. Alexej Antončík Jiný

Arogantní chování sester i pana doktora a to jsem se chtěl jen objednat nikomu nedoporučuji

MUDr. Miroslava Hájková Jiný

K paní doktorce chodím už desítky let a jen doufám, že mě bude ošetřovat co nejdéle. Je milá, laskavá, profesionální a skvělá zubařka.

MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Skvela pani doktorka, vzdy ochotna pomoci. I tem,kdo apriori nejsou jejimi pacienty. Nikdy nic nepodceni.

MUDr. Renata Dáňová Jiný

Paní doktorka mi vše podrobně vysvětlita. Skvělý přístup, vstřícnost, prostě skvělá. Vřele doporučuji.

MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Už dlouhou dobu uvažuji o změně pediatričky. Paní Blanka šiklová mi ani nedoporučila žádné vitaminy ani přípravky, když jsem měla podezření na hyperaktivitu syna - všechno jsem si musela zjistit sama. Nikam nás neposlala, nic neporadila, jen spráskla ruce a lamentovala, že tak malý a už bude chodit na psychiatrii. No, tak kdyby nám něco poradila ona, nemuseli bychom běhat po jiných specialistech. S bolestí bříška nás poslala do nemocnice, kde nic nezjistili, a pak se nás ptala "A vy jste tam byli? To bolívá z virózy .." Nevím co si o tom myslet. Často na všechno píše antibiotika. Dorazila mě otázkou když jsme měli covid, zda chceme antibiotika...

Kontakt

Mazurská 484/2, Praha 181 00 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna