Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (78)

Gabriela Seidlová Jiný

Chtěl bych srdečně poděkovat paní doktorce za její neúnavnou péči, profesionální přístup, ale i velkou dávku empatie. Její znalosti a ochota jsou obrovské. Rád bych vyzdvihl ještě pečlivost se kterou přistupuje ke každé nemoci. Přál bych si potkat více doktorů o kterých bych mohl napsat stejně pochvalnou recenzi.

MUDr. Dita Serédi Voronovová Jiný

Paní doktorka je ve svém oboru špice! Protože je velice úspěšná v léčbě,
    mnoho spokojených pacientů se vždy vrací a doporučují její ordinaci dalším. Termíny jsou proto delší, než u jiných lékařů.

MUDr. Soukupová Simoneta Jiný

Paní doktorka se ke mně vždy chovala slušně a její léčba byla komplexní a účinná. Mohu ji jen doporučit.

MUDr. Michaela Tichá Jiný

Nepříjemná, arogantní. Hledám raději jiného zubaře.

MUDr. Jiřina Cabalová Jiný

S pomocí paní doktorky Jiřiny Cabalové řeším již léta průběžně své problémy, vždy s vysokou profesionalitou a se skvělým výsledkem. Děkuji.

MUDr. Zuzana Fillová Jiný

pani doktorka i sestricka jsou skvele, prijemne, sympaticke, vsechno vysvetli.
    dnesni osobni zkusenost

Ilona Michalová Jiný

Včera drobný chirurgický zákrok. Objednán na 8.00 a ve stejném čase mě vyzvedla sestřička v čekárně ordinace. Od paní doktorky Michalové zákrok profesionální a lidsky velice vstřícný, ochotná sestřička mi během operace dokonce přinesla k uchu zvonící mobil, který jsem zapomněl vypnout. Necítil jsem se jako pacient, ale jako klient. Děkuji.

PhDr. Ludmila Kotlínová Jiný

Vystřídali jsme čtyři logopedy během dvou let a bez výsledku. Paní doktorka naučila syna perfektně mluvit za dva měsíce. Děkuji.

Martin Šebele Jiný

Měl jsem obrovské štěstí, když jsem se u pana doktora před lety zaregistroval. Je to vynikající odborník, vždy příjemný a ochotný se skvělým přístupem k problémům pacienta. Naprostý profesionál !! Ošetřil mě po víkendovém úrazu a opět se mohu bez problémů najíst a smát se. Díky, díky "Pane doktore"!!

MUDr. Zuzana Fillová Jiný

Paní doktorka zastupovala mou praktickou lékařku. S jedním problémem pomohla telefonicky, s druhým pak v ordinaci (nemusela, mohla mě odkázat jinam). Obě, i se sestřičkou, jsou moc milé a příjemné. Děkuji za pomoc!

Kontakt

Plaňanská 573/1, Praha 108 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna