Poliklinika KOLF s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• Viktor Haltuch

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: bolavé rameno

Pana doktora znám od osmdesátých let. Vždy byl znám tím, že spíš než léčil, tak uzdravoval. Nikdy mě nezklamal.

Pavel 63 let

• M

Pan doktor je prostě profík na svém místě, a o tom bez diskuse.Citlivým zákrokem mě zachránil před složitější operací.Přeji hodně zdraví a pohody. Josef N.B.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiří Široký

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Bolestiva boule na stehni

Profik,vse mi vysvetlil,umrtvil,odstranil bulku.
      Rychle jednani,minimalni cekaci doba,prijemna sestricka.Takhle by to melo fungovat vsude.(bohuzel s nekterymi doktory mam velice spatne zkusenosti)
      Dekuji za osetreni a preji mnoho uspechu do dalsich let.
      Filip H.

• A

Pan doktor mi zjistil zlomeninu, kterou mi nenašli ani ve Vinohradské nemocnici v Praze. Díky iniciativě a zkušenému oku pana doktora jsem se tak vyhnula vážným budoucím zdravotním komplikacím. Moc děkuji!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Václav Vávra

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: ortopedické konzultace

Jsem velmi tvrdě pracující člověk bez volnočasového fondu a vždy když mám nějakou zdravotní indispozici typu tenisový loket, namožené šlachy v chodidlech ( denně na hodím cca 15-20 km), dokáže mi účinně pomoci, abych mohl živit svoji ženu a dvě osmiměsíční holčičky a fenku boxera. Kdyby nebylo jeho umění a znalostí, už dávno bychom přišli o byt, protože bych nebyl schopný to jinak utáhnout.Mohu být jen vděčný a opakovaně říci děkuji za vše pane doktore. Martin Petružálek

• P

Lepší doporučení jsem nemohla dostat.Velice mi pomohl a pana doktora si vážím.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Tomáš Vrbica

Ostatní, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.

• F
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
      Děkuji za péči

Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře

• Jan Fridrich

Internista, Kardiolog, MUDr.

• C
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: kar. vyšetřeni

Pan Fridrich je velmi kultivovany doktor ktery vas vyslechne poradi neodbyva vas jak se často potkavame v ruznych ordinacich mam uplnou duvěru v pana doktora .Vlke poděkovani Chl.

• Milan Peřina

• V
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

I v době koronavirové mi velmi rychle pomohl od šílené bolesti kolene. Přijel jsem s francouzskými holemi. S citem mi aplikoval obstřik a po zhodnocení RTG jsem u něho byl ještě 2x na kontrole. Už bez francouzských holí (hurá).
      V případě zhoršení stavu se mám ozvat telefonicky.
      Jsem jeho dloholetý pacient. Je to člověk na svém místě. Na rozdíl od většiny ambulantních ortopedů má neocenitelné zkušenosti z nemocniční praxe včetně bohaté operativy.
      Takže u něho jste opravdu v dobrých rukách.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence lidského jednání

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Ivan Miro

Internista, Praktický Lékař,

• R
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

Nech je aky je ale keď som prišla vždy počúval a aj pomohol a keď bolo treba tak poslal aj na odbornú ambulanciu.Je to o prístupe doktor a pacient.

• Tak tento doktor to je fakt pripad sam o sobe.Kdyz jsem se prestehoval do Pardubic doporucila mi ho pritelkyne ktera u neho je take zaregistrovana.Musim rict ze pokazde kdyz jsem u neho byl nikdy me neposlechl,nevysetril.Co se týká jeho sestry tak horsi pristup k pacientum jsem opravdu nikdy nikde nevidel=neztraceli by se karty.A co se tyce cekarny neuskodilo by poridit si poradova cisla kvuli predbihani lidi a co se tyce lidi kteri k nemu chodi samej nemakačenko ktery si chodi pouze pro neschopenky (vetsinou se jedna o tmavsi neprispusobive obcany).Nastesti uz mam jineho praktickeho lekare a je to jako nebe a dudy,uplne jinej lepsi pristup.

Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře

• Karel Šťastný

Chirurg, Onkolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

Ve věku 31 let a ročním synem jsem si koncem 3.2015 nahmatala bulku v prsu a vybrala si nejlépe hodnoceného mamologa z Pce. Objednali mě hned ten týden na konec ordinační doby. Do ordinace jsem vešla 5 min před zavíračkou a taky se zavíračkou se se mnou rozloučili. Pan Dr. udělal jen UZ prsou, prý nezhoubný nádor 3 cm, kontrola 9.2015, pak že se domluvíme na ambulantním odstranění. Tímto se se mnou rozloučili. Žádné jiné vyšetření mi neudělali, třeba jako biopsii, mamograf. Po dalších 2 týdnech nám svědomí nedalo a objednal mě otec na mamologii do jiného většího města. Agresivní zhoubný nádor prsu BRCA 1+ . Od začátku dubna jsem začala chemoterapie. Tam mi zachránili život. Neměla jsem ani čas zabývat se panem doktorem, proto píši až teď. Doktoři nejsou neomylní, tak pokud se Vám něco nebude zdát, navštivte i jiného lékaře. Tohoto já nedoporučuji!

• K
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Jiří Kubeš

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

Vše vysvětlí, poradí a nechává po diskusi a vysvětlení možnosti léčby na volbě pacientů. Prostě "pan Doktor" jak bychom si představovali celá rodina. Více takových.

• Pan doktor Kubeš má šetrný přístup, každý krok vysvětlí a výsledek zákroku je vždy perfektní.
      Martin Culek

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Marie Toušková

Chirurg, MUDr.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník, vždy milá a ošetření nebolí, na její názor se vždy mohu spolehnout

• J
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: kontrola s dítětem

S dcerou jsem byla u paní doktorky na třetí návštěvě (vždy po týdnu). Protože jsem nechtěla, aby opět zameškala vyučování, dorazily jsme tektokrát až odpoledne ve 13:30. Přestože byla prázdná čekárna, první slova paní doktorky po pozdravu byla, proč jsme přišly tak pozdě (ordinační hodiny má do 14:00). To samé mi neopomněla připomenout ještě jednou při odchodu. Myslím, že to není příliš profesionální přístup.