Poliklinika KOLF s.r.o.

• klinika

• Jitka Dražanová

Zubař, MDDr.

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Bolest zubů

Paní doktorka je bezesporu milá a přívětivá, ale to k výkonu povolání bohužel nestačí. Při každé z pravidelných návštěv, které netrvají déle než pět minut, vás pochválí za péči o vaše zuby, i když si jí třeba postěžujete, že vás sem tam něco bolí. V průběhu tří let, kdy mi pouze jedenkrát spravila vypadlou plombu, jsem se se zvyšující bolestí celého chrupu
      obrátila jinam. A zjistila jsem, že mám několik zanedbaných kazů a několik uvolněných plomb. A to už ani nezmiňuji citlivé krčky, jejichž oprava bude vyžadovat čištění kanálků. Své hodnocení nezveřejňuji proto, abych paní doktorce uškodila, ale spíše z lítosti nad ostatními pacienty, které paní doktorka zdědila po svém nepřekonatelném předchůdci.

• Prvni zubar, ktereho se nebojim. Perfektni profesionalka. Pani sestricka taktez super. Vzdy jsem se setkal s ochotou a pochopenim pro me obavy z predchozich zkusennosti u jinych zubaru.
      Patrik Stastny

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Kateřina Eliášová

Urolog, MUDr.

• R
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Léčení

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za obětavý, lidský, profesionální přístup při mém léčení.Milé, usměvavé.Děkuji, vřele doporučuji.

• H

Výborná paní doktorka i obě sestřičky. Tak vlídné a milé zacházení už jsem dlouho nezažila. Pro toho, kdo jde poprvé na toto oddělení a vyšetření, vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Dana Kotasová

Praktický Lékař,

• L
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

K paní doktorce chodím skoro rok a nemůžu si na ní stěžovat! je perfektní a sestřička také moc příjemná, navíc nikdy v čekárně nečekám déle než 10 minut :-).

• E

je prostě užasná:-) nic nepodceňuje a vždy se stara hlavně o pacienty a jejích zdraví , vřele doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Viktor Haltuch

Ortoped, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: bolavé rameno

Pana doktora znám od osmdesátých let. Vždy byl znám tím, že spíš než léčil, tak uzdravoval. Nikdy mě nezklamal.

Pavel 63 let

• M

Pan doktor je prostě profík na svém místě, a o tom bez diskuse.Citlivým zákrokem mě zachránil před složitější operací.Přeji hodně zdraví a pohody. Josef N.B.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiří Široký

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: Bolestiva boule na stehni

Profik,vse mi vysvetlil,umrtvil,odstranil bulku.
      Rychle jednani,minimalni cekaci doba,prijemna sestricka.Takhle by to melo fungovat vsude.(bohuzel s nekterymi doktory mam velice spatne zkusenosti)
      Dekuji za osetreni a preji mnoho uspechu do dalsich let.
      Filip H.

• A

Pan doktor mi zjistil zlomeninu, kterou mi nenašli ani ve Vinohradské nemocnici v Praze. Díky iniciativě a zkušenému oku pana doktora jsem se tak vyhnula vážným budoucím zdravotním komplikacím. Moc děkuji!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Václav Vávra

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: ortopedické konzultace

Jsem velmi tvrdě pracující člověk bez volnočasového fondu a vždy když mám nějakou zdravotní indispozici typu tenisový loket, namožené šlachy v chodidlech ( denně na hodím cca 15-20 km), dokáže mi účinně pomoci, abych mohl živit svoji ženu a dvě osmiměsíční holčičky a fenku boxera. Kdyby nebylo jeho umění a znalostí, už dávno bychom přišli o byt, protože bych nebyl schopný to jinak utáhnout.Mohu být jen vděčný a opakovaně říci děkuji za vše pane doktore. Martin Petružálek

• P

Lepší doporučení jsem nemohla dostat.Velice mi pomohl a pana doktora si vážím.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Marie Toušková

Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: kontrola s dítětem

S dcerou jsem byla u paní doktorky na třetí návštěvě (vždy po týdnu). Protože jsem nechtěla, aby opět zameškala vyučování, dorazily jsme tektokrát až odpoledne ve 13:30. Přestože byla prázdná čekárna, první slova paní doktorky po pozdravu byla, proč jsme přišly tak pozdě (ordinační hodiny má do 14:00). To samé mi neopomněla připomenout ještě jednou při odchodu. Myslím, že to není příliš profesionální přístup.

• Tomáš Vrbica

Ostatní, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.

• F
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
      Děkuji za péči

Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře

• Karel Šťastný

Chirurg, Onkolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Přístup pana doktora vynikající, vše mi pečlivě vysvětlil, ukázal na uz, naprosto lidský přístup, muž krásný jak vzhledem tak empatií k pacientovi, naprostá spokojenost a sestřička báječná, doporučuji!!!Alena Pytáková

• Pan doktor je super, odborník na svém místě, ale čekání v čekárně několik hodin na vyšetření, přestože je člověk objednaný na přesný čas, pro mě znamená, že se poohlédnu po jiném lékaři, u kterého si sestry umí zorganizovat práci.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Jan Fridrich

Internista, Kardiolog, MUDr.

• C
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.Služby: kar. vyšetřeni

Pan Fridrich je velmi kultivovany doktor ktery vas vyslechne poradi neodbyva vas jak se často potkavame v ruznych ordinacich mam uplnou duvěru v pana doktora .Vlke poděkovani Chl.