Zobrazit lékaře

733 01 , Karviná , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Božena Bizoňová

• M

Úžasná zubařka. Milá, profesionální a empatická. Mám hrozný strach ze zubařů, ale paní doktorka i sestřička mě dokážou vždy uklidnit (nakonec i vtipkujeme). Všem bych přála takový profesionální a lidský přístup.
      Budínská Anna

• K

výborná, milá, u věcí přemýšlí krok dopředu, to se jen tak nevidí, dávám 5 !! Tom

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Oldřich Barteček

Fyzioterapeut, MUDr.

• M

Nebudu a nechci nikomu vyvracet názory či zkušenosti s panem doktorem Bartečkem.
      U pana doktora jsem byl 12.8. 2015 a byl jsem osobně spokojen. Vyšetřeni a komunikace probíhala v naprostém pořádku. Nejsem doktor, ale z odborného hlediska jsem se cítil určitě v dobrých rukou. To co od návštěvy u lékaře očekávám to v tomto případě splnilo.

• N

Už nikdy víc!!! Nechápu, jak někdo takový může sloužit na pohotovosti!!! Nemá slušné chování, neodpoví ani na pozdrav. V ordinaci padala jen sprostá slova k**va, apod. Řval po sestře, která musela přijmout dalších 5 pacientů. Nepočkal ani minutu, než mi začne působit lokální umrtvení a řezal. Budu si stěžovat na vedení! Ještě bych dodala, že jsem mladá žena .. i přesto se neuměl chovat. Usínal dokonce v sedě u počítače, tak neurotického doktora jsem ještě nezažila!!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Alena Skálová

Praktický Lékař, MUDr.

• T

Paní doktorka je arogantní a nepříjemná. K lékaři chodím velice málo a když už, tak už mám opravdu nějaký problém. Když jsem šla k paní doktorce naposledy, tak jsem jí řekla, že mám podezření na určitou nemoc a ona mě odbyla a slušně poslala někam, že mi nic není...druhý den mi to nedalo a zašla jsem k jinému lékaři a ten mi nemoc potvrdil. A že raději ani nebude postup p. doktorky komentovat. K této paní doktorce už nikdy více nepůjdu a nikomu jí ani nedoporučuji.

• C

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná, bohužel se u ní vždy strašně dlouho čeká na vyšetření...s každým pacošem si popovídá a to se pak protáhne :). ALe jinak bez problémů.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Blanka Pindurová

Zubař, MUDr.

• K paní doktorce nepatřím, ale zastupovala mého lékaře v době dovolené. Byla jsem velmi překvapena, přístupem jak sestřičky tak i paní doktorky. Nebyla jsem objednaná přišla jsem s bolesti zubů. Tímto bych chtěla moc poděkovat, za skvělou péči. Měla jsem hluboký kaz a opravdu jsem větší bolest nezažila. Paní doktorka mě ihned vzala, ošetřila a byla k tomu ještě hrozně příjemná. To jsem už dlouho nezažila, aby někdo přišel neobjednaný, v době kdy máte plno a je před víkendem a ne v dobrou hodinu a přesto taková profesionalita a příjemné jednání a pomoc. Mockrát děkuji jak sestřičce tak i paní doktorce.

• K

K pani doktorce jsem chodila dvakrat rocne poslednich deset let. Vzdy se mi dostalo pochvaly, jake mam pekne a zdrave zuby. Pak mi pani doktorka udelala korunku, pod niz mi do mesice a pul zacal zub hnisat a nebyla schopna mi jej vycistit, takze jsem o zub prisla. Novy pan doktor, ktereho jsem po teto nemile zkusenosti sehnala, se po vstupni prohlidce a rentgenu nestacil divit, co v puse mam - tri hluboke zanedbane kazy, jedna stolicka odvapnena, dve netesne a drolici se plomby a dalsi stolicka opravena tak, ze zub byl zcela nefunkcni. Pry ze takovato spoust v puse opravdu nemohla vzniknout za 6 mesicu, ktere uplynuly od posledni preventivni prohlidky u pani Pindurove. Takze ja nedoporucuji.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Karin Maďová

• T

U mne naopak vypěstovala krásný vztah k zubařům. Skoro bych až řekl, že se na návštěvu těším.
      Postupně jsme k ní zdrhli všichni z rodiny a raději pár kilometrů dojíždíme...

• M

Paní doktorka mi vypěstovala krásný strach ze zubařů...od malička jsem k ní chodila a byla to jedna horší návštěva než druhá. Od té doby jsem se zařekla, že se zubaři končím, samozřejmě až do doby, kdy po třech letech jsem měla obrovský problém a vyhledala jinou paní doktorku, která mě strachu naprosto zbavila a zuby mi dala opět do pořádku. Paní Maďová již nikdy, ani kdyby byla poslední zubař na světě,

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Petr Leikep

Zubař, MUDr.

• Velmi vysoce odborný specialista, který dělá svou práci opravdu dobře, perfektní přístup sestřičky, jsem naprosto spokojen. Dokonalejší tým jsem v oblasti zdravotnictví snad neviděl. Ing. Vágner

• L

Pan doktor je skvely synovi rocnimu pomohl je ochotny malemu se neprorezal zoubek vlastne bylo jich vic pan doktor Leikep mu dasinka propichl sice bolelo ale uzasne za dva dny zoubek bez silenych bolesti konstatoval ze je dobre propichnout a ano maly mel v dasinku i hnis ... Vse vam vysvetli poradi a vyslechne vas .. Sestricka taky uzasna hodna a mila i doktor k diteti uzasny pristup. Moc dekuji

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jan Lugsch

• Umístění: Poliklinika KarvináSlužby: Lečitelnost chrupu

Velice dobrý lékař,citlivý,příjemný a odborník na pravém místě.I jeho sestřička vynikajíci a milý člověk.Tací lékaři se těžko hledají a já jsem ráda že je mám.

• A

sympaťák a výborný zubař, můžu doporučit

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Rudolf Sirota

Dermatolog,

• Umístění: Odborný lékař kožní

Skvělý lékař,žádné zbytečné povídání,chová se naprosto racionálně a efektivně!Jestli mu tam někdo kňučí a vykládá nepodstatné,tak se nedivím že ho zchladí.Za mě spokojenost a doporučuji

• Umístění: Odborný lékař kožníSlužby: pokračování v léčbě

Také vřele doporučuji, jelikož jsem sám zdravotník tak Hodnotím vynikající odbornost, preciznost a důslednost. Nenechává nic náhodě a hledá možnosti a způsoby léčby. Uvědomte si milí čtenáři a kritici, že jak je obtížné v jakémkoliv oboru správně a přesně diagnostikovat chorobu, tak u kožních onemocnění to platí dvojnásob (zvlášť když se k tomu nabalí jiný interní problém ! )

8.11. 2017

Dovoluji si některé informace ještě ujasnit a zpřesnit. K panu doktorovi Sirotovi jsem byl už asi po třetí a tudíž už to hodnotím obsáhleji. Čekací doba v čekárně v Č.T. může být 2 až 3 hodiny ( podle vytíženosti v daný den) Co se týče odbornosti, stojím si za svým názorem, že jeho odbornost a zkušenosti jsou na vysoké úrovni (což jsem měl možnost se přesvědčit, když mě lékař edukoval o všudypřítomnosti nebezpečných vlivů a jevů ( od "éček" v potravinách začínaje přes domácí roztoče, prachy a pyly až po "jedovaté" ovzduší ve kterém žijeme ) . Ale na druhou stranu se spíše přikláním k názoru pacientů a kritiků toho tábora, kterí si stěžovali na jeho "lidský" přístup k pacientům. Když jsem přišel konečně ten den na řadu, už byla na doktorovi vidět značná únava a vyčerpání a sám lékař mi přiznal, že už toho (zřejmě pracovně) začíná mít pro dnešek dost ( podotýkám že přede mnou ošetřil 9 pacientů, a z toho jedna pacientka staršího věku mě předběhla, protože se ji v ordinaci udělalo nevolno, takže šla přednostně do ordinace aby ji mohli dříve ošetřit a později opouštěla v doprovodu rodinných příslušníků ordinaci.

Teď konkrétně k mému případu: Ten den jsem si myslel, že můj problém už definitivně skončí - mýlil jsem se. Tím jak jsem dostal "školení" o nebezpečnosti všudypřítomných vlivů na organismus ( nejvíce se mě dotkla ta potravinová část) jsem nabyl dojmu, co budu vlastně jíst? (podotýkám že jsem nekuřák, alkohol výjimečně, ale v kombinaci s nasazenou léčbou p. Sirotou musím abstinovat - což se ještě dá snést ) Ale bylo mi řečeno, že měl bych si zapisovat potraviny , které týden budu jíst. Detaily zde ohledně svého zdrav. stavu popisovat nebudu, jen zmíním že z ordinace jsem odcházel s rozporuplnými názory. Uvedu jen, že základní problém, se kterým jsem poprvé do jeho ordinace přišel se vyřešil, ale nepotěšilo mě možné návaznosti s potravinami a při výkladu doktora Siroty jsem nabyl dojmu, že všechno je špatně. Tak nevím jak dlouho budu trpět výčitky které jsem si "vsugeroval" po rozhovoru s tímto lékařem. Na druhou stranu, se spoustou informací se s lékařem shoduji, ale říkám si , že pokud mě moje problémy až tolik netrápí, mám je nadále řešit? Uvidím co přinese budoucnost...

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• René Donocik

Umístění: Poliklinika KarvináSlužby: Jiný

Pán MUDr. René Donocik bol mojím dlhoročným zubárom a keby som sa nepresťahovala na južnú Moravu, rada by som bola u neho naďalej zaregistrovaná. Pán doktor mal nielen perfektný, profesionálny prístup, ale aj s jeho odborným ošetrením som bola vždy veľmi spokojná.

• P
      Umístění: Poliklinika KarvináSlužby: Zmena zubare

Kvalita prace OK. Ale novi pacienti si dejte pozor! Pod odchodu me zubarky do duchodu jsem nasel pana Donocika a nasel mi tolik kazu a blomb, ktere bylo treba predelat, ze jsem hodne divil. Samozrejme za kazdy si nechal velmi dobre zaplatit. Po cca 7 oprave mi chtel vrtat obe trojky dole. Udajne zacinajici kaz. To uz jsem odmitl a nasel noveho zubare. A hadejte. Uz jsem u noveho 4 roky a o mych trojkach dole ani zminka. Podotykam, ze novy zubar je mlady zubař s rentgenem. Pan Donocik ma na Karvinou nadprůměrné ceny bilych blomb. 1600kc a vice

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Libuše Sirotová

• O
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Na zubařku mám jen negativní hodnocení. Vydržela jsme u ní dva roky. Teď hledám nového zubaře. Syn má strach z lékařů všeobecně natož se zubařky, která s ním ani nepromluví, žádný kontakt nenaváže a čeká, že dítě bude v klidu sedět. Syn měl kaz a ona ho odmítla ošetřit a odbyla ho větou: "podívejte se jak se chová". Zubařka má arogantní přístup. Neprofesionální přístup.

• Umístění: jiné místo

Za mě zkušená super zubařka. Odstranila kiksy po mladší méně zkušené zubarce a prevrtala starší plomby a odstranila nové kazy

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře