Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

MUDr. Petr Leikep Jiný

Dobrý den, byla jsem jako akutní případ, sestřička mě vyloženě poslala do háje vysmála se mi i ostatní sestry a řekla že mě pan Leikep určitě nevezme že si mám zajít na pohotovost, vyloženě ji to nezajímalo že jsem měla akutní případ. Už nikdy víc, sestřička hrůza a děs.

MUDr. Libuše Sirotová Jiný

Hrůza! Bez špetky empatie. Několikrát se stalo že nebyla v ordinaci i když jsem byla objednaná. Přišla jsem včas ale sestřička si nesla zkontrolovat čekárnu a pak jsem slyšela jak mě pomlouvají a nakonec jsem dostala vynadano za pozdní příchod. Lékařce se nedá dovolat, napsat, nic! Vůbec nereaguje. Použíla anestézii a pak mi řekla že nakonec není nic třeba vrtat. Nebo si spletla stranu a chtěla ošetřit jiný zub.. šílené opravdu. Lékařka asi jen zneužívá doby, že je problém zubaře najít. Naštěstí už mám jiného, úžasného, profesionálního odborníka.

MUDr. Petr Leikep Jiný

100% spokojenost, profesionální práce, lidsky přístup. Jeden z nejkvalitnějších zubařů. Sestřička take velmi schopna a příjemná.

Zbyhněv Ondruch Jiný

Tento lékař a jeho zdravotní sestra se chovají k pacientům a jejich doprovodu arogantně, nemají pochopení pro staré lidí a nejsou schopní jakékoliv lítosti. Poslední zkušenost: Přestože byla maminka s duševním onemocněním propuštěná z léčebny a potřebovala předepsat své léky na cukrovku, tak zdravotní sestra se s ní odmítla bavit, že není objednaná a má si zajít ke svému praktickému lékaři. Podotýkám, že v čekárně v této ranní hodině nikdo nebyl.

Rudolf Sirota Jiný

K panu doktorovi sice jedině s Neurolem ale když pominu jeho náladovost tak musím říct že je opravdu skvělý diagnostik. Čtyři odborníci koukali a každý měl svou diagnózu, teprve pan doktor mě poslal na hematologii a problém se začal řešit jelikož kožní projevy nejsou jen o mastičkách.

MUDr. Blanka Pindurová Jiný

Paní zubařka Blanka Pindurová je skvělá, empatická, vstřícná, pomůže, vysvětlí její přístup i sestřičky stoji za obrovský dík, cítím vděčnost za přístup paní doktorky i sestřičky které mi pomohly od bolestí po extrakci zubů kdy jsem do něj dostala zánět. Nejsem pacientka paní doktorky ale tato paní doktorka je paní doktorka s velkým P děkuji že jste mi pomohly od bolesti v době kdy můj zubař měl dovolenou jste úžasná.

MUDr. René Donocik Jiný

Pán MUDr. René Donocik bol mojím dlhoročným zubárom a keby som sa nepresťahovala na južnú Moravu, rada by som bola u neho naďalej zaregistrovaná. Pán doktor mal nielen perfektný, profesionálny prístup, ale aj s jeho odborným ošetrením som bola vždy veľmi spokojná.

MUDr. Libuše Sirotová Jeji kecy, ze mam kazy a nemela jsem je.

Nejhorsi zubarka v Karvine. Chodila jsem k ni v dobe 1995 -2000 (tato sadistka se starala o zaky zakladni skoly) a porad nemuzu zapomenout na jeji doslova odporny pristup k pacientum. Nikdy bych tuto “zubarku” nikomu nedoporucila.

MUDr. Libuše Sirotová prevence zubního kazu

Bohužel paní doktorka Sirotová mi byla přidělená školou.

Divím se, že paní Sirotová ještě má vůbec lékařskou licenci, po tom, co provedla spoustě lidí. Vrtala mi zdravé zuby a zásadne nepoužívala lokální znecitlivění.

MUDr. René Donocik Zmena zubare

Kvalita prace OK. Ale novi pacienti si dejte pozor! Pod odchodu me zubarky do duchodu jsem nasel pana Donocika a nasel mi tolik kazu a blomb, ktere bylo treba predelat, ze jsem hodne divil. Samozrejme za kazdy si nechal velmi dobre zaplatit. Po cca 7 oprave mi chtel vrtat obe trojky dole. Udajne zacinajici kaz. To uz jsem odmitl a nasel noveho zubare. A hadejte. Uz jsem u noveho 4 roky a o mych trojkach dole ani zminka. Podotykam, ze novy zubar je mlady zubař s rentgenem. Pan Donocik ma na Karvinou nadprůměrné ceny bilych blomb. 1600kc a vice

Kontakt

Žižkova 2379/54a, Karviná 733 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna