Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (77)

MUDr. Petr Chládek Jiný

Doktor Chládek je kapacita ve svém oboru a já mu velice dĕkuji. Na začátku roku provedl náročnou operaci kyčle mé 17 leté dceři. Jsme z Prahy a tři roky jsme s ní jezdil, dalo by se říct po půlce republiky a nikde si s ní nevĕdĕli rady a do konce v Plzni nám doktora Chládka doporučili. Po operaci přišel doktor Chládek za dcerou na JIP a vše s ní konzultoval, poté mi ještĕ telefonoval, aby vše probral i se mnou. Na první pooperační kontrole znovu vše dceři i manželovi vysvĕtlil a probral s nimi, průbĕh operace a dceru pochválil za skvĕlou rehabilitaci.
    Pro nĕkoho se může zdát jeho chování svérázné , čekací doba v čekárnĕ neúnosná, ale na kvalitu týkájící se zdraví hlavnĕ mého dítĕte si prostĕ počkám a výsledek určitĕ stojí za ten čas.
    Jen mĕ mrzí, že dcera k panu doktorovi nechodila již od narození, určitĕ by se díky jeho péči od ranného vĕku dalo náročné operaci předejít.
    Pane doktore DÍKY!!!

MUDr. Tomáš Dambrich Jiný

Pán doktor Dambrich je neskutočný pohodár! Nikdy som nemal najmenší problém s diagnostikovaním problému. Pán doktor i so sestričkou sú extrémne milý a ja som vždy z ordinácie odchádzal v lepšej nálade. Pán doktor Dambrich nie je žiadny suchár a okrem toho, že vás vylieči, tak sa počas tých pár minút pobytu v ordinácii s ním dá i zabaviť :)

MUDr. Renáta Sluková Jiný

Paní doktorka je báječná, skvělý pediatr, moc hodná, pečlivá. Ordinaci ale nesnáším kvůli sestře. Sestra je neuvěřitelně neochotná, protivná. K tomu žije ještě v době papírové, takže provoz ordinance je opravdu pomalý. Hrozný přístup k rodičům, kolikrát si říkám jestli diagnózu dělá sestra nebo paní doktorka. Čekací doba na hodiny. Po emailu nevyřídí nic, se vším musíte zavolat, zatímco v ordinaci je celé dny buď obasezeno nebo nikdo nezvedá. Když jsem potřebovala přeobědnat očkování z důvodu nemoci dětí, sestra mi řekla, že na tohle nemají čas. U autistické dcery mi tvrdila, že její projevy chování jsou nedůslednou výchovou. Jen kvůli této neuvěřitelně nepříjemné sestře zvažuji změnu lékaře, přestože paní doktoka je skvělá. Bohužel je asi moc hodná nejen na děti, ale i na zaměstanance....

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Máme jako rodina spoustu zkušeností z návštěv u paní doktorky. Vždy je milá, ochotná a pomohla nám vyřešit rozmanité kožní potíže od ekzémů a infekcí, přes ošetření dusíkem až po pásový opar a další. Každému správně určila diagnózu a poradila účinnou léčbu. Jsme moc spokojeni my, naše děti i prarodiče.

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

To, že paní doktorka bere pouze pacienty z Prahy 5 je v pořádku. Sice to není nikde napsáno a doporučení od naší pediatričky, která má ordinaci jen o patro níže, ji absolutně nezajímalo, ale budiž. Co mě dostalo byla nicméně její arogance a nulová empatie. Tohle už jsem dlouho nezažila. Takovýto člověk by prostě neměl pracovat s jinými lidmi. I když mi třeba není dobře, apod., vždy jde komunikovat slušně. Upřímně, já bydlet na Praze 5, tak udělám vše proto, abych si našla jiného kožního lékaře…

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Paní doktorka byla opravdu skvělá ! Bez objednání vyřešila můj problém naprosto profesionálně a rychle ! S výkonem jsem byl velice spokojen. Předem velmi slušně oznámila pacientům v čekárně, že nebere nové lidi, kteří nejsou z Prahy 5, protože už má plno a pak už to jen běželo … cca za 1/2 hod jsem byl po zákroku.

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Váhal jsem, zdali má cenu vůbec něco psát, nicméně snad to pomůže budoucím pacientům při rozhodování. Ihned po příchodu bylo vidět, že paní doktorka není z těch, která by měla ráda svoji práci. Po otevření ordinace první, co zaznělo, bylo “prosim!” Už jenom během sekundy si člověk zformuluje první dojem. Další na řadě jsem byl já. Mám praktickou lékařku ve stejné klinice, která mi ji doporučila. Jakmile paní doktorka viděla podle systému, že někteří pacienti jsou u ní poprvé, musela si vylít svojí nespokojenost. Řekla, že nebude přijímat nikoho, kdo nemá bydliště na Praze 5, bez výjimky. Byl jsem překvapen, protože tato informace nebyla nikde napsaná. Když jsem ji řekl, že by bylo dobré to nějakým způsobem komunikovat, aby se předešlo těmto situacím, řekla, že není povinná to dělat … přijde mi to, že vůči pacientům, kteří tam čekali/čekají nefér …
    Nehledě na to, že paní doktorka možná měla pravdu, její chování absolutně postrádá empatii k pacientům a neochotu toto změnit.

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Paní dr. Benáčanovou Čermákovou už nikdy více. Kožní chorobu diagnostikuje na dva metry a evidentně špatně, protože mi léčba nezabrala. Stála jsem v její ordinaci u dveří a nepustila mě dál, abych jí tam nenašlapala (venku bylo deštivo). Takže jsem jen ode dveří vyhrnula tričko, ona na dva-tři metry určila problém, podala mi opět leták svých oblíbených kosmetických firem a poslala mě pryč. Vystavila tedy i recept na vodičku, která na můj problém stejně nezabrala. Později jsem se vyléčila u jiného lékaře. Vážně nevím, k čemu tam paní doktorka sedí. Kterákoliv úřednice by to zvládla stejně a byla by aspoň příjemnější.

Prof. MUDr. Vladimír Vondra Jiný

U pana doktora jsem byla před dvěma lety a byla to úplná ztráta času, strávila jsem dvě hodiny v čekárně, Mudr. se mnou jednal jak s blbcem, nevyšetřil mě, šla jsem jinam... Nedoporučuji.

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Arogance paní doktorky je na velmi vysoké úrovni.
    Byla jsem u pani doktorky se synem, chtela jsem ho objednat. Pani doktorka rekla ze nema čas (v čekárně byla jedna slečna).
    zavřít dveře uprostřed rozhovoru my přijde velmi neprofesionální.

Kontakt

Kartouzská 204/6, Praha 150 98 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna