Poliklinika II Hradec Králové

• Petr Kopista

Psycholog, MUDr.

• G
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

Pan doktor mi velice pomohl v boji s nespavostí. Zejména smířit se s faktem, že s nespavostí nemá cenu smysl úporně bojovat, ale naopak jí nechat volný průběh a ona odezní po čase sama. Škoda, že mi to trvalo rok, než jsem jeho slova pochopil. Proto všem nespavcům doporučuji KBT terapii u MUDr. Kopisty!

• A
      Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S depresemi a úzkostmi se potýkám již několik let. Od začátku svých obtíží docházím na terapie k panu doktoru Kopistovi. Jeho psychoterapeutickou poradnu jsem našla náhodou na webových stránkách. Zpětně tuto náhodu vnímám jako obrovské štěstí.
      Pan doktor Kopista ke mně přistupoval vždy laskavě, empaticky a přátelsky. Zároveň byl však jeho přístup naprosto profesionální, objektivní a velmi věcný. Věci označoval pravými jmény a skutečnost nijak nepřikrášloval. Vždy mi pozorně naslouchal, bral moje pocity a trápení vážně a nikdy mé problémy nebagatelizoval. Myslím, že jsem vcelku uzavřený člověk a svěřím se opravdu málokomu, ale panu doktorovi jsem brzy začala důvěřovat. To mi umožňovalo hovořit o svých trápeních zcela otevřeně. Za velké plus považuji i fakt, že je to nejen psychoterapeut, ale především lékař - psychiatr, který případně může předepsat vhodnou medikaci. Když je pak člověku skutečně špatně, tak má pocit bezpečí, že je pod lékařským dohledem.
      Při terapii jsem se naučila porozumět příčinám svých depresivně-úzkostných stavů, změnit reakce na negativní myšlenky, před kterými člověk neuteče, a tím tak změnit svoje chování. Rovněž jsem si upravila svůj životní styl, terapie mi vlastně otevřela oči a já se proto nyní dívám na život z jiného úhlu pohledu.
      Panu doktoru Kopistovi jsem za jeho pomoc velmi vděčná a jeho terapii mohu jenom doporučit.

AK

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Tomáš Chyba

Alergolog, MUDr.

• D
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

U pana doktora jsou synové v léčení už několik let. Pan doktor je pečlivý, dělal synům několik kontrolních testů, doplnil jim jídelníček a puberťáci poslouchají. Ví, jak na ně. Zdravotní stav se velice zlepšil. Děkuji.

• K
      Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Vyhledala jsem pana doktora na doporučení z fakultní nemocnice a nelituji ! Věnoval se nám, podrobně vyšetřil a provedl řadu dalších vyšetření. Předepsal nám nové léky, které fungují ( na rozdíl od těch, co jsme měli od lékaře z nemocnice). Za mě odborník na svém místě, kterého budu doporučovat všude.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Karel Martiník, DrSc.

Internista, Prof. MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

Vážení, chodím k panu profesorovi s maminkou již dlouhá léta. Mamince je 95let a vždy jsme nalezly pochopení, vstřícnost, odborné vyšetření. Jiní páni doktoři řeší limity, které mají, pan profesor řeší pacienta. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření, podle krve pozná co člověku chybí, zkrátka je to lékař jak má být. My k němu chodíme celá rodina. Nesmím opomenout jeho vstřícný lidský přístup. Zajímám se jako laik o lidské tělíčko, takže když mě něco napadne dokáže se mnou o tom diskutovat a vysvětlit, co nevím. Z krve a z moči lze hodně vyčíst, ale pouze on zaškrtne více testů než jiní doktoři, aby měl celkový obraz. Je zkrátka jedinečný. Přeji mu ať dlouho vydrží ten nápor pacientů, opatrujte se.

• Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: EKG

K panu doktorovi mě poslala moje praktická lékařka kvůli akutní bolesti na hrudníku. Prostě pro takové rutinní vyšetření, které lékaře podle mě dost zdržuje od objednaných pacientů - a kvůli tomu bývají ne vždy úplně příjemní.
      Pan doktor mě ale úplně dostal svým vstřícným, empatickým a naprosto profesionálním chováním. Tech deset minut u něj jsem si připadala jako nejopečovávanější člověk na světě. Nejen, že provedl EKG, ale prohlédl mě a bez váhání stanovil diagnózu. Myslím, že do své práce dává mnohem víc, než by musel, a za to si zaslouží obrovské uznání!

Podívejte se na všechny názory (62) na lékaře

• Hana Grassingerová

Zubař, MUDr.

• Z
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

3/4 roku jsem hledala zubního lékaře,až mě vzala Mudr.Grassingerová, za což jsem byla velmi ráda. Již první návštěva,kdy mě vzala o hodinu později,než jsem byla objednána mě zaskočila.Její zvláštní, svérázné chování, bych
      taky ještě nějak překousla. Její komentáře, že všechny amalgánové plomby předělá,atd. aniž by se mě ptala, jsem taky
      přešla v tichosti, i když jsem si říkala, až se k tomu bude chýlit,
      tak to odmítnu. Ale dnešní návštěvu, kdy jsem byla objednaná jako první na 7 hod.a v čekárně nikdo nebyl jsem již nedala.
      Přes dveře jsem slyšela, jak se baví soukromě se sestřičkou a že mají v čekárně pacientku, je vůbec nezajímalo. Po půl hodině nečinnost-kdy uvnitř nikdo opravdu nebyl jsem odešla.
      Pracuji 40 let ve zdravotnictví,jako zdravotní sestra chápu
      všelico, ale tohle fakt ne!!! Jsem rozhodnuta hledat nového zubaře i za cenu, že to bude zase nějakou dobu trvat, ale takového, který bude k pacientům vstřícný.

• P

K paní paní doktorce jezdím až z Prahy asi 5 let. S její péčí a chováním jsem velmi spokojena.Mohu doporučit

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jiří Dlask

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

Víceméně náhodou jsem se dostala k tomuto lékaři. Vůbec neposlouchal co mu říkám (můj problém jsou zřejmě poškozené nervy v chodidle) jen se zasekl na tom, že tancuji a zbytek už byla ohraná písnička. Jak jsem pochopila z předchozích příspěvků, tak z cvičení, balónku a mastičky si vytvořil mantru, kterou vnucuje každému bez rozdílu věku a diagnózy. Jediné, co jsem se dozvěděla navíc bylo, že mám hezké postavení nohou na podologické stoličce a pevná lýtka... Hurá! Takže poprvé a naposled.

• T
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

Pan doktor me ani nevysetril a hned znal duvod mych obtizi a ucil me spravne vstavat,sedet a cvicit.Nijak nezlechcuji spatne pohybove mustry,ale rada si pro tuto radu zajdu k fyzio,hned po te,co ortoped vylouci jina mozna onemocneni.Jinak musim uznat,ze jsem dlouho nepotkala nekoho,kdo dokaze tak dlouho mluvit a nic nesdelit!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře