Poliklinika II Hradec Králové

• Lenka Šmídová

Pediatr, Kardiolog, MUDr.

• Z
      Umístění: DĚTSKÁ KARDIOLOGIE Náchod

Paní doktorce patří náš velký dík za její profesionalitu, přístup, milé a citlivé jednání ve chvílích, které pro nás nebyly zrovna jednoduché. Vždy ochotná cokoliv vysvětlit - poradit. Skvělý přístup k dětem - dceři se tam zatím vždy líbilo :-). Poděkování patří i skvělým sestřičkám, které jsou vždy příjemné, usměvavé a ochotné... I přes všechny starosti a zdravotní problémy, které nás provázely sem chodíme rády. Děkujeme! Zuzka & Maya

• M
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Srdeční arytmie.

Ráda bych poděkovala paní doktorce Šmídové za kladný a profesionální přístup na dětské kardiologii v Hradci Králové. Paní doktorka nám byla vždy velkou oporou i při těžší chvíli,kdy jsme museli s dcerou Natálkou na operaci se srdíčkem.Vše nám pečlivě vysvětlila a k Natálce se vždy moc hezky chovala.
      Ráda bych poděkovala i sestřičkám.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Miluše Paikertová

Diagnostik,

• I
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Prevence

Dobrý den všem, byla jsem dnes poprvé na vyšetření mamografem a vše šlo jako po másle, šla jsem dovnitř v objednaném čase, takže žádné dlouhé čekání, vyšetření za 5 minut hotové, všichni na mě byli milí a usměvaví. Vyšetření oproti očekávání ani nebolelo. Po přečtení recenzí tady umístěných jsem měla obavy, ale nemůžu vytknout vůbec nic. Děkuji:)

• J

Jsem spokojená. Paní doktorka mi zachránila život, to je pro mě rozhodující. Proto hodnotím plným počtem hvězd.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Lucie Petrová

Zubař, MUDr.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Paní Petrová je naprosto skvělá. Syn (4 roky) měl panický strach ze zubaře, ale u paní doktorky proběhla oprava zoubku v klidu a bez pláče. Opravdu můžu doporučit - vše vysvětlí, milý a empatický přístup.

• N

Nejlepší zubařka pro děti. Pro kluky jsem si lepší přát nemohla. Syn se hodně bojí, ale její klidný a milý přístup nám moc pomáhá.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Ladislav Strnad

Alergolog, MUDr.

• T
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: testy na alergii

Naprosto perfektní doktor vše vysvětlil poradil a sestřička úžasná moc doporučuji návštěvu tohodle odborníka už dlouho jsem nezažila tak vstřícného doktora

• Z

Pan doktor je jeden z nejlepších doktorů co znám. Je ochotný a vstřícný. Je to odborník ve svém oboru. Léky, které předepisuje jsou moderní, účinné a bez doplatku. Objednání do druhého dne a čas objednání je vždy dodržen. Sestřička je také skvělá.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Pavol Hlúbik

Praktický Lékař, Doc. MUDr.

• Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S panem doktorem jsem velmi spokojená ,chodíme k němu já i můj postižený syn,pan doktor je vždy ochotný ,vstřícný, empatický ,neměnila bych

• Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Nevím, kde vzal pan doktor Hlúbik tolik pozitivních hodnocení. Možná byl dříve jiný, ale já z něj dobrý pocit nemám. Chodím tam opravdu jen v nejnutnějších případech a opravdu nerada. Na každou bolest v krku mi dosud předepisoval antibiotika, o každé doporučení ke speciálnímu vyšetření abych si řekla sama. Když jsem k němu posledně přišla s nateklým prstem, ani ho neprohlédl a předepsal Olfen gel. Léčí nejrychlejší cestou jen příznaky, nehledá, kde je problém.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Otakar Málek

Ortoped, MUDr.

Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Bolesti zad

V jeho péči jsem 33 let a za celou tu dobu bych panu doktorovi chtěl jen poděkovat za jeho profesionální až přátelský přístup.S pozdravem Hejtmanek Jiří,Černilov.

• P
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Opakující se bolest kolena

Pan doktor má v dnešní době ojedinělý přístup - mimo rtg apod. si hlavně vytváří celkový obraz prostředí a návyků pacienta. V mém případě také odhalil příčinu bolestivého kolena, která spočívala v oblasti křížových obratlů. Změnou návyků, polohy sedačky v autě, uspořádáním kancelářské židle a monitoru a držením těla bolest zcela vymizela. V době předepisovačů léků po kartonech ojedinělý přístup! K výše uvedenému příjemné, věcné vystupování pana doktora a milá sestřička = 5 hvězdiček!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Miroslav Špliňo

Praktický Lékař, MUDr.

• S
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Nemoc

Občas obdivuji schopnost pana doktora předepisovat léky aniž by zkontroloval pacienta.
      Minule jsem k němu šla s tím, že mi 2 dny nebylo dobře, měla jsem horečku, silný kašel a byla jsem celkově unavená. Neuposlechnul si mě a rovnou mi napsal sirup na kašel, i když jsem mu říkala, že už beru.
      No a takhle nějak vypadá kontrola u pana doktora. Přijdu k němu, řeknu mu, co mi je a on mi napíše nějaký recept a nashle. Nejspíš má rentgenové oči, když mě nepotřebuje vyšetřit. A jeho ordinace? Je to spíš stará kancelář než pracoviště doktora.

• A

S panem doktorem i se sestřičku sem velice spokojená. Vždy mi ve všem vyšel vstříc a nikdy nic nezanedbal jak píšete v předešlých hodnocení. Dojíždí k němu lidé i 40km daleko. Komukoli muzu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Taťána Rešlová, CSc.

Gynekolog, Doc. MUDr.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Paní docentka je člověk na svém místě. Výborná péče před i v období těhotenství - obě děti z IVF... (dokonce za mnou přišla i na sál, když jsem rodila...a s porodem pomohla), výborná péče i nyní. V těhotenské poradně většinou nejdete na objednaný čas, ale je to spíš neukázněností pacientek...Paní doktorka s problémem nikoho neodmítne, i když není objednán... S jakýmkoliv problémem mě vyslechla a čas si vždy udělala (ne jen 10 minut)...neměnila bych...

• K
      Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Pani doktorka je milá a příjemná az do.chvíle,kdy máte problém. Celych 5 let jsem chodila a stezovala si na bolest v oblasti bartholinky,jednou to bylo moc male na jakekoliv reseni,pak moc v klidu na to neco s tim delat a tak porad dokola...mezitim jsem byla 3x na ambulanci s akutnim zanetem(nemohla jsem ani chodit),kde mi to rozrizli a vycistili...strasna bolest,proroze i pres likalni umrtveni to diky tomu zanetu nepusobi a je to jako do ziveho!!!! V tehotenstvi je tohle fakt to,co nechcete zazit.
      Nakonec jsem diky dalsimu akutnimu zanetu skoncila na ambulanci v kladne,kde se mne ujal doktor a vysetril mne,urcil hned co je potreba udelat...hned po 3 dnech jsem nastoupila ny vykon a prodelala dve operace...slo o chronicky zanet bartholiniho zlazy....brecela jsem bolesti i pres opiaty,ktere jsem dostavala...ale utjsem ok...ceka mne jeste jedna operace,aby zlazu odstranili,ale vim,ze k dr. Reslove uz nikdy nepujdu...
      Tohle vsechno bych nemusela podstupovat,kdyby pani doktorka moje problemy resila...mozna by stacilo mit na pacientku vic jak 10 minut...

Podívejte se na všechny názory (110) na lékaře

• Lenka Marešová

Gynekolog, MUDr.

• B
      Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

K pani doktorce chodim 15 let a uz jsem ji i doporucila svym kamaradkam. Prefektni pristup, vzdy me ona i sestricka uvita s usmevem. Prijdu, reknu problem a je vyreseno. Poradi s cimkoli, uklidni a i treba potesi!! ???? vzdy jdu bez objednani v po nebo st dopoledne a zadny problem. Za me super.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Paní doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Čekací lhůty jsou neskutečně dlouhé a k pacientkám se ona i sestra chovají velmi hrubě. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (64) na lékaře

• Petr Kratěna

Zubař, MUDr.

• B
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: Jiný

Pan doktor Kratěna patří ke špičkovým odborníkům,je velice empatický a vstřícný a pečlivý.Jeho sestřička také,je to úžasný tým,přeji hodně úspěchů a děkuji.Blanka Matoušová.

• M

Ahoj, rad pridam pozitivní názor na pana Kraťenu. Vyhovovalo mi že probíhalo vše bez bolesti a z ordinace jsem odcházel vždy spokojen.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře