Poliklinika II Hradec Králové

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

• Stanislav Vejs

Ortoped, MUDr.

• Ž

U pana doktora funguje vyšetření jako na běžícím pásu, než se stačíte vzpamatovat, tak řekne další. V ukázkách masáží nožiček a cviků na držení hlavičky (4 měsíční syn) byl rychlý a stručný. Nic pořádně nevysvětlil, ale do zprávy napsal maminka poučena. Přesto, že na ultrazvuku z porodnice i na ultrazvuku a Dr. Vejse byly kyčle bez nálezu, a lékař mi řekl, že je vše v pořádku. Do zprávy napsal široké balení. Všimla jsem si toho až doma a pak na internetu hledala, co že to vlastně přesně je. S rychlopřístupem a prevencí kdy není potřeba nejsem spokojena.

• Již mám skušenosti s více ortop.,ale tento lékař vyhrává.Nejen že vyslechne pacienta,ale vše v klidu a srozumitelně vysvětlí. Moc mu děkuji.
      Linková M

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Vendulka Bezrová

Logoped,

• Výborná lékařka,stále usměvavá, s mojí hyperaktivní dcerou si výborně poradila a naučila ji mluvit.Všem doporučuji.

• J

Paní doktorce vděčím za to, že mi v mých dvaadvaceti (!) letech pomohla s ráčkováním.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Nora Donátová

Gynekolog, MUDr.

• Musim rict, ze mam velmi spatnou zkusenost s pani doktorkou. Pred rokem mi zavedla nehormonalni telisko, od te doby byla moje menstruace dost nepravidelna a hlavne jsem mela velmi silne bolesti. Rok jsem k pani doktorce s timto problemem chodila a vzdy me poslala domu s nejakymi prasky, ktere absolutne nepomahaly, se slovy "priste to budeme kdyztak resit" a tvrdila mi, ze telisko na me bolesti nema vliv a je na svem miste jak ma byt. Pred tremi dny jsem nakonec jela do FN, kde zjistili, ze telisko je o 2cm posunute! Takze rok jsem trpela neskutecnou bolesti kvuli slepote pani doktorky. Kdyz jsem se ji zeptala jak je to mozne, moji otazku presla a tvarila se jak kdyz se nic nedeje. A o sestricce radsi nemluvim. Jak uz tu padlo, problem resi pomalu v cekarne a je mi to dost neprijemne. Takze prechazim k nekomu jinemu a nemuzu se dockat!

• Y

Když jsem k ní chodila dlouhé roky pouze pro recept na antikoncepci, tak ok. Nikdy jsem žádné gynekologické problémy neměla a toto paní doktorka zvládla.
      Problém ovšem přišel v těhotenství. Nejdřív mi Mudr. Donát, se kterým se Donátová v týdnu střídá, tvrdil, že mám za celé těhotenství přibrat do pět kilo.. tři kila dítě, kilo plodová voda. Ale fajn, to je spíš pro pobavení.
      „Perlou“ jsou pro mě ovšem zatajená dvojčata. Ta mi odhalil doktor v hradecké FN ve 22.tt (!!), kam mě dr. Donátová poslala na ultrazvuk se zvýšenou hladinou AFT (možné rozštěpové vady plodu). Tamní doktor se náramně divil, co tam vlastně dělám, jaký „odborník“ mě tam poslal, jak to, že on je ten, kdo mi oznamuje, že moje břicho obsahuje poněkud více rukou a nohou než dvě, a zvýšené AFT je přece jasné, když je tam vše dvakrát. Docela šok dozvědět se na konci pátého měsíce, že čekáte dva jednovaječné kluky…
      A „perla No.2“, když jsem tuto „novinku“ paní doktorce respektive její sestře na kontrole ve 24tt. oznamovala. Nejen, že se mi neomluvily. Doktorka se tvářila, jako že nic a sestra mě v podstatě sjela, že jsem já jim zatajila dvojčata!!! Jak si to představuju jim to oznámit v šestém měsíci těhotenství?!
      Zkrátka profesionalita odborná i lidská obou – doktorky i sestry – jsou na úrovni absolventek víkendového rychlokurzu. Vstup do této ordinace máte-li nějaký zdravotní problém, je na vlastní nebezpečí. Já tam končím.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Miroslava Středová

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Je to ta nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla možnost poznat. Je velmi pečlivá a starostlivá. její milé vystupování je díky vstřícnému a vlídnému vystupování velmi příjemné a lidské. Člověk se u ní necítí jako pacient číslo x, ale přirozeně, tak jak by se chtěl cítit v každé ordinaci. Ráda bych dodala, že i nynější sestřička má přesně ty vlastnosti, které dodávají ordinaci ten nej dojem.

• V

pani doktorka je velmi milá ,poradí a je velmi pečlivá, odborník na svém místě. A zkuste si vážení pacienti zajít k jinému lékaři ,a uvidíte jakou dobu tam budete čekat na ošetření.

Podívejte se na všechny názory (51) na lékaře

• Vlasta Bednářová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• I

Také tam už nepůjdu. Opakovaně mívám každý rok zánět zvukovodu a vždy mi lékaři ucho po tři dny ošetřovali a potom přestalo brzy bolet. Tato lékařka mi řekla, že mám zánět až na bubínek, ale nic neošetřila, předepsala mi kapky a bolest trvala přes týden a ucho bylo zalehlé téměř tři týdny.

• Z

Je pravdou že paní doktorka není zrovna smíšek , ale musím se jí zastat,své práci rozumí. Nechodím k ní pro zasmání ale se zdravotním problémem. Vždy jsem se mohla spolehnout,pomohla mi.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ladislav Hnátnický

Fyzioterapeut, MUDr.

• J

Pan doktor je arogantní, uráží a ponižuje pacienty, vstupní prohlídka byla pouze formou jednostranného monologu "lékaře", který si nehodlal prohlédnout pooperační jizvy, ani rozsah hybnosti. Jakýkoliv předchozí postup nehodlal vyslechnout. Pro společnost by udělal nejlépe kdyby odešel do důchodu a přenechal své místo někomu, koho budou zajímat pacienti, nejen body od pojišťovny.

• P

Naprostá spokojenost,vše mi bylo vysvětleno a léčba proběhla s dobrým efektem.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Šabršulová

Praktický Lékař, MUDr.

• Z

Jsem rád, že jsem přešel a chodím k paní doktorce a panu doktorovi, oba jsou velmi sympatičtí profesionálové s lidským přístupem, opravdu mi vždy poradili a pomohli, dle mého názoru , takhle si představuji člověka na správném místě, neměnil bych ani za nic.
      Zedníček.

• M

Dřív jsem k paní doktorce chodila a byla jsem u ní celkem spokojená. Časem přibírala čím dál víc pacientů a i se u ní v ordinaci střídalo více lékařů a to mi nevyhovovalo. Člověk nikdy nevěděl u koho skončí, hlavně když ordinovala jedna stará paní doktorka, která dle mého názoru už by vůbec ordinovat neměla, to nebylo nic příjemného. Pokud chtěl člověk vyloženě vystát frontu přímo na paní doktorku Šabršulovou, bylo to opravdu na dlouho... Našla jsem si jinou lékařku, která nemá tolik pacientů a jsem spokojenější.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Jiří Kopeček

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika II Hradec KrálovéSlužby: zhotovení můstku

Považuji za velké štěstí, že celá naše rodina je v péči pana doktora Kopečka.Spolu se sestřičkou vytvoří pro ustrašeného pacienta velmi milé a příjemné prostředí. Odvádějí výbornou práci, dovedou povzbudit a jsou velmi příjemní. Jsme rádi, že je máme. Jitka Fišerová

• K

Také hodnotím pana doktora skvěle, neměla jsem s ním nikdy žádný problém, i když mě zuby občas potrápily. Vždy mě vzali brzy, bez dlouhého čekání. vycházejí mi stále vstříc s objednáváním s ohledem na to, že jezdím až z Prahy, kam jsme se odstěhovali. Budu ho nerada opouštět...

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Mária Pohanková

Oční Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Oceňuji profesionální přístup. Absolutní spokojenost jak s přístupem tak i s vyřešením problému.Doporučuji.

• B

K paní doktorce chodíme i s manželkou hezkých pár let.Oba jsme stále nadmíru spokojeni.Vždy svým známým bez obav doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Pavla Toušková

Zubař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Suprová paní zubařka s profesionálním přístupem a šikovnou sestřičkou jsem s ní naprosto spokojená. Hodná milá a moc šikovná.

• J

Špičková zubařka, špičková ordinace. Neuvěřitelně krásný přístup k pacientům. Sestřička milá a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře