Poliklinika II Hradec Králové

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

• Zdeněk Fink

Otorinolaryngolog, MUDr.

• H

Dcera měla angínu a akutní,chronický zánět středouší(což jsme zjistili když jsme šli k Mudr.Lánskému) pan doktor Fink konstatoval,že má angínu a není to na léčení na ORL i přesto,že dceru bolela strašně hlava a jiné.Proto doporučuji Mudr.Lánského.

• V

Velmi příjemný a milý člověk, s příjemným hlasem... Děkuji mu za jeho přístup, kterým mi pomohl zastavit začarovaný kruh neustálých zánětů dutin a následných punkcí, které mi neustále ordinovali na ORL klinice v nemocnici. Od té doby (a už je to pár let), pokud už k zánětu došlo, obešlo se to bez punkcí, což je opravdu úleva! Jen je mi líto, že v současné době se pan doktor vzdal praxe, protože byl zvolen primátorem Hradce Králové. Tak doufám, že se po skončení této funkce do ordinace vrátí.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Lada Kramářová

• O

MUDr. Kramářová předala ordinaci MUDr. Šenkeříkovi.
      Naši práci děláme i nyní velice rádi, pečlivě a s láskou.
      Děkuji všem rodinám za jejich kladná vyjádření. sestřička Lenka

• Poděkování dětské ordinaci MUDr. Kramářové.
      Paní doktorku navštěvujeme již léta se třemi ratolestmi vždy k naší plné spokojenosti,a nebýt občas nutných injekcí tak i ke spokojenosti naších dětí.Hodnotíme vysokou odbornost,přesto skromné vystupování.Léčebné postupy jsou nám vždy vysvětleny a v ordinaci si připadáme ,my i naše děti, spíš jako partneři než pacienti.Děkujeme.
      Iva a Miroslav Malinovi

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Zuzana Málková

• M

S paní doktorkou jsem velice spokojená a to nejen s ní, ale i se sestřikou.
      Vždy usměvavá, klidná, poradí a uklidní. Mám často nemocného syna a vždy jsem s její léčbou a postupem byla spokojená.
      Během toho co si povídám s paní doktorkou, tak o syna se stará sestřička, podá hračky a hraje si s ním.
      Jelikož jsem během po 2,5 letech měnila dětského lékaře můžu porovnat a paní doktorka Málková je opravdu výborná .....za mě určitě maximální spokojenost!

• L

nespokojená matko,seberte kartu a jděte, nemusíte čekat až dospěje, to nevíte?paní doktorka určitě není střevo,když si nejste jistá, jděte pro jistotu na pohotovost, ne vše je tak,jak to vypadá, a paní doktorka je odbornost všeobecná, není specialista na chirurgii. já si stojím za tím, že paní doktorka je velmi spolehlivá a výborná lékařka.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Helena Hojdíková

Neurolog, MUDr.

• H

Paní doktorka v mém případě úplně selhala při diagnostice a začala mi léčit vážné onemocnění CNS antidepresivy a tím u mě oddálila nasazení adekvátní léčby. Na specializovaném pracovišti v Praze se při čteních zpráv od paní doktorky nestačili, že ještě jsou neurologové, které neznají doporučené postupy pro diagnostiku roztroušené sklerózy.

• I

S paní doktorkou jsem velice spokojena,našla ksem si ji na základě recenzí a mohu říct,že opravdu nelituji.Kéž by bylo víc takových lékařů!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jana Žmolíková

Plicní Lékař, MUDr.

• S

Chodím k paní doktorce Žmolíkové už spoustu let a jsem s ní naprosto spokojená.Vždycky je příjemná a ochotná.Jsem přesvědčená,že hlavně díky její léčbě se moje astma nezhoršuje.

• L

Hrůza, poslali me tam z potom co jsem mela uz 4 tydny kasel, bolesti v krku a priserne nevydrzitelne bolesti hlavy. Vtipne je ze mi pani doktorka predepsala prasky na migrenu v lekarne si jeste overovali zda recept vystavila doktorka. Z dny jsem o sobe po lekach nevedela a pak skoncila na jip v nemocnici s meningitidou

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Josef Donát

Gynekolog,

• K

Velice milý, vyposlechne, poradí s HA. Vyšetření bezbolestné, avšak důkladné. I s odběrem krve na rakovinové markery. Výborný, empatický lékař.

• Jana Skálová

• P

Syna jsem k paní doktorce nahlásila na doporučení mé gynekoložky a nelituji. I když nastaly větší problémy ,paní doktorka vždy zachovala chladnou hlavu a věděla přesně, jak si poradit. Syn k paní doktorce chodí vždy rád a už jen kvůli tomu bych NEMĚNILA :) Jako dítě a dorost jsem neměla dobrou dětskou dr, proto jsem si hodně zakládala na tom aby můj syn nemusel procházet tím vším, co já, a opravdu s jistotou mohu řici, že paní doktorka Skálová a sestřička jsou u nás Team No. 1! Do ordinace přeju hodně dětí a tisíceré díky, a všem nerozhodným maminkám 100%ní spokojenost:)

• P

I já přidávám slova chvály! Nikdo nemůže mít lepší doktorku :-) Je milá, vstřícná, stará se o mě úplně od malička a nepamatuju si jednou stinnou chvíli u ní! Dnes je mi 18 a budu od paní doktorky odcházet k jiné- ani nevíte jak mě to žere!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Kamila Křížová

Otorinolaryngolog,

• Maximální spokojenost, jak za mne tak i za syna. Super přístup, ochota a profesionalita.
      Díky že Vás tu máme. Maleček

• velmi přívětivý a laskavý přístup k dětem. pěkná ordinace i čekárna s dětským koutkem.

• Michael Poljakov

Zubař, MUDr.

• L

Naštěstí jsem od tohoto zubního lékaře dávno pryč. Několikrát do roka jsem k němu chodil pro výplň na přední zuby, která vydržela vždy jen pár týdnů, pak vypadla. Už mě nebavilo stále trávit čas v jeho čekárně a ordinaci, tak jsem změnil dentistu a... A mám klid ! V nynější péči mi paní doktorka věnuje mnohem kvalitnější péči a zuby drží.

• N

Naprosto souhlasím s názorem z 21.5.2011. Naoko to opravdu vypadá, že pan doktor je bezva ... ovšem zdání klame. Taky jsem si to myslela ... až jsem si po pochybnostech, že mi nikdy pan doktor nenašel žádný kaz a nebyl žádný problém při preventivní prohlídce (rychlé), zašla jinam, kde mi udělali kontrolní rentgen (ten mi pan Dr. Poljakov napřídlad nikdy neudělal) ... a bohužel mé pochybnosti se potvrdily. Kazů mám víc než dost, mrtvé zuby, které již nejdou zachránit, zánět dásní, zubní kámen ...a to jsem pravidelně chodila po půl roce na preventivní prohlídky!!! Varuji pacienty pana doktora Poljakova - neusínejte na vavřínech, není všechno zlato co se třpytí ... to, že je hodný a odcházíte od něj z preventivních prohlídek bez problémů je fakt, který vás možná ukonejší, ale že pak jinde zjistíte, že realita ve vaší puse je bohužel jiná, než vám tvrdí pan doktor a bohužel ani náprava jeho dlouho přehlížených problém není levná, to není příliš pozitivní věc. Bohužel tyto neblahé zkušenosti nemám jen já, ale zjistila jsem posléze i od jiných lidí, že tento velký nedostatek zjistili a od pana doktora museli v zájmu svého zdravého chrupu odejít.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Marie Vaníčková

Zubař, MUDr.

• Dne 6. 7. 2015 v dopoledních hodinách po výkonu služby jsem byl nucen navštívit oddělení s akutní bolestí zubu v dolní čelisti. Po příjmu paní doktorkou MUDR. Vaníčkovou Marií, její konzultaci a po vzájemné dohodě mi bolestivý zub vytrhla.
      Chtěl bych velice poděkovat za neuvěřitelnou péči a více než jen profesionální, ale i lidský přístup Paní doktorky. Chtěl bych jí velice moc poděkovat, jelikož se se mnou "prala" více než hodinu, než se jí podařilo bolestivý zub vytáhnout, protože pod zubem byl nějaký váček, nejspíš se zánětem, a tím byla jakákoliv manipulace velice bolestivá.

S poděkováním a přáním hezkého dne. Mucha.

• Naprosto perfektní přístup. Paní doktorka je opravdu zkušená a ještě ke všemu má velmi milý přístup. Nemám s ní žádný problém. První zubařka, u které se to dá v rámci zubařů přežít.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře