Poliklinika II Hradec Králové

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

• Kateřina Dlasková

Oční Lékař, MUDr.

• R

Milá, trpělivá, ochotná, chytrá, hezká :-)

• Bez komentář. Je nejlepší.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Vít Hrubecký

• M

Velice pečlivý a zkušený stomatolog. Provádí i nadstandardní vyšetření, za která jinde musíte platit, např. dentální hygienu, speciální pomůcky a podobně. Někdy se snaží zachránit zub za každou cenu i v době, kdy pacient už ani nechce,což se někomu nemusí líbit. Také vyžaduje pečlivé čištění zubů, což je pro někoho nedosažitelná meta. Myslím,že u jiného stomatologa by můj chrup už vypadal mnohem hůř, pan doktor vás prostě dokáže přimět se o sebe starat, někdy i proti vaší vůli :-)

• V

Já jsem s panem doktorem už po mnoho let, co v Třebechovicích ordinuje velice spokojen. Je pečlivý a profesionální, sleduje nové trendy v oboru a využívá moderní prostředky ve své praxi. Je pravda, jak zaznívá v mnoha hodnoceních, že takových lékařů je nedostek. S takovým přístupem a kvalitou své práce. Díky. vfš

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Eva Richterová

Anesteziolog, MUDr.

• D

Chodím k paní Dr. i s dětmi , brali jim krev a testy a přesto když jdeme k ní vždy dětí říkají: jdeme té nejhodnější paní doktorce!!!!! To mluví za vše. Krom toho se cítíme všichni parádně a již rok nejsme nemocní- prostě nádhera. Je to úplně jiný život. Moooooooc děkujem a setřička ta je na 1* . Děkujeme.

• Paní doktorka je příjemná a velice trpělivá. Obdivuji její lidský přístup. Ještě jsem se s takovým přístupem k pacientovi nesetkala. Je opravdu profesionál. Nejlepší. Jana

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Prokop Otto

• G

Pak doktor Prokop je špička ve svém oboru! Od narození k němu chodím já i celá moje rodina a nikdy jsme neměli ani minutu pochybnosti o jeho kvalifikaci a odbornosti, natož abychom se rozhodovali o změně!

• Skvělý zubař. Po všech stránkách.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Milena Marištiaková

• L

Paní doktorka je vstřícná a velmi šikovná! Můžu ji jen doporučit!!!

• Drahomíra Krivosudská

Praktický Lékař,

• Z

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná a snaží se každému pomoci. Naše rodina ji má jako rodinného lékaře.
      S pacientem pohovoří o jeho potřebách, je dobrým psychologem.

• Nejen dobrá lékařka, ale i "psycholožka" - velmi lidský přístup k lidem, někdy stačí, že vás jen vyslechne a promluví s vámi a člověku je líp.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Zdeněk Milata

• Z

S panem doktorem jsem neměla tu čest a ani nechci. Dnes jsem telefonicky potřebovala zjistit ordinační dobu -upozorňuji, že jsem volala ve 14:30!! Sestra mě po telefonu doslova seřvala, jestli otázku myslím vážně.. Že standardně ordinují do 15:00, dnes pouze do 14:00 a odkázala mě na pohotovost... Tak k tomuto lékaři určitě někdy zajdu, ještě bych pak určitě po návštěvě musela vyhledat psychologa....

• M

S MUDr. Milatou se cítím bezpečně. A to u lékaře oceňuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Karel Beneš

Chirurg, MUDr.

• Sem moc spokojená pan doktor je vstřícný a úžasný operatér mám krásnu nožku a těším se na další operaci .

• A

Pan doktor má zlaté ruce. Mám nohy zase jako baletka. Děkuji

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eliška Jonová

• A

velice milá, ochotná paní doktorka,která opravdu umí

• O

Je to nejlepši zubni doktorka na svetě !!!!!! Moc doporučuji a jsem ji moc vděčna za peči a za me zoubky, a take zoubky mych deti. Děkujeme !!!!!!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Eliška Brustmanová

Dermatolog, MUDr.

• S

Přišel jsem do ordinace s cystickým akné, doktorka se sotva podívala a hned mi něco předepsala. Nepomohlo to a stálo to hodně. Léčit ostatní lékaři jako Pani Brustmanová tak vychcípá polovina národa.

• L

Je mi líto, že se musím připojit k negativním názorům. Na vyrážku v obličeji se paní doktorka ani nepodívala a už začala psát recept. Žádné vysvětlení ani komentář. Dostala jsem tedy jakousi bezejmennou vodu a mast "nevímnaco", obojí připravené v lékárně. Ani jedno nezabralo a při druhé návštěvě jsem si odnesla recept na kortikoidy. Ideální pro kojící matku. Ještě jsem dostala radu, že mám vysadit čaje na podporu kojení, že totiž paní doktorka ani sestřička je také neužívaly a jejich děti bez toho přežily :-D. Paní doktorku nedoporučuji, především proto, že její komunikace s pacientem se rovná nule.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře