Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Mária Gažová Jiný

Byla jsem pouze na vstupní prohlídce do zaměstnání. Objednana na přesný čas, sestra vzala všechny přede mnou a mě po půl hodině od sjednaného času řekla, ze ještě neobjedvali tak ať si počkám. Za 20 minut co jsem sama seděla v čekárně mě vzala a řekla ze když jdu k doktorovi mám počítat aspoň s hodinou. Během 10 minut mě vypsala papíry a když jsem odchazela tak měla velární stále prázdnou. Nikdy více

MUDr. Tomáš Kopřiva Jiný

Spokojenost ( rychlé objednání - při akutním problému, srozumitelné vysvětlení ... )

MUDr. Mária Gažová

Náladová doktorka stejně i tak sestra. Ani jedna neřekla ''dobrý den'' ani ''na shledanou" ale co. :) Sestra se mi zdála po první návštěvě arogantní a nepříjemná ale po včerejší návštěvě, kde se s ní dalo normálně promluvit, měním názor.
    S paní doktorkou jsem spokojen i když jsem u ní zaregistrován teprve krátkou dobu a byl jsem u ní jen párkrát.

MUDr. Lenka Kráľovičová pigmentové skvrny na tváři

Velmi, velmi děkuji paní doktorce za její péči, za vstřícnost, profesní přístup, radu a pomoc. Také bych ráda poděkovala její zdravotní sestřičce, která byla ochotná a milá. Kdo potřebuje pomoci...doporučuji. Péči poskytují i klientům a pacientům z jiných okresů.Velmi milé prostředí a malá čekací doba.

Kontakt

Horní Valy 4133/13, Hodonín 695 01 Zobrazit v Goole Maps