Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Renata Bártová Jiný

Naprosto neprofesionální a arogantní přístup paní doktorky Bártové. Pokud přeobjednáte termín, je úplně jedno, že to je z důvodu nemoci, tak Vám to potom paní doktorka dá patřičně najevo, na křesle budete trpět. Nedej Bože, že máte smůlu a onemocníte opět v daném termínu a musíte se opět přeobjednat, potom Vás paní doktorka Bártová rovnou seřve. Tuhle doktorku nedoporučuji. Už nikdy víc. U téhle doktorky mě už nikdo neuvidí. Děkuji za zkušenost.

MUDr. Renata Bártová Jiný

S paní doktorkou mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Péče její přístup je na profesionální úrovni. Vždy mi pomohla. Věřím jí a to je důležité.

Prof. MUDr. Petr Pohunek Jiný

Pan doktor Pohůnek je vzácný člověk. Nesmírně příjemný, pečlivý a empatický. Velmi mě pomohl. Mohu jen doporučit.

MUDr. Renata Bártová Jiný

Od roku 2021 jsem pacientem paní doktorky Bártové a se službami paní doktorky a její sestřičky jsem spokojen.Ošetření probíhalo vždy k mé spokojenosti.

MUDr. Helena Nováková

Navsteva u pani doktorky je vzdy prijemnou zalezitosti. O pediatrech plati, ze jsou - vzhledem k praci s detmi - vetsinou mili a ochotni, ale co se tyce pani doktorky Novakove je to ucineny andel. Ve spolupraci skvele sestricky odvadi perfektni praci, jsou prijemne, ochotne a napomocne. V kazde situaci vystrasenou maminku uklidni. Duveruji ji a jsem rada, ze chodime prave k ni.

Kontakt

Dělnická 120, Dolní Břežany 252 41 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda