Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (50)

MUDr. Marek Boška Jiný

Pan Boška a jeho paní sestřička jsou úžasní. Byla jsem dnes poprvé se zubem a to s osmičkou , již bolavou. Po rakovině se opravdu strašně bojím doktorů . Ve svých 35 letech jsem se tam i rozplakala a klepala jak ratlik . Pan doktor mě uklidnil , vše provedl bez bolesti a jemně. Opravdu velké díky.
    Takovýchto doktorů je velmi ,ale velmi málo.
    Sabina K.

MUDr. Marek Boška Jiný

Pan doktor Boška a sestřička jsou andělé, extrakce osmičky zcela bez bolesti, ten den jsem již byla v práci, vřele doporučuji všem.

MUDr. Marek Boška Jiný

Extrakce osmičky - naprosto bez bolesti; nakolik můžu posoudit, naprosto profesionálně provedeno; VELMI lidský přístup a příjemná komunikace. Lékař snů.
    Toto vše velmi oceňuji, protože se MUDr. Boška jistě jako spousta jiných lékařů potýká se spoustou faktorů jeho práci komplikujících. Po této návštěvě bych na stomatochirurgii už jinam ani nechtěla.

MUDr. Jana Neugebauerová Jiný

Paní doktorka jak z jiného světa: příjemná, usměvavá, komunikativní a jako bonus pěkná. Myslím, že ji práce baví a je to znát na přístupu ke klientovi. A pokud ne, tak vypadá, že ano:-) Kdyby všichni lékaři takto přistupovali k pacientům, pak by byla radost marodit.

MUDr. Martin Blažek Jiný

Musím se připojit k negativním komentářům níže. Zubař Blažek je nejhorší zubař co znám. Arogantní a povýšený přístup k pacientům, po vyšetření zubu hned začne ošetřovat nebo vrtat bez jakéhokoliv komentáře. Na dotazy neodpoví buď vůbec nebo velmi arogantně až drze. Jak psala paní níže, chová se k pacientům jako ke kusu hadru. Nedoporučuji !!!!!

MUDr. Marek Boška Jiný

Obvykle lékaře nehodnotím, u pana doktora Boška musím udělat výjimku. Za 10 minut osmička venku včetně anestezie, nejdéle jsem čekal, než začne působit. Naprosto neuvěřitelný přístup, ochota, provedení. Skoro mě mrzí, že těch zubů k vytrhnutí nemám víc

MUDr. Marek Boška Jiný

Maximální spokojenost, profesionální a zároveň lidský a empaticky přístup, velké díky!

MUDr. Marek Boška Jiný

Moc milý a profesionálny prístup pána doktora a rovnako pani sestričky. ;-) Bez bolesti. Človek si len praje aby podobné pocity zažíval u každého špecialistu..Ďakujem! :-)

MUDr. Marek Boška Jiný

Nejlepší chirurg. Pokud mohu doporučit, tak jedině pana Bošku. Všechny 4 osmičky mi trhal on. Je to skvělý chirurg a ještě k tomu empatický a klidný člověk. Co víc si v takové prekérní situaci přát. :-) Ještě jednou děkuji.

MUDr. Marek Boška Jiný

Musím říct, že tenhle pan doktor i sestřička by měli nosit svatozář

Dnes jsem ne objednaná jen po tel. Komunikaci ze sestřičkou dojela na extrakci 8cky dole. Jelikož od mého p. Dr. Byla osmička otevřená, protože jsem musela vyléčit zánět, extrakce musela být co nejrychleji. Bez objednání mě sestřička řekla dojedte, protože nejbližší termín bych pro vás měla až 1.6, což nehrozilo.
    Na křesle jsem se doslova zesypala slzavý údolí (strach, panika ze zubařů apod.) Pan doktor byl takový anděl, že měl moji 100% důvěru. Nic mě nebolelo, jen ta protivná injekce, ale bez ní bych to nedala. Vytahnuti zubu bylo min. Za 5min. Hotové.

CHCI MOC TOHOTO DOKTORA VYCHVALIT, PROTOŽE SI TO ZASLOUŽÍ, MĚLA JSEM CHUŤ MU DÁT PUSU!! JE MI 31let... Nemějte u tohodle doktora strach, já brečela jak želva a on mě uklidňoval a soucítol. Byl milí a strašně opatrný. Mockrát vám děkuji, kéž by jste si tohle všechno přečetl. Jste úžasný!!!!!

Kontakt

Dobrovského 23, Brno 612 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna