Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (21)

MUDr. Libor Votava Jiný

Nejen, ze dcera byla predem objednána, mela lekarske doporuceni od lekare pro urologicke vysetreni pro opakovane potize, ktere i v tuto chvili maji kazdym dnem stupnujici tendenci. Namisto vysetreni u pana doktora Votavy na zaklade lekarskeho doporuceni vsak jiz pres 3h cekame na pohotovosti.

MUDr. Simona Zunová Jiný

Moc děkuji paní doktorce za vyšetření kotníku a podrobné vysvětlení. Paní doktorka má skvělý přístup.
    Nyní se můžu brzy vrátit do triatlonové sezony nebo dělat opět co mě baví.

Veronika Holá Jiný

Vynikající oční lékařka, pečlivá a svědomitáí, ochotná vše pacientovi vysvětlit. Komunikace na jedničku. Vsem rozhodně doporučuji!

MUDr. Martin Lívanec Jiný

Nejlepší zubař, rychle, bezbolestně, profesionálně.. trhání, vrtání cokoliv jako by jste měli jen otevřenou pusu. V Plzni lepší zubař není.

MUDr. Marie Švejbarová Jiný

Kdyby byla možnost takovouto lékařku naklonovat, neváhala bych ani chvilku. Kéž i ona může zažívat jako zpětnou vazbu naše upřímné díky a obdiv. A: Srbová

MUDr. Marie Švejbarová Jiný

Příjemná, sympatická a na vysoké odborné úrovni. Byl jsem vždy velice spokojen. Děkuji a přeji stále dobré zdraví. Vděčný pacient Václav Růžek

MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

Chodila jsem k paní doktorce a jsem ráda, že mě díky bohu i v těhotenství převzali do jiné ordinace. Když chodí člověk k této doktorce 1x do roka na kontrolu, tak se její arogantní a neempatické chování dá asi nějak přežít, ale jakmile jsem tam začala chodit do těh. poradny, byla jsem z přístupu doktorky totálně zklamaná a nešťastná. Nálada doktorky se odvíjí asi od toho, jak se zrovna ten den vyspala. Každý dotaz nebo vysvětlení informace, jako kdyby člověk strašně obtěžoval a akorát je za jednoduchého, jako kdyby to přeci člověk měl dávno vědět nebo si to případně zjistit sám. Proč by měla informace poskytovat paní doktorka že? Absolutně neochotné a nelidské chování, člověk se radši ani nechtěl ptát, když je mu akorát hnusně odseknuto. Vyšetření v těhotenství ve stylu: strčíme tam stroj, kouknu dvě vteřiny na obrazovku a hotovo. Na dotaz zdali by mohla být symbolicky v začátku těhotenství vytištěna fotka z UTZ byla odpověď doktorky, že to nemá smysl, že tam stejně nejde nic vidět.
    Absolutně nechápu, proč dělá paní doktorka práci s lidma. Jediné, co považuji za pozitivní u této doktorky je přístup v léčbě, že nepředepíše kdejakou chemikálii, to zase dokážu ocenit, že nesáhla hned po kdejakých ATB atd.
    Ale přístup doktorky k pacientům opravdu jak k někomu podřadnému…

MUDr. Martin Lívanec Jiný

Velké díky panu doktorovi za skvělý, profesionální přístup.Takto skvělého lékaře jsem ještě nezažila

MUDr. Hana Veličkinová Jiný

Vynikající erudovaná specialistka s empatickým přístupem. Jsem vděčný za možnost dialogu a rozboru další terapie. Pečlivý a detailní postup.

MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

Paní doktorku Lenku Tocháčkovou doporučit opravdu nemohu. Její chování považuji za velmi necitlivé a neodborné. Přístup se mi jeví jako neempatický, spíše arogantní, povýšený. Můj negativní názor se utvořil díky zkušenosti, kdy mi paní doktorka v úvodu těhotenství oznámila, že mé dítě nežije a poslala mě na revizi dělohy. Své tvrzení podpořila větou "je to na 100%". Bylo mi to samozřejmě líto a byla jsem v šoku, protože jsem při svém 1. těhotenství spíše očekávala, že bude vše v pořádku a paní doktorka, když viděla, že mlčím, vstřebávám situaci a nic neříkám, mě "podpořila" větou: "Vás to nějak vzalo,...vždyť je to jenom centimetr". V tu chvíli mi její reakce přišla nanejvýše nevhodná a velmi necitlivá. Pointou mého příběhu ovšem je to, že na kyretáž nebyla nutná, protože dítě žilo. (A žije).

Kontakt

Denisovo nábřeží 4, Plzeň 301 00 Zobrazit v Goole Maps