POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Denisovo nábřeží 4

301 00, Plzeň, plzeňský

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

• Simona Zunová

Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.Služby: zarostlý nehet na palci u nohy

Velmi příjemné prostředí, milá a pečlivá paní doktorka i sestry.
      Díky nim a jejich dobré náladě se to "rejpání" skalpelem dalo přežít lépe. :-)
      Maximální spokojenost.

P. S.: Snad se to teď už načte! :-P
      K. M.

• K

Příjemná lékařka, která dělá práci, jak bych očekával. Nabídla alternativní příjemnější léčbu. Mohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Bohumil Krásný

Urolog, MUDr.

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: hematurie

Pan doktor Krásný je velmi a strašně hodný člověk,mám ho rád a děkuji mu že se u něj léčím,sestřička je taky strašně hodná a oba dva mi vždy vyhověli.Skvělý člověk i jeho sestřička je skvělá,doporučuji všem tohoto lékaře.

• C
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Velmi peclivy a ochotny pan doktor. Odbornik a clovek na svem miste. Opravdu se snazi pomoci a nic nezanedba. Kez by bylo takovych doktoru vice.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře