Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (35)

MUDr. Jiří Kocián Jiný

Po roce trápení s patní ostruhou, pan doktor Kocián pomohl,docházelo jsem nejdříve do Voj.nemocnice kde byl přístup, ne podle mých představ a ani nepomohl,po návštěvě zde a po 4 měsících chodím a bez bolesti,vše jak má být,sestřička i pan doktor úžasní, jejich přístup k pacientovi profesionální, což nemohu říci o Vojenské nemocnici,....tím posílám ještě dodatečně díky za vše....

Irena Frantová Jiný

vynikající kvalifikovaný a pečlivý lékař. Vždy pomůže a poradí

MUDr. Riad Sabra Jiný

Velmi příjemný doktor a taky sestra! Měla jsem akutní případ a i dokonce nechtěli mi vzít v nemocnici s doporučením od praktického lékaře. Šla jsem rovnou osobně do ordinace a milá sestra přijala mě. Takže jen doporučuji! Pan doktor je velmi šikovný!

MUDr. Petr Prokeš Jiný

Stále žiji pane doktore, z Vaší léčby. Děkuji za všechno

MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

Paní doktorka je velmi hodná, velmi pečlivá, vše vysvětlí, poradí, necpe vám léky pokud to není nezbytně nutné. Čekání je dlouhé, ale 100% se vyplatí.

MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

Pani doktorka je vyborna, pecliva, na nic neceka. Na oplatku si ale vy chvilu pockate v cakarni :).

MUDr. Olga Chromá Jiný

Paní doktorka je velice milá a ochotná a odbornice ve svém oboru. Mohu jen doporučit.
    Marunová Jana

MUDr. Drahoslava Petříková Jiný

Na dotaz, zda jsem u paní doktorky registrovaný, radí, že se mám obrátit na místo svého bydliště, přitom praktickou doktorku z polikliniky Stamicova mám dodnes - protože jsem tam bydlel blízko na kolejích při studiu a praktická doktorka s tím problémy nemá - z paní oční doktorky empatie jenom stříká. Mám pocit, že už při snaze se k ní registrovat před pár lety byla podobně empatická - ať svoji práci nedělá, když ji to nebaví... toto není člověk na svém místě...

MUDr. Olga Chromá Jiný

Výborná paní doktorka, má milý přístup, k dětem obzvlášte, vyšetření nejsou bolestivá, vždy vše vysvětlí, navíc má prima sestřičku, po vyšetření nabídne dětem i sladkou odměnu :-). Chodíme k ní už přes 15 let a pořád jsme spokojení!

MUDr. Riad Sabra Jiný

Trochu si myslím , že si pan doktor vybírá pacienty . Nejdříve mi bylo sděleno , že bere jen akutní případy jinak má volno až za 6 měsíců , po té co se dozvěděl , že mi jde o život , řekl že nebere a když tak za půl roku . Jsem pacientem pana Sabry již 30 let a toto mě velmi znepokojilo a proto nedoporučuji ! Sestry porušují GDPR a chtějí po Vás informace jako by byly lékařky . Neochota pomoc .

Kontakt

Stamicova 21/1968,, Praha 162 00 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna