Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (38)

MUDr. Jiří Zima Jiný

U pana doktora jsem byl jednou před cca rokem a už tenkrát byl neochotný. Dnes jsem se k němu vypravil znovu, jelikož mám stejný problém jako před rokem. I když jsem se snažil 2 dny dovolat a objednat se (e-mail nemají uvedený), tak se mi to a ani po 10 pokusech nepodařilo. Dnes když už se potíže zhoršily, tak jsem se k němu brzy ráno ještě před ordinační dobou vypravil, ale jeho sestra mě odbyla, že si mám dojít k praktickému lékaři a že bere jen objednané pacienty. Teď se můžu objednat, ale nejdřív bude mít čas až za měsíc. Po těchto slovech jsem splaskl jak balon a odešel. Platím daně, k lékařům téměř nechodím a tohle je výsledek:-(

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Lékař který ví co dělá a postará se o vše potřebné.

MUDr. Petr Vejvalka Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, citlivý, všechno do detailu vysvětlí, na každou otázku odpoví. Chodím k němu mnoho let s dětmi i sama. Je pravda, že mluví potichu, ale vždycky se můžete zeptat nebo požádat o hlasitější vysvětlení. Nakonec i pokud nedoslýcháte, jste tu správně. Jak tu lidé píší, jeho ordinační hodiny zahrnují i práci, kterou nevidíme, zpracovávání dokladů pro pojišťovny, atd. Proto jdu vždy hned ráno s knížkou a do hodiny jsem na řadě, potom jdu většinou na rentgen a když se vrátím, mám si zaťukat. To je důvod, proč někteří lidé v čekárně nechápou kdo to přišel z venku a předbíhá je. Vyšetření bývá dvoufázové. S tím je třeba počítat.

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale sestra je arogance sama. Když se mi zhoršilo vidění, tak mne odmítla objednat, takže léčení začalo o 10 měsíců později. Nebo dnes jsem chtěl zkontrolovat, zda mám po úrazu oko v pořádku a ona- cituji : "A co my s tím můžeme udělat?" A kdo jiný mi má pomoci, když ne moje oční? Kvůli ní musím změnit lékaře, nerad.

MUDr. Miroslava Večeřová Jiný

Trocha empatie a vstřícnosti by ordinaci neuškodila..

MUDr. Alexandra Bartošová Jiný

Bohužel nemohu doporučit. Vyšetření v podstatě úplně k ničemu, musel jsem si sehnat jiného lékaře aby mi udělaly alespoň základní vyšetření které bylo třeba.

MUDr. Jiří Zima Jiný

Komunikace příšerná. Pan Zima nic nevysvětlí, mluví se mnou jak s dítětem. Čím méně pacient ví, tím lépe pro něj. Jen si pacienta nasměřovat kam on potřebuje a toť vše. O zákroku a detailech nejlépe neříkat vůbec nic. Hrůza. Do ordinace se nelze po několika dnech vůbec dovolat. Na termín zákroku čekám bezradně několik týdnů a nic. Sestru snad ani nebudu komentovat. Velmi nedoporučuji!!

MUDr. Jiří Zima Jiný

V pondělí jsem absolvoval zákrok biopsie prostaty. Pan doktor vše vysvětlil jak to bude probíhat, pak komentoval jednotlivé úkony. Věcně, lidsky, odborně. Má moji plnou důvěru

MUDr. Věra Jedličková Jiný

Paní doktorka je skvělá, doteď se nemůžu vyrovnat s tím, že už musím navštěvovat lékaře pro dospělé, protože jsem dosud nenašla nikoho tak dobrého.

MUDr. Jiří Zima Jiný

Neempatický, chová se k vám jako k nesvéprávnému, vše sice vysvětlí, ale jen si vás připraví, jak potřebuje. Jste pro něj jen diagnóza a peníze za výkon. Nedoporučuji!

Kontakt

Gen. Janouška 902/17, Praha 198 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda