O nás

Ordinace

Poliklinika Černý Most

Gen. Janouška 902/17

198 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jaroslava Novotná

  Gynekolog, MUDr.

  • Z
   Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

   Dobrý den, paní doktorka Novotná je úžasná žena i lékařka. Když jsem k ní ve dvaceti letech začala chodit byla jsem dosti vyplašená (jakákoliv návštěva u bývalé doktorky- zánět... zánět a zase zánět a ještě chvíli tak pokračujte a bude z toho kapavka/nechápala jsem a byla tak zoufalá když mi to řekla, že jsem se málem rozešla s partnerem) pak jsem našla paní doktorku, probrala to se mnou a udělala všechna potřebná vyšetření ujistila mě, že jsem v pořádku a od té doby jsem měla zánět pouze jednou. Jednu dobu jsem trpěla i na cysty vše bylo pod kontrolou pravidelné prohlídky a nic co by mě vedlo k obávám. V těhotenství skvělá péče! Co se týče antikoncepce nikdo mu ji nenutil a rozhodnutí bylo vždy na mě, všechno mi bylo vysvětleno s plusy i mínusy(ty totiž k tomu také patří).Chodím k ní již 25 let a nehodlám měnit i když dojíždím kousek od Sázavy! Jsem velice spokojená a mohu doporučit, na paní doktorku se vždy těším i když to pro nás ženy není zrovna příjemné vyšetření. Zuzana Š.

  • Umístění: Poliklinika Černý Most

   K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let do 28 let. Po celou dobu její péče jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka i sestřičky byly vždy příjemné a vstřícné. Paní doktorka je navíc opravdu pečlivá a při sebemenším podezření, udělá radějí testy navíc. K pacientovi se chová příjemně a ke každému přistupuje individuálně. Samotnou prohlídku se snaží zpříjemnit povídáním. Kdybych se neodstěhovala příliš daleko, tak bych k paní doktorce určitě nadále chodila.

  Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře


 • Dagmar Mašková

  Pediatr, MUDr.

  • B
   Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

   Chodím k paní doktorce přes šest let již se dvěma dcerami a jsem naprosto spokojená. bere-li nové pacienty, pak doporučuji. Děkuji.

  • M
   Umístění: Poliklinika Černý Most

   K paní doktorce chodím se synem už téměř šest let a nemůžu si ji vynachválit.
   Přála bych si, aby takových lékařů bylo více.

  Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře