Poliklinika Černý Most

Nejbližší zařízení

• Jitka Nováková

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Nemoc,bolest v krku

Byla Jsem v době kdy má doktorka mela dovolenou a musim hodnotit jak sestru tak paní doktorku na výbornou.. přístup jaky jsem dlouho neviděla ooravdu obe skvěle. Moc nechápu jak může tady někdo tak zle hodnotit sestru byla usměvavá ochotná a jak již psala jedna slečna, mozna se chová tak jak se kdo chova k ní... ! Za me opravdu spokojenost ☺

• Paní doktorku i sestru navštěvuji od svých 18-ti let. Jsou to nejlepší tým, jaký znám. Paní doktorka je pečlivá, velice milá. Vysvětlí vše co potřebujete. Super žena a hlavně je na svém místě. Ten, kdo není spokojen se sestrou, nechť se nejprve zamyslí nad svým vystupováním. Ano, sestra umí být nepříjemná, ale nikdy ne na ty, kdo si to nezaslouží. Pokud přijdete a budete se na ni povyšovat, má si to nechat líbit? Já jsem s ní spokojená. A to, co vidím v čekárně, jak se k ní někteří "pacienti" chovají.....zasloužila by svatozář. Takže za mě 100% péče.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Ivana Boučková

Plicní Lékař, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: odhalení příčin chrapotu před spaním

V dubnu 2018 jsem navštívil plicní ordinaci. Už ve dveřích jsme si "nepadli do oka" - se sestrou - jsem těžce slabozraký, Sestra mi podala dotazník, požádal jsem o pomoc s vyplněním - špatně vidím, ale něco povídala, že musí každý sám, zavřela, pokusil jsem se dotazník vyplnit - v kleče na lavičce, s lupou, jak jsem zvládal - v tom se otevřely dveře - sestra i lékařka se zřejmě zastyděly před prázdnou chodbou. Šel jsem na spirometrické testy - aniž by mi příliš vysvětlili, oč jde, absolvoval jsem, ale nevlezl jsem se do nich (velmi obtížné, když zvl. je člověk nějak indisponován) strohé příkazy ... Snažil jsem co nejpodrobněji lékařku informovat o mém stavu - výsledkem bylo, že do lékařské zprávy vepsala na 1. místo objektivního nálezu, že jsem logorrhea (psychická nemoc, syndrom mnohomluvnosti - odmítám, jsem duševně zdráv, hodnocení lékařky velmi diskriminační!!!), zřejmě se v ordinaci komunikuje optimálně jen přes vyplněné dotazníky) a že při testech nespolupracuji! V porovnání, jak se má s pacientem zacházet bych uvedl plicní oddělení ve FN Bulovka. Vyšlete tam sestru na několikaměsíční stáž, ať si to vryje do paměti!
      Vyšetření nic neprokázalo (astma), důsledek zanedbání péče (moje vina, už jsem tam nechtěl jít, usazování hlenu) - nyní, kdy mám silný záchvatový kašel, po několika měsících, bohužel taková zpráva se s Vámi vleče, když chcete jít k jinému lékaři, musíte ho nejdříve přesvědčit, že nejste logorrhatic a chcete mu vypovědět všechny detaily a info z historie nemoci. Cítím přístup ordinace i jako jistou diskriminaci vůči těžce zrakově postiženému, což si zasluhuje nejen odsudek, ale možnán i potrestání. Chápu, že jsou lékaři přetíženi, ale přístup na tomto plicním oddělení se mi vůbec nelíbí, a proto chci chodit jinam a jediné, co asi víceméně mohu, je že o tomto oddělení předávám dál tyto informace a zde hodnotím nejhorší známkou. Doufám, že jinde nebudu mít problém s vysvětlování, proč nechci chodit na Plicní na parník a nechci zatěžovat naše zdravotnictví duplicitou zdravotních karet na dvou odděleních. Doporučuji nechat proškolit lékařku i sestru v komunikaci s pacienty, zvláště s těmi, kteří mají ještě další zdravotní handicap.

• L

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a profesionální. Sestra naopak velmi nepříjemná. Zdá se mi, že má za úkol lidi odhánět. Za pacienty kteří odejdou v depresi má možná i odměnu. Telefony nezvedají, záznamník prý poslouchají, ale až druhý den. Když mám akutní problém, jdu si sednout do čekárny a trvám na ošetření. Takže vždy, když je mi nejhůř mi sice pomohou, ale naposledy jsem tam strávila tři hodiny s odúvodněním že nejsem objednaná a dle slov sestry " k nám se bez objednání chodit nevyplácí". Bylo mi ovšem velmi zle a kdybych se objednala, měli termín až za dva týdny.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Irena Nádvorníková

Internista, MUDr.

• H
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: prevence

Dobrý den, pravidelně jsem chodila k paní doktorce na prevenci, bohužel nezjistila čtvrtý stupeň poškození křečové žíly (dále se vyvíjí již bércový vřed). Naštěstí v nemocnici mne pečlivě prohlédli a doporučili řešení k vyléčení tohoto problému.

• Paní doktorka mě vzala velmi na rychlo na interní předoperační vyšetření + EKG s popisem. Perfektní komunikace a časová organizace, včetně odběrů, výsledků. Vyšetření kompletní, nic nepodcenila, vzhledem k zarudnutí mandlí mě ještě poslala do sousední ordinace na ORL, než mi vydala výstupní závěr pro nemonici. Velmi lidský, empatický, ale i profesionální přístup. Po dlouhé době zase jeden z lékařů na svém místě. Sestřička také velmi příjemná. Mohu jen doporučit. A Mudr. Nádvorníkové ještě jednou děkuji! :-)

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jiří Mikula

Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Černý Most

Je to profik, chodime k nemu uz 10 let cela rodina.. vzdy mily, vysetri,poradi, vse jak ma byt. Doporucuji

• Na tuto chirurgii již nikdy více. Mám opakovaně špatnou zkušenost. Poprvé, když jsem si utrhla vazy a meniskus. Pan doktor se neobtěžoval mne poslat s tímto urazem na Ortopedii, kde to mají léčit. Dozvěděla jsem se to bohužel až poté co mně ortoped vytáhl z čekárny, když mně tam opakovaně potkal. Pan doktor Mikula i se svým mladším kolegou mi totiž koleno 4x punktovali a nic více s tím nedělali. Tvrdili, že vazy mám O.K.. Dnes jsem již po operaci vazů i menisku. Oni by mi nohu punktovali ještě teď.
      Druhá zkušenost, když mi vyndavali z třísla tukovou bulku. Po zákroku, při kontrole se mi na to podival od stolu s tím, že je to v pořádku. Tříslo mi hnisalo ještě měsíc a vyléčili mi to jinde.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Jitka Hořejší

Neurolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika MazurskáSlužby: výpadek vidění

pí doktorka velmi laskavá a pohotově objednala rychlou sanitu.Myslím,že díky rozhodnosti a rychlému jednání nemám žádné následky po embolické mrtvici.Moc děkuji

• V
      Umístění: GYMUNO, spol. s r.o.Služby: bolest zad

Musím dát 5 hvězd za chování paní doktorky.
      Byla milá,vstřícná a snažila se mi pomoci.
      Uděla vše co bylo na první vyšetření potřeba.Pokud budu mít neurologický problém navštívím ji opět.
      S pozdravem Coufal M.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Miroslava Večeřová

Dermatolog, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

Nedoporučuji. Nezdvořilá, arogantní, nezájem o vyléčení pacienta. Sprostě okřikla dceru, která se se jí pak bála, paní doktorka rychle napsala recepty na léky dle své preference a vyhodila nás z ordinace, ať nezdržujeme. Nevěřila bych, že takoví lékaři existují...

• V
      Umístění: Poliklinika Černý Most

Nejhorší Lékař kterého jsem potkala. Totální nezájem o pacienta. Když jsem ji říkala svůj problém tak koukala všude možně okolo a o mast jsem si musela vysloveně říci, že to prostě bolí a paní doktorce to bylo upřímně řečeno úplně ukradené.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Věra Jedličková

Pediatr, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

K pani doktorce chodime jiz 22 let a i kdyz jsme se jiz za ty roky nekolikrat prestehovali daleko, nikdy nas ani nenapadlo pani doktorku vymenit. Mam 3 syny a vsechny tri leci od narozeni a to skvele. Je skvela nejenom jako lekar ale i jako clovek...zajima se o deti i co se tyce jekich osobniho zivota, vse si o nich pamatuje. Je vzdy vstricna a ochotna, clovek na svem miste. Je to nejlepsi detska lekarka!!!

• T
      Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím již přes 10 let. Mám 4 děti. Je mojí jistotou, pokud se s dětmi cokoli děje. Má moji naprostou důvěru, je vždy velmi vstřícná, ochotná. Několikrát byla mojí velkou oporou i na velkou dálku pouze po telefonu. Je to úžasný člověk.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Vladislav Klimeš

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

Asi pred 17 lety jsem byla u jine doktorky kde jsem platila 1000 kc ročně, pak jsem si našla doktora Klimeše,přesně si nepamatuji jak to bylo na zacatku s poplatkem,teď už pár let platim 500 kč ročně, dříve jsem chodila pravidelně na pozvání po půl roce na kontrolu,ted je to po roce. Před pár lety jsem měla nějaké před rakovinové bunky,tak jsem byla kontrolována i po 3 měsících stále za stejný poplatek. Pozdeji když jsem chtěla pro svůj klid kontrolu po půl roce,tak jsem si zaplatila 200 kč, jinak vždy + 50 kč za zrcadlo. Už si ani nepamatuji jestli jsem před lety podepisovala nějakou smlouvu. Doktor je jinak milý člověk, je sympaťák, sestřička taky moc příjemná. Jsem jinak vice chronicky nemocná a resila jsem nadměrne pocení, bála jsem se at nejsem v 36 letech v předčasném přechodu, prý dokud menstruuju i když kratší dobu,tak to nebude menopauza nebude. Očekávala jsem,že se mi poprvé v životě udělají třeba nějaké testy,ale vůbec. Dříve jsem brala antikoncepci a nikdy jsem neměla dělané jaterní testy. Vzhledem k mému zdraví mi byla doporučená jiná forma antikoncepce a to kroužek který byl tuším vždy na měsíc, ale pak jsem se v letáčku dočetla, ze bych jej neměla užívat při mé nemoci tlustého střeva. Můj názor je takovy,že běžné kontroly budou v pořádku, ale jakmile se bude neco řešit, tak mám rozporuplné pocity. Poslední cca 2 roky mi chodí sms,že bych se měla objednat na roční kontrolu.

• Umístění: Poliklinika Černý Most

Pana doktora navštěvuji již několikátým rokem a mohu jen doporučit. Přístup má velmi profesionální, nic nezanedbá, vyšetření je citlivé a bezbolestné (to oceňuji po svých předchozích zkušenostech jinde). Ordinace je dobře vybavená a organizovaná. Sestřička velmi příjemná a nápomocná. Jsem spokojená a mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Daniela Bubáková

Pediatr, MUDr.

• H
      Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Jiný

Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné.

• Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Hledala jsem praktického lékaře pro děti

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, klid, úsměv. Proto moje děti rádi chodí k ní. Taky máme rádi sestřičku (paní Bilá), vždy pomáhají , je pozorná a milá))))

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Drahomíra Uchálová Varcholová

Oční Lékař, MUDr.

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, hodně se snaží pomoct jako specialistka a vycházet dobře s pacienty. Je velmi přátelská a zkušená ve svém oboru. K paní doktorce rád chodím na kontroly, vždycky je empatická a příjemná.

• T

Dobrý den, po dnešku jsem velmi zklamaná a měním očního lékaře. Byla jsem si vyzvednout kontaktní čočky na čtvrt roku, zaplatila za ně 950 Kč a doma jsem zjistila, že ačkoliv dneska je 11.2.2016, tak čočky mají dobu použitelnosti do dubna roku 2016, takže dva měsíce! Přitom ty minulé, co mám v očích jsou až do roku 2019. A obal je navíc přelepen z původního názvu Cloriti na Vidi Oxy. Takže někde ležely min. 3 roky...

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře