Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (30)

MUDr. Markéta Mrázová Jiný

Paní doktorku jsem vybrala podle recenzí a byla jsem zklamaná. I přes objednání hodinové čekání, paní doktorka moc přívětivá nebyla, spíš jsem měla pocit, že je obtěžuju a tak na mě vytáhla nemístnou poznámku. Mile se se mnou jen loučila, byla jsem poslední pacient, tak asi proto... z hlediska léčby v pořádku, proto 3 hvězdy. Vybavení ordinace také ok.

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Chtěl bych poděkovat panu dr.Zenklovi za lidský a profesionální přístup ohledně problémů s hemoroidy a fibromu,který mně značně znepříjemňoval život!Po doporučené operaci,kdy prvních 14 dní bylo dost nepříjemných,ale postupem času cca další 2 týdny jsem dnes úplně bez bolestí a cítím se zase skvěle!Jsem moc rád,že takové odborníky,jako je pan dr.Zenkl,tu ještě máme.S pozdravem Martin P.

X
    MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Léta jsem trpěl onemocněním sinus pilonidalis. Když jsem se dozvěděl, že se i v ČR začala používat šetrná a účinná laserová léčba ### (po 1. zákroku šance na vyléčení 80 %, při nutnosti 2. výkonu 90 %) – pozor, nezaměňovat s „pálítky“ typu laseru ### – a že chirurg Zenkl je jedním z předních odborníků, příliš jsem neváhal a rozhodl se zákrok podstoupit. Léčba není plně hrazena pojišťovnou, ale plzeňské, respektive rokycanské pracoviště pořád patří k těm nejlevnějším, je však nutno přečkat jednu noc v nemocnici. Samotný zákrok je rychlý a zcela bezbolestný. V den operace je možno jít domů. Jakkoli je operační úkon oproti jiným metodám šetrný, je třeba počítat s tím, že alespoň první týden je třeba klidový režim. Pořád máte na kostrči otevřené krvácející rány; doporučuji si proto dopřát neschopenku či home office. Zaléčení v mém případě trvalo cirka 4 týdny. Samotný přístup lékaře Zenkla je profesionální, věcný, pan doktor je přitom lidský, zapálený a otevřen veškerým konzultacím.

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Pan doktor Zenkl je vynikajici chirurg - zbavil mě komplikované píštěle, kterou se jiní doktoři báli operovat. 5 hvězd za lidský vstřícný přístup, kdy se každý krok snažil vysvětlit i mě jako laikovi a tím mě vždy uklidnil a ubezpečil, že jsem v těch pravých rukách!

MUDr. Libor Anděl Jiný

Pan doktor je skvělý odborník, milý, sympatický, člověk na svém místě. Jsem naprosto spokojená, sestřička moc milá, neměnila bych.

MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

Paní doktorku jsem začala navštěvovat jako sedmi leté dítě s vadným držením těla. Později jsem ji navštívila v pubertě kvůli bolestem zad. Paní doktorka mi odepřela rehabilitace s tím, že jsem je už jednou kvůli zádům absolvovala a tudíž mi je už znovu pojišťovna neproplatí, i přes to, že bych na rehabilitaci měla mít dvakrát do roka se stejným zdravotním problémem nárok. Následně mi nabídla soukromé zpoplatněné hodiny. Naprosto neetický přístup k dítěti, které má zdravotní problém.

PhDr. Naděžda Kozová Jiný

Nedoporučuji rady paní psycholožky poslouchat. Nemá zábrany se vyjadřovat k věcem kterým vůbec nerozumí (Jako je třeba spouštění záchvatů u epileptiků).

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Pan doktor i sestřička jsou oba úžasní, mají skvělý lidský i profesionální přístup.

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Naprosto výjimečný profesionální přístup pana doktora Zenkla.. Hemoroidy ve 4.stupni odstraněny metodou HAL-RAR. Jíž sedmý den po operaci jsem mohl díky jeho skvělé práci nastoupit do normálního aktivního režimu .Práce, sport. Doporučuji pana doktora Zenkla všem které hemoroidy trápí a jinde jim nebyli schopni pomoci.

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Výborný přístup lékaře v objednaném čase, u hemeroidů zvolena šetrná bezbolestná metoda ligaturou místo klasické chirurgické operace, kterou mi doporučovali jinde. Jeden den trochu nepříjemný tlak, za 3 dny se dalo již normálně fungovat. Stačily 2 dny dovolené. Velký dík a spokojenost.

Kontakt

Čechova 2641/44, Plzeň 30100 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna