O nás

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (118)

MUDr. Diana Barnášová Jiný

Dnes 16.04.2024 kolem 8:20 nebyla zřejmě paní doktorka psychicky ve formě. Navštívil jsem ordinaci proto, že mi dne 10.04.2024 sestra MUDr. XXXX po drobném chirurgickém výkonu nevytáhla všechny stehy a celý následující víkend mě rána štípala a pálila. Jeden cca 3 cm dlouhý steh jsem si vytrhl sám, ale další stehy byly již pod zarostlou kůží a bodaly mě v ráně. Když jsem přišel k paní dr. Barnášové, ze zcela nepochopitelných důvodů na mně začala křičet a říkala, že žádné další stehy nevidí. Přesvědčil jsem ji, aby si ránu osvítila a zarostlé stehy uvidí, což se také stalo. Nakonec se za své nepříjemné, konfliktní vystupování omluvila, ale nepříjemná pachuť z této návštěvy ve mně zůstala. Navštěvuji v Palas Ath. také MUDr. XXXX, což je způsobem jednání s pacienty zcela jiný, vyšší level. K paní Barnášové se už nikdy neobjednám.

MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Naprostá spokojenost. Doktora moc milá a hodná Před operací mě ještě uklidňovala a odpoledne po operaci se stavovala ještě na pokoji. Paní doktorku mohu jen doporučit!

MUDr. Pavel Suchomel Jiný

Skvělý, empatickyý komunikativní Mudr. Velice mě překvapilo jeho vstřícnost a milé chováni k mé osobě, Za mě 1.

MUDr. Václav Drahoňovský chirurgie jednoho dne

Tento lékař mě poslal na operaci tříselné kýly vpravo. Tříselný kýla, tukový lipom ani měkké tříslo nebyly při operaci nalezeny. Hovoří o tom operační protokol. Před operací je v lékařské zprávě uvedeno, že jsem měl po pohybové aktivitě bolesti v třísle 6 týdnů, kýlu jednoznačně kliniky neprokazujeme, sonograficky neprokazujeme, i tak jsem byl poslán na operaci tříselné kýly. V informovaném souhlase chyběly některá rizika operace. Byla mi vložena síťka. Po operaci mám bolesti v šourku a třísle, které jsem předtím neměl, operace žádný smysl neměla. Vše mohu doložit lékařskými zprávami a operačním protokolem. Videozáznam existoval, když jsem ho chtěl, doktor Drahoňovský řekl, že mám počkat na majitele kliniky až se vrátí z dovolené, když se vrátil, záznam už byl smazaný. Moje pooperační komplikace doktor Drahoňovský řekl, že neumí řešit a připustil, že udělal chybu v indikaci a jejich souhlas je neúplný.

MUDr. Pavel Mašek Jiný

Oceňuji velice milý, empatický přístup a podrobné informace. Děkuji.

MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Děkuji Vám. Jsem ráda, že jsem si vybrala dobře. .

MUDr. Pavel Mašek Jiný

The appointment was cancelled because lady on the reception said “if you don’t know Czech language the doctor will not accept you.” Translation with phone didn’t work for them as well.

MUDr. Pavel Suchomel Jiný

Vřele doporučuji, příjemné vystupování, odbornost na prvním místě, můžu vřele doporučit

MUDr. Pavel Mašek Jiný

Potřebovala jsem konzultaci ohledne stavu hemeroidů doporučenou při kolonospkopii, měla jsem z vyšetření obavy, ale potvrdil se milý, vstřícný a citlivý přístup, který jsem již dříve objevila na těchto stránkách při hledání odborného lékaře.

MUDr. Patrik Pecák laparoskopická operace kýly

Byl jsem u pana doktora Pecáka s tříselnou kýlou. Byl velice příjemný, pečlivý a profesionální. Před operací i po operaci se o můj stav zajímal a kontroloval ho i v noci. Měl jsem veliký strach, ale jsem rád že jsem ho překonal a svěřil se do rukou pana doktora. Byla to moje první operace 26. 9. 2023 a dopadla výborně. Děkuji panu doktorovi i sestřičkám mnohokrát.

Kontakt

Hviezdoslavova 25/509, Praha 149 00
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, ... Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.