Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Petra Homérová Jiný

Paní doktorka je skvělá, jsem s ní spokojená pečlivá, hodná,milá ráda k ní chodím.

MUDr. Martin Jandourek Jiný

Pan doktor má velice neprofesionální přístup. Nejdřív mi při zavádění tělíska řekl: „co tady ječíte, tady na to není nikdo zvědavej.“ A pak při kontrole měl na triku pro mě naprosto nemístný nápis: „Nejsem gynekolog, ale podívám se!“. Nedoporučuji. Sestra je teda velice příjemná...

MUDr. Vladimír Traiberg manuální terapie

Pán doktor mi vždy pomože a napraví problémové miesto. Je jedným zmála, ktorý urobí všetko preto, aby človekovi pomohol a až potom riešil medikamentóznu liečbu. Je skvelý.

Stanislav Strolený Jiný

Empatický profík, pečlivý lékař na svém místě. Díky svému rozvážnému vystupování a vysvětlování dovede pacientky vyklidnit, vše důkladně objasnil a podrobně informoval o dalším postupu. Společně se sestrou vytváří klidné a vlídné prostředí, nabízející pocit bezpečí.

Pavla Hellerová Jiný

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, vždy mě uklidní, chodím k ní již sedm let a nebýt jí nevím jak by to dopadlo.Sestřička, též vstřícný domácí přístup a vždy je moc milá a přívětivá.Prostě obě jsou moc hodné.Děkuji vám.

MUDr. Tomáš Hudec Jiný

Přišel jsem po předchozím objednání na první návštěvu s chronickou mnohaměsíční bolestí kolene a lokte (aktivně sportuji, je mi 31 let). Proběhlo velmi krátké vyšetření, kdy mi s nohou i rukou krátce zahýbal (zřejmě úplně to nejzákladnější, co má ortoped udělat). Předepsal rehabilitaci pouze na koleno. Když jsem se dožadoval řešení i pro loket, bylo mi řečeno, ale nevysvětleno, že loket řešit teď nebudeme. Nebyly mi nabídnuty žádné alternativy ani doplňující vyšetření. Např RTG nebo ultrazvuk kvůli možnosti zlomeného menisku (znám ty který zlomený meniskus zahýbání kolenem neodhalilo zahýbání ale až RTG) či nějakým degenerativním změnám, léčba zánětu kortikoidy, nic z toho nebylo ani zmíněno jako možnost. Nevím jaký je standard doporučení na rehabilitaci, ale na rehabilitaci pak ani nevěděli na které části kolene se mají konkrétně zaměřit, to pan doktor nenapsal. Taková ortopedie udělej si sám.

MUDr. Martin Jandourek Jiný

Musím se podělit o negativní zkušenost….
    Pan doktor mi řekl podle jednoho ultrazvuku, že mám syndrom polycystickych vaječníku a nebudu moct mít děti přirozenou cestou…nastesti mi to v nemocnici vyvrátili a zjistili mi “jen” cystu…. Takže už nikdy více!!!

MUDr. Věra Havlíčková Jiný

Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan

MUDr. Martin Jandourek

Velice arogantní, povýšený, bez zájmu aktivně problém řešit. Trpím na záněty, nikdy neodebere kultivaci, antibiotika střílí od boku, potíže se neustále vrací, potíže s počínající menopauzou ho v podstatě také nezajímají, stejně jako možné souvislosti potíží s jinými zdravotními problémy.

MUDr. Martina Spaziererová

K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
    K. Nýdrlová - Kladno

Kontakt

Huťská 211, Kladno 27201 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna