Služby

Specialisté

Názory o lékařích (34)

MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

S pí doktorkou jsem nebyla vůbec spokojena. Byla jsem u ní 2 roky, odnosila jsem u ní syna a bála jsem se každé další kontroly. Byla neempatická a nepříjemná. Nejsem štíhlá a měla jsem z ní pocit, že mnou kvůli tomu pohrdá a odvádí od toho vše co jsem jí řekla. Nedokázala bych si představit s ní řešit nějaký vážnější problém. Bohužel si ale myslím, že to hodně dělá i sestra, protože když jsou tam spolu, tak si notují a bála jsem se vždy cokoliv říct. Potom jsem tam byla jednou, kdy tam byla jiné sestřička, která byla moc milá a pí doktorka byla ten den úplně jiná. Nevím, jestli si před sebou musejí s její sestřičkou něco dokazovat. (podobnou zkušenost měla i moje kamarádka, která od ní poté odešla, když jí volala a řekla jí do telefonu, že má pozitivní těhotenský test a mezitím co si mezi sebou podávaly telefon se kamarádce v podstatě vysmály a asi si neuvědomily, že to je vše do toho telefonu slyšet). Jsem ráda, že jsem si našla jiného lékaře, ke kterému už se nebojím jít s čímkoliv.

MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Pani doktorka je úžasná, mila a s citlivým přístupem si poradí s veškerými problémy. V ordinaci panuje velmi příjemná atmosféra. Návštěvu mužů jen doporučit .
    Horakova Marketa

MUDr. Peter Plevák Jiný

Pan doktor je výborný nejen lékař, ale i člověk. Nejen, že se v jeho ordinaci cítíte jako doma i proto, že si s Vámi dokáže popovídat o čemkoli, ale při tom neopomíná být především lékař, který velmi dbá na prevenci a je velmi precizní. Řekla bych, že mu opravdu jde o jeho pacientky, což se v dnešní době o všech lékařích říci bohužel nedá. Pana doktora vřele doporučuji. p.s. Děkujeme, pana doktore!!! :)

MUDr. Peter Plevák

Předem přeji krásný dobrý den. Tyhle slova od pacienta ( tky ) vždy zahřejí od srdce. Že nejde ta pozitivní energie vynaložená směrem k pacientovy nazmar a že to není stále zbytečné býti lidský a laskavý ke svým pacientům. Asi se stávám již ve 54 letech přecitlivělý, no mám radost, když to občas někdo takhle ocení. Já Vám děkuji za kladné hodnocení a těším se na další setkání u nás v ordinaci.

MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Nemohla jsem přes 1,5roku otěhotnět a když se konečně zadařilo, potrácela jsem. Pani doktorka můj problém neřešila, až u jiného doktora jsem zjistila, že mám PCOS (existují na tento problém prášky, nejedná se o antikoncepci).

U
    MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Bohužel také nemohu paní doktorku doporučit. Přešla jsem k ní kvůli přestěhování. Už první návštěvu jsem se necítila příjemně, ale neřešila jsem to, že tomu dám šanci. Pak při akutním problému mi bylo řečeno, ať se objednám, volno bylo až za týden, horko těžko jsem to vydržela a den předem mi volala sestra, že z důvodu nemoci mi musí termín zrušit. To bych ještě jakž takž pochopila, ale očekávala jsem, že mě tedy pak už vezmou přednostně, ale bylo mi řečeno, ať se znovu objednám. To už mi došla trpělivost a vrátila jsem se zpět k původnímu lékaři, který mě s akutním problémem vezme téměř ihned. Sice musím dojíždět, ale kvalita péče na úplně jiné úrovni.

MUDr. Peter Plevák Jiný

Pan doktor me podporil a nepochyboval o prirozenem porodu po predchozim cisarskem rezu. Je to profik se zkusenostmi. V Chrastanech ma skvelou ordinaci, udela i vsechny screeningy. Vse v klidu vysvetli a uklidni, nemela jsem potrebu cokoli dohledavat na internetu. Panu doktorovi verim. Dekuji za peci

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za krásnou, stručnou no výstižnou, milou a pozitivní recenzi. Uctivě Plevák

MUDr. Peter Plevák Jiný

Pan doktor je vtipálek, velmi podrobně se na vše ptal a měla jsem i pocit, že jsem ho jako pacientka upřímně zajímala. Potud tedy dobré. Přesto ale nějak vázla komunikace, přišla jsem s žádostí o zjištění zda mám/nemám PCOS, sděleno mi bylo: "Je to dobrý." Nějak jsem z toho nepochopila, že PCOS mám a i nadále jsem nevěděla co způsobuje problémy s otěhotněním. Při zástupu p. doktora jeho ženou (MUDr. Plevákovou) mi bylo mezi řečí sděleno, že neví proč se divím, když mám v kartě zapsáno PCOS (už 2 roky). Navíc jsem neustále poslouchala stížnosti na mou pojišťovnu (smluvní), že jim neproplácí úkony, pan doktor si mě ale u pojišťovny "neregistroval" a pojišťovna se více než 2 roky domnívala, že mám předchozího lékaře. Sestřička není právě nejmilejší osobou a bývá dost otrávená jakýmikoli dotazy. Kartu k novému lékaři i přes žádost nepřeposlali. V součtu všeho tedy negativní hodnocení.

MUDr. Peter Plevák

Velice Vám děkuji za Vaše slova na naši adresu. Je to pro nás neocenitelná spětná vazba. Člověk se učí celý život a stále je co zlepšovat. Je dokonce trochu ironii, že teď už přes 1 a 1/2 r. spolupracuje naše ordinace úzce s IVF společností UNICA a problém s PCO sy., resp. Stein Levental, nebo HAAS umíme velmi dobře léčit, resp. pomoct pacientce k zdárnému otěhotnění. Hold takový je život, někdy je chyba v komunikaci a vždy si lidsky nemusíme sednou nebo se úplně nepochopíme, Uctivě PLEVÁK

MUDr. Peter Plevák Jiný

Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla.

MUDr. Peter Plevák

Nevím jestli je to ještě aktuální a stále k nám z té nedaleké Anglie stále létate ? Doposud jsem měl 2 pacientky, které za mnou létali až z Norska, konkrétne z OSLA, jedna dokonce v rámci těhotenských poraden. Tak přeji krasný den. Plevák

MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

byla jsem zde jen jednou, řešila jsem problém s bulkou v prsu... protože to i hodně bolelo a mame to i v rodině.. bylo mi řečeno, že na bolest si musím zvyknout a že to je k menstruaci a ze tam nic nenahmatala. na moje prosby mi paní doktorka napsala žádanku na ultrazvuk do mámacentrum. pani doktorka mi ale rekla at si tam zajdu az po nenstruaci. bolest ani po menstruaci nezmizela a v mamacentu mě hned brali jako akutní případ. a bohužel oni tam bulku nahmatali hned a ke zklamání všech se jedná o zhoubný nádor. myslím že můj problém byl zlehčovan a neřešen.

MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Velmi neprijemna pani doktorka aj sestricka, vobec som sa necitila komfortne pocas celej navstevy, co je velmi dolezite pri gynekologovi. Clovek sa citi este horsie ked si za toto aj ma zaplatit. Prisla som tam kvoli rieseniu antikoncepcie, a doktorka povedala nech si najdem na internete. Takze vobec neriesila problem, kvoli ktoremu som dosla, a zaroven mi chcela silou mocou predat nejake nadstandardne vysetrenie, aj ked som jej povedala, ze na preventivke som uz ten rok bola. Gynekolog bez empatie, pravdepodobne to robi iba kvoli peniazom. Uz by som ju nikdy nenechala dotknut sa mojich intimnych partii (nech to znie akokolvek smiesne), aj keby bola posledny doktor v Prahe.

Kontakt

Plzeňská 49, Chrášťany 252 19 Zobrazit v Goole Maps