Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Ortopedie privátní kliniky Ort-At.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Jaroslav Husták Jiný

Neuvěřitelné chování. S dcerou jsem navštívila doktora poté, co pediatrem bylo vyhodnoceno, že je žádoucí vyšetření na ortopedii. Pan doktor byl jiného názoru a dal to jasně najevo. Dceru urazil během první minuty, simuluje, moc se řeší a vymýšlí si. Obě dvě nás vyzval k sundání respirátoru. Spadla mi čelist, z takového chování. Být zaměstnancem, tak letí na minutu. Ale je to soukromník, který může co chce a jak chce, pro mě to není doktor, ale sociopat. Sestřičky hodné a milé

MUDr. Jaroslav Husták Jiný

Arogantní přístup MUDr. Hustáka je až zarážející a od člověka tohoto formátu neočekávaný. Mohla bych detailně popsat svou zkušenost, ale k čemu by to bylo......za sebe tedy jen pár slov k panu doktorovi a myslím, že zdaleka nejsem sama, kdo jej takto vnímá a podobnou zkušenost....."opravdová profesionalita kvalitního ortopeda, potažmo každého lékaře je i o vlastním překročení svého velkého ega a nacítění se na pacienta, který se na Vás obrací s důvěrou v to, že s ním budete jednat ve všech aspektech jednání s úctou a nebudete snižovat jeho subjektivní vnímání problému či bolesti". Toť k panu doktorovi. Ostatní personál usměvavý, příjemný a ochotný.

MUDr. Jaroslav Husták

S přístupem pana doktora jsem nebyla vůbec spokojená. Na papíry od doktorky, která mě na ortopedii poslala, se ani nepodíval. Nenechal mě vysvětlit celý můj problém. Vyšetřil mě rychlostí blesku a byl nepříjemný. Opět jsem se snažila říct, jaký je můj problém, ale ignoroval mě. Napsal mi zprávu, ve které byl jeho názor, tak mi to teda řekl. Prvně mi pověděl, že mi nebude vysvětlovat, co mi je. Nakonec mi otráveně řekl, že mám asi namoženou nohu a uvedl to na příkladu. Příklad byl o tom, že jsem byla na horách, ale jelikož nemám kondičku, tak jsem si tu nohu přemohla. Když jsem se ozvala, že sportuji (bojový sport cca 4 roky, ale ne závodně) opět mě ignoroval. Na tuto kliniku už nevkročím.

MUDr. Jaroslav Husták vyšetření pohybového systému

Arogantní doktror, který místo aby odpověděl na pozdrav se ani neotočil na židličce a přepočítaval nejspíš účtenky od pacientů kolik dnes vydělal.
    Naprosto neprofesionální přístup u vyšetření mého kolene a kyčle.
    Neuběhla snad ani minuta a pan doktror mi sdělil, že jsem nevyšetřitelný a že mi nemůže nijak pomoci. Snažil jsem se spolupracovat ale neměl se mnou ani 2 minuty trpělivosti, takže jsmě se rozloučili.
    Možná odborník, ale člověk hrozný. Prý se nedá pracovat v takovém dusnu a proto se mnou nebude strácet čas. Však v čekárně je dalších lidí dost s plnýma obálkama tak co...

MUDr. Jaroslav Husták plastika předního křížového vazu

Byl jsem na operaci s předním křížovým vazem u pana Hustáka, spokojený moc nejsem, po operaci se mi v koleně usadil zánět a to bylo docela peklo, nohu mám i 8 měsíců po operaci stále v hroším stavu než před operací. Stát se může nezaviněně leccos, to nechci hodnotit proč to nedopadlo dle představ, ale pooperační péče či asistence by dle mého měla od doktora vypadat úplně jinak, zvlášť když pacient trpí a průběh není ideální. S odstupem času řeknu, že bych na zákrok nejraději vůbec nešel a navíc to vypadá že tam ten nový vaz ani nedrží či není.

Kontakt

Šenovská 1829, Petřvald 73541 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna