Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Dita Kilijánová Jiný

Paní doktorka je moji ošetřující lékařkou v mém třetím těhotenství, za což jsem skutečně ráda, jelikož se jedná o velmi profesionální a pečlivou lékařku. Absolvovala jsem u ní ultrazvuk jak v OG Medical, tak i v Genettu, kam jsem byla pro jistotu odeslána na konzultaci. Na všechny otázky jsem vždy dostala odpověď a vše mi bylo dostatečně vysvětleno. V reakci na níže uvedenou recenzi jen doplňuji, že rozhodně nejsem ani hubená, ani bohatá ;-). Za mě mohu tedy paní doktorku jen doporučit.

MUDr. Martina Mojhová Jiný

Paní dr. Mojhova je skvělá lékařka a působí přímo terapeuticky, když se vám snaží pomocí a podpořit vás. Chodím k ní na gynekologii už roky, při vyšetření je velmi jemná (u jiných dr. mě to bolelo), všechno krásné vysvetli. Snažíme se o miminko, p. Dr. Mě i přes moje nesnaze podporuje a těším se, že až se to povede, budu u ní v péči! Vypadá, jako by z toho sama měla radost, až to bude! Doporučuji!!!

MUDr. Martina Mojhová Jiný

K pani doktorce jsem zacala chodit po te, co moje dr. Mullerova odesla na matetskou a jsem spokojena jiz 6let. Pani doktorka je mila, ochotná, nasloucha. Absolvovala jsem s ni 2 svoje tehotenstvi, i bohuzel jeden samovolny potrat. Po porodu jsme mela velka poraneni a vysetreni pro me bylo velmi neprijemne, ale s přístupem pani doktorky se to dalo zvladnout. Celkove u ni vystreni probiha rychle a rekneme velmi citlive v porovnani s gynekology, ktere jsem zazila pred ni. Kdyz jsem si procitala nazory na pani doktorku, prijde mi, jako by si nekdo spletl osoby, protoze aby pani doktorka zvysila hlas si ani neumim představit, ma velmi tichy a jemný projev. Ja bych ji ze sve zkušenosti doporucila a i se tak stalo a kamaradka je take spokojena. Preji vsem, at najdou lekare dle svych představ.

MUDr. Veronika Hrochová gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

MUDr. Monika Müllerová

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

MUDr. Elena Figurová

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

Kontakt

Vodičkova 699/30, Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda