OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

(55 názorů)

Oftal oční klinika působí od 1. 3. 2014 v nových prostorách moderního komplexu Titanium na Nových Sadech, kam se přestěhovala z dřívějšího působiště v budově Medicentra na ulici Koliště. . . V nově v... Více

OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

Nové sady 25

60200 , Brno , jihomoravský

. V nově vybudovaném centru mohou pacienti využívat mimo jiné:
- modernější a komfortnější ordinace včetně zázemí pro pacienty
- technologicky špičkové operační a zákrokové sály
- lepší dostupnost autem i hromadnou dopravou
- možnost parkování přímo v centru Titanium
- plně bezbarierový přístup
- příjemné prostředí vnitrobloku komplexu Titania se spoustou zeleně, restauracemi, kavárnou, bankou i bankovními automaty.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Juraj Urminský

• V

JME MOC SPOKOJENI

• Příjemné vystupování na úrovni, projevující zájem o pacienta, pečlivé vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Irena Kameníková

• L
      Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: Kontrola po operaci glaukomu.

Velmi vstřícné a příjemné jednání se pojí s vysokou odborností paní doktorky. V ordinaci má špičkové vybavení a v neposlední řadě i milou sestřičku.
      DOPORUČUJI a DĚKUJI. Věra Jedounková

• Vynikající paní doktorka, chodím k ní již 5.rokem a její přístup je profesionální, ale zároveň lidský. Jedna z nejlepších lékařek, jaké jsem poznala. Děkuji.
      Irena Zapletalová

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Michal Znojemský

• M
      Umístění: OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

Nepříjemný, dal mi hned při příchodu najevo, že ho akorát obtěžuji, když nemám žádný konkrétní problém a chci pouze přeměřit zrak, protože mám pocit, že hůře vidím. Za tři minuty byl se mnou šup šup hotový.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo v pořádku a vyšetření bylo důkladné. Pan doktor mi vše vysvětlil a společně jsme se dohodli na vhodném postupu. Sice jsem nějakou dobu čekala, ale jinak si nemohu stěžovat, předepsané brýle jsou rovněž dobré.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jitka Sedláková

• P
      Umístění: OrdinaceSlužby: Problémy s nejasným původem

Paní doktorka byla velice nepříjemná . Snažila se mě odbít ať jdu na kožní že kterého jsem byla odeslána na oční . Nedoporučuji . Nevyresila vůbec nic .

• Přístup paní doktorky mě zklamal. Měla jsem pocit, že ji obtěžuji. Lékařka ke které jsem dříve chodila, odešla do důchodu a dbala na preventivní prohlídky. Zde se na nic podobného zřejmě nehraje. Pokud nepřijdu s okem v dlani, zřejmě nejsem dost zajímavý pacient.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře