Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Dana Charpentier Jiný

Terrible attitude, judging, manipulative, no empathy. Stressed and brought me to tears with comments about my diabetic child and that I'm a bad mother. Programming to failure. Lack of professionalism. Imposed opinions outside her competence (ex. endocrinological, psychological).

MUDr. Petra Šrámková Jiný

Naprostá absence zájmu o problém. Naprostá ignorace anamnézy. Připadala jsem si , že obtěžuji. Požádala jsem o výstup, a když jsem si přečetla jak moc co vše paní doktorka vyšetřila, tak jsem se nestačila divit, jelikož nic z toho neudělala. Do písemného doporučení, napsala věci, jako jízda na kole a podobně, a pokud by prostudovala řádně anamnézu , tak by věděla, že nic z toho nemohu dělat. Jelikož jsem z lékařské rodiny, tak jsem velice nespokojena s takovým přístupem. Je to ztráta času tam vůbec chodit. Celá tato klinika je postavena na penězích a drahých výkonech. Jsem velice zklamaná.

MUDr. Jakub Kutil Jiný

Pan doktor je inteligentní, ale náladový člověk, který nemá příliš trpělivost s pacientem. Buď poslechnete na slovo a nebudete dávat nepohodlné dotazy, nebo tam vůbec nechoďte. Jakmile "poslušnost" pacienta není z pohledu lékaře 100%, nezajímají ho vaše důvody a odmítá více komunikovat, dokonce ani nedoporučí následnou péči. Tím zřejmě trestá ty z jeho pohledu neposlušné. To, že jsem z nošení ortézy měla narušené lymfatické cesty mu bylo srdečně jedno, i to, že koleno po léčbě stále nebylo, a není v pořádku. Když jsem se chtěla poradit o komplikacích, zřetelně mu to vadilo, dokonce se choval uraženě, ale kvalifikovanou či rozumnou odpověď jsem stejně nedostala. V lepším případě krčení ramen. Po dvou týdnech povinného nošení ortézy se zajímal jenom o to, jestli bude tahat vodu z kolene nebo ne, tím to pro něho skončilo. Doporučení k dalšímu specialistovi nebo alespoň rehabilitace - nic. Nepoučil mě o dalších postupech ani mi nedal doporučení, na co bych měla být opatrná. V podstatě se mnou jednal, jako kdybych si zranění přivodila jemu osobně naschvál :-)... Už bych se na něho znovu neobrátila. Je jedním z lékařů, kterým valnou část kapacity zaplní starost s vlastním egem a na prospěch pacienta už pak kapacita nezbývá.

MUDr. Petra Šrámková Jiný

Ztráta času. Ani se nepokouší podívat se na laboratorní výsledky a jejich vlastní zbytečné dotazníky. V případě jakýchkoli dotazů vás přesměruje na endokrinologii. Jediným cílem je doporučit chirurgický zákrok k nahrazení žaludku trubičkou (což pro 21. století = vivisekci) nebo předepsat zbytečně drahé a velmi nebezpečné léky bez analogů v injekcích. Zároveň nechce předepisovat triviální biguanidy, které skutečně pomáhají.

MUDr. Petra Šrámková Obezitologie

Mám tutéž zkušenosti jako pacienti, kteří popsali, že dr Šrámkovou zajímáte pouze pokud ihned kývnete na bandáž žaludku a medikaci. Jinak ji vůbec nezajímáte. Bandáž vůbec neřeší příčiny obezity a proto není vůbec pro některé obézní pacienty vhodná, anebo pouze v kombinaci s další léčbou (psychoterapie, akupunktura apod.). dr Šrámkovou zajímá jen inkasování peněz od pojišťovny za provedenou operaci, pacient jako takový ji vůbec nezajímá.

PhDr. Jitka Herlesová

Dobry den jmenuji se Milan Spišiak jsem klientem OB kliniky a timto mym slovem od srdce mohu rici ze pani doktorka je uzasny clovek vyzaruje pozitivni energii.Moc pekne se povida.Rad se zasmeji.Ale co mohu rici ze velmi pritahuje vnitrnim ja:-) je to takovy andel strazny se srdcem na spravnym miste.Nemuzu si vynachvalit ani z ordinace se mi nechtelo odejit.Uzasny usmevavy clovek.Takhle jsem si nikdy hezky nepopovidal se zadnou zenou jako s pani doktorkou.Mohu rici ze uplna parada.Ja se citim v blizkosti pani doktorky uzasne.

Kontakt

Pod Krejcárkem 975, Praha 13000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna