Nuselská Poliklinika
Podívejte se na další kliniky
Koho hledáte?
Hledejte jinou specializaciSlužby
Specialisté
Adresa
Nuselská Poliklinika
Pojištění
- Oborová zdravotní pojišťovna
- Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
- Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Názory o lékařích (15)
15 názorů
MU
K paní logopedce chodíme dnes se synem, před 5-ti lety s dcerou. Doma jí neřekneme jinak než Míša, protože je naprosto skvělá! S dětmi i rodiči úžasně komunikuje a vždy se tam těšíme. Pokroky jsou znát, ale jsou individuální, každému jde něco rychleji a něco pomaleji, ale vždy se posouváme správným směrem. Díky
A.J.
Péče paní doktorky je vynikající, rovněž sestřička je velmi milá. Oceňuji, že paní doktorka vše podrobně vysvětlí, navrhne nejlepší řešení pro pacienta a pracuje velmi ohleduplně. Musím také pochválit výbornou práci laboratoře, s níž tato ordinace spolupracuje. Jsem velmi spokojena.
pacient P. Č. - dojíždím z Vraného n/V
Zažil jsem zde posledně tuze sofistikovanou spolupráci s dentální laboratoří u Fidlovačky, tudíž oprava mé chatrné protetiky byla doslova expresní - leč bohužel nikoli stejně je tomu s příspěvkem zdr. pojišťovny, od níž člověk dostane starou belu...
David K.
Profesionální, pečlivá, komunikativní, usměvavá, sympatická, empatická. Prostě skvělá lékařka. To samé platí o sestře Ivance.
V ordinaci je také rentgen, takže se nemusí jinam. Je tam velmi příjemné prostředí, žádná chladná kachlíkárna, ale ordinace plná rostlin i hezkých dekorativních prvků - obrazy, věšáček se zubem od uměleckého kováře, prostě spousta detailů, které vám návštěvu zpříjemní a uvolní případnou nervozitu. K té ale není důvod, a nakonec vám je občas líto, že už musíte pryč.
Miroslav J.
Rád se připojuji ke předchozím hodnocením. Paní doktorka je zkrátka skvělá, navržená řešení vždy pečlivě vysvětlí - a pak je také s mimořádnou pečlivostí provede. Chápu ovšem, že nové pacienty asi moc už nebere, má jich jistě habaděj,
Váš účet byl odstraněn
Přidávám se ke všem názorům, které tady jsou. K paní doktorce chodím skoro 25 let. Je užasná . Prostě nejlepší. A k sestřičce? Potkáváme v ordinaci 2 a obě na jedničku. Je to zvláštní napsat, ale ke 'své' zubařce se těším :-)
Váš účet byl odstraněn
Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček.
Váš účet byl odstraněn
K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.