Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Petr Markvart

Oční Lékař, MUDr.

• H

Potřebovala jsem akutní ošetření s poškozenou rohovkou a sestra mě vyhodila, že k nim nepatřím, nejsem objednaná a nemám výpis z karty. V noci jsem skončila s okem na pohotovosti.

• N

Velmi profesionální a příjemný. Takový doktor by měl být příkladem pro jiné.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Zuzana Štejfová

Revmatolog,

• K

Paní doktorka si při mé návštěvě stihla vyřídit dva pracovní hovory. Prohlédla mě jen tak zběžně a že prý zatím je to dobrý a mám přijít, až to bude bolet víc.
      Když jsem si poté nesla paní doktorce výsledky z rentgenu/krve, musela jsem zaplatit dalších 30 Kč poplatek.
      Už nikdy více.

• Eva Matěchová

Gynekolog,

• K

Paní doktorku nedoporučuji. Zastává pouze své názory a není ochotná diskutovat. Vždy z ordinace vyjdu úplně rozhozená a vyděšená. Je hrubá, necitlivá. Nepříjemná osoba, proto si hledám novou gynekoložku.

• Milan Richtr

Ortoped, MUDr.

• Dnes jsem pana doktora navštívila poprve a jsem naprosto nadšená, že jsem měla štěstí se objednat právě k této kapacitě. Nikdy jsem na lékaře neměla štěstí a vždy jsem od nich odcházela naštvaná. Konečně lékař, který neléčí jen tělo, ale i duši a má jednání na úrovni. Přeji nám všem, třeba k nadcházejícímu "ježíšku", abychom měli více takových lékařů i v jiných oborech a to zde v Česku. Miroslava Kašparová, pacientka

• Je zkušený,je lidský,má zájem dostat se vaší bolesti až "na kloub".Přeji našemu zdravotnictví více takových doktorů Richtrů a sobě pak abych je nemusela hledat lupou. Gregorová

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Vanda Harantová

Gynekolog,

• J

Pečlivější doktorku jsem nezažila,je to profesionálka na svém místě,moc Vám děkuji za Váš přístup, jste poklad mezi gynekologi .

• Již jsem zažila pár gynekologů , ale paní doktorka je nejlepší. Je vstřicná, milá, ochotná a hlavně počlivá.Neumím si představit, že bych měla chodit jinam.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Luboš Ptáček

Ortoped, MUDr.

• Lenka Eliášová(16.srpna 2016)

Po mé hrůzné návštěvě pohotovosti / masokombinátu/ v Krči, fajn přístup,po zavolání jsem byla odkázána na dlouhé čekání,to trvalo jen 90 minut, Když to bolí,ráda počkám.Pan doktor je trochu přísný ale umí se i hezky smát.Všechno mi trpělivě vysvětlil. Těším se až tam za půl roku půjdu zase!!

• Po pádu ze stromu jsem skončila v Thomayerově nemocnici. Diagnóza zněla 5 zlomených obratlů (poslední krční a hrudní) bez posunu a ohrožení míchy. Máma pro jistotu poslala rentgen i panu Ptáčkovi. Ten nalezl ještě jeden poškozený obratel (bederní). Přestože mi v nemocnici nebyla doporučena žádná rehabilitace (což měli alespoň zmínit!), šly jsme k němu. Uznávám, že nepůsobí dvakrát srdečně, ale poradil nám velice dobře a poslal mě za velice milou a znalou paní přes rehabilitace. Rozhodně doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Karel Kalous

Neurolog, MUDr.

• H

Velmi ochotný,milý pan doktor. Dělá vyšetření opravdu velmi důkladně, má mou plnou důvěru. Byla jsem u něj několikrát a pokaždé jsem odcházela opravdu s pocitem, že jsem dobře vyšetřená. Mám bohužel i opačné zkušenosti s neurology, takže jsem ráda, že jsem narazila právě na tohoto lékaře. Doporučuji.

• K

pan doktor je vstřícný,trpělivě vše vysvětlí,takže určitě všem doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Dagmar Procházková

Zubař, MUDr.

• Mám velmi dobrou zkušenost a samozřejmě mohu paní doktorku pro její pečlivost a empatický přístup doporučit (pokud ovšem občas nové pacienty přijme, má jich - myslím - požehnaně).

• Souhlas s ostatnimi, ja k pi doctorce chodim jis asi 25 let , byla totiz zavodni lekarkou ve Skoda Praha nezli se osamostatnila , nemam k ni nic negativniho prave naopak, doufam jen ze jeste nepujde do duchodu

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Anna Čecháková

Psychiatr, MUDr.

• M

K pani dokt. Cechakovi jsem chodila nekolik let a moc mi pomohla i moji sestre, vzdy nas vyslechla(jsem z dvoujcat). Uz k ni par let nechodim protoze uz to neni potreba. Mam krasne dite a skveleho muze. Samozrejme to zaleti take na vas, doktorka neni zazracna, ale byla moji oporou, poradila a vyslechla me vzdy kdyz bylo potreba. Mela jsem ji moc rada a prala jsem si ji za maminku. Casto na ni vzpominam! Je to skvely clovek a dekuju ji za hodne.
      M.P.

• K

Paní doktorka je milá, nepomůže ani neuškodí. Pokud je člověk ve stabilní fázi onemocnění, potřebuje pouze recept a nerad povídá o sobě a svých problémech pak je paní doktorka pro něho ideálním lékařem.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Tomáš Kalous

Neurolog, MUDr.

• Umístění: Nuselská PoliklinikaSlužby: neurologické vyšetření

Otec byl doporučen k tomuto lékaři s velkou bolesti zad
      Doktor udělal rtg,na které se čekalo týden. Z výsledků usoudil,ze zde neni žádný nález,otec dostal injekci,prášky a šel domů. Když bolest neustupovala,navštívil otec lékaře ještě jednou s dotazem,ze ma již několikátý den teploty a zda to s tím nemůže souviset a on přeci jen nemá nějaký zánět v těle. Nepříjemně mu bylo řečeno,že urcite ne. Až když otec doma omdlel,zjistili v nemocnici obrovský zánět v zádech,kdx mu byly okamžitě nasazeny kopačky a již 3. Týden musí nehnute ležet.
      To je naše zkušenost