O nás

Klinika GEPAMED vznikla v roce 2012. Při návštěvě kliniky Gepamed budete ošetřeni zkušeným personálem obsluhujícím špičkové mechanické přistroje ( o přístojovém vybavení se můžete dočíst více v katergorii Ošetření a přístroje) a to vše v příjemných prostorách vkusně zařízených ordinací. Kliniku Gepamed s.r.o charakterizuje kompletní péče o pacienta (odběry , RTG, EKG, zařízení hospitalizace atp). přesná určení diagnózy, bezproblémová komunikace mezi ošetřujícími lékaři a pcientem a slušné jednání. Hlavním cílem kliniky GEPAMED je snaha o včasnou diagnostiku a zlepšit kvalitu života svých pacientů.

Klinika GEPAMED provozuje celkem dvě pobočky, jednu v Hradci Králové a jednu v Praze. Kapacita je v obou pracovištích 20 pacientů denně. Obě ordinace kliniky GEPAMED mají smluvní vazby se zdravotními pojišťovnami (najdete v kategorii aktuality), které umožňují ošetření v rámci pacientova zdravotního pojištění.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Zuzana Antušová Jiný

Opravdu se pacientovi věnuje, naslouchá, nespěchá, umí si na něj udělat čas.

MUDr. Zuzana Antušová Jiný

Skvělý a poctivý přístup k pacientovi, vysoká odbornost, snaha maximálně pomoci, důslednost

MUDr. Zuzana Antušová Jiný

Jedna z nejlepších plicních specialistů. Chválí jí i na plicní klinice ve fakultní nemocnici, jako ohromně vzdělanou lékařku

MUDr. Alena Vlachová Jiný

Naprosto skvela lekarka s lidskym pristupem. O lekarskych schopnostech neni nutno ani psat, je skvela, ale nejlepsi je jeji humor a pristup. Kez by takovych lidi bylo vice! Dekuji moc za to, ze existuji tak skveli lide jako je ona.

MUDr. Alena Vlachová

Úžasná paní doktorka. Převzala mě do péče, když už nikdo nevěděl, co mi vlastně je a s její pomocí se vše nakonec zdárně vyřešilo. Oceňuji i to, že zároveň působí na pneumologické klinice ve FN Motol, kde jsem u ní několikrát podstoupila bronchoskopické vyšetření a byla i hospitalizována. Šlo tím pádem o soustavnou léčbu, kdy mě měla opravdu pod kontrolou a pomohlo mi to i z psychického hlediska, že tam někoho již znám. I nadále k ní chodím na prohlídky kvůli kontrole astmatu, již 3 roky a pokaždé se na návštěvu těším. Vždy je v dobré náladě, příjemná, zeptá se, co je u mne nového a naslouchá i tomu, co sama preferuji - konzultuje se mnou terapii. Např. nebyl problém vysazení léků, když bylo astma pod kontrolou a hodnoty zůstávaly v pořádku. Sestřička často působí dost unaveně, ale to nic nemění na tom, že je také moc příjemná a vyšetření je na pohodu. Je chápavá. Pokud se budu jednou z Prahy stěhovat, měnit doktorku kvůli dojíždění rozhodně nebudu!

Kontakt

Jugoslávských Partyzánů 15, Praha 160 00 Zobrazit v Goole Maps