Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Boris Živný Jiný

Chci panu doktorovi moc poděkovat za léčbu dcery. Jsme z Moravskoslezsko kraje, kde dceři nikdo nedokázal pomoct a mne jako matku neustále ponižovali, že ze svých problému vyroste (nedostatek svaloviny, špatný psychomotoricky vývoj, pláč po narozeni 18 hodin denně atd.). Odjeli jsme do Prahy k panu doktorovi a diagnózu jsme měli téměř do 10 minut. Po léčbě nastala naprostá změna, dcera v noci spala namísto buzení každou hodinu, z nešťastné neurotické holčičky s mnoha problémy jsme měli a máme šťastnou zdravou dcerku. Moc mu děkujeme

MUDr. Boris Živný Jiný

S panem doktorem Živným mám samé pozitivní zkušenosti a za jeho péči jsem mu neskutečně vděčná. Dcerka se spolu se svým dvojčátkem narodila o 3 měsíce dřív a od té doby jezdíme po různých vyšetřeních , rehabilitacích a hospitalizacích, protože má opravdu velké potíže. Pan doktor Živný byl jako jediný nejen schopný zjistit, co její problémy způsobuje (opožděný psychomotorický vývoj, bolesti, masivní reflux, spasticita končetin, slintání, ...), ale také ví, jak jí pomoci. Ještě zdaleka nejsme na konci cesty, ale hned od první návštěvy v jejích 11 měsících jsou vidět obrovské pokroky. Sofinka se přestala prohýbat do luku, dráždivost ustoupila, poprvé v životě je schopná uvolnit ručičky i nožičky, méně zvrací, přestává slintat a hlavně pomalu, ale jistě pokračuje ve vývoji. Po každé návštěvě se jí viditeně uleví a není výjimkou, že se při odchodu z ordinace začne hlasitě smát. Pan doktor je i přes svou obdivuhodnou pracovní vytíženost vždy příjemný a ochotný zodpovědět veškeré mé otázky, k mým oběma dětem se chová hezky a s velkou dávkou trpělivosti a pochopení. Na emaily reaguje rychle a to často i pozdě v noci nebo o víkendech, vždy se snaží vyjít vstříc a najít co nejrychlejší řešení na úkor vlastního volného času.

MUDr. Boris Živný

Naše zkušenost s Dr. Živným byla naprosto vynikající. Naše miminko bylo stále nešťastné, plačtivé, a působilo v bolesti, ale všichni lékaři nás víceméně odpálkovávali s tím, že děti prostě pláčou a ať počkáme. Pan Dr. Živný naštěstí správně diagnostikoval příčinu a ukázal nám které body mačkat pro uvolnění (což pak bylo doplněno manuální manipulací při kontrolách v ordinaci). V rámci jednoho jediného týdne došlo k radikální změně, kdy náš uzlíček neštěstí přestal stále plakat a změnil se v docela spokojené dítě. V rámci dalších návštěv jsme se naučili další body pro řešení dalších problémů, které byly "schované" pod hlavním problémem, a i ty se výrazně zlepšily. Po měsících trápení jsme vůbec nečekali, že by jakákoliv terapie mohla být takhle úspěšná.

Komunikace s Dr. Živným nám vyhovovala účelností a zaměřením na řešení problémů.

Za léčbu se sice něco platí, ale změna plačícího miminka na šťastné je opravdu k nezaplacení.

Kontakt

Říčanská 1177, Jesenice 25242 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna