Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Hana Henrychová Jiný

Je to velmi příjemná lékařka , na správném místě. Její přístup k pacientovi je lidský a snaha pomoci je patrná na každém jejím slově. Moc děkuji za váš přístup k nám.

MUDr. Hana Henrychová Jiný

Velice doporučuji MUDr. Henrychová je jediný Ambulantní lékař, který pomáhá i v oblasti závislostí. DOPORUČUJI

MUDr. Hana Henrychová Jiný

První návštěva. Příjemné popovídání. Těším se na příští setkání. Paní doktorka velmi příjemná.

MUDr. Taťána Najmanová Jiný

Byla jsem p. Najmanovou poslána na extrakci zubu jinam, tam mi bohužel našli na zubech dalších 5kazů, které p. doktorka neléčila a jeden mám tak hluboký, že i po stěžování si, že mám bolesti nic neudělala. Bývala super doktorka, ale bohužel poslední 2roky už to říci nemohu.

MUDr. Tibor Pavuk Jiný

Velmi mily, lidsky a profesionalni pristup jak pana doktora, tak i jeho sestricky. S mym zdravotnim problemem mi pan doktor opravdu velmi rychlr pomohl.

MUDr. Tibor Pavuk Jiný

Skvělý lékář, můžu jen doporučit. Zájem o pacienta, vše vysvětlí tak, aby tomu rozuměl i laik. Takže po odchodu z ordinace nemusím hledat na netu, co znamená moje diagnoza.

Stanislav Richter Jiný

Profesionální a zároveň lidský přístup k jakémukoliv případu který jsem kdy s Panem Doktorem řešil. Z takového Doktora by si měli vzít příklad všichni doktoři kteří chtějí lidem opravdu pomáhat.

MUDr. Helena Němečková Jiný

Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání.

MUDr. Tibor Pavuk Jiný

Pan doktor je za mě úžasný. Snaží se poradit s ohledem na rodinnou anamnézu i aktuální rodinnou situaci, nejen co se jeho profese týče. Tak si představuji lékaře. Sleduje souvislosti.

MUDr. Zbyněk Šnoflák Jiný

Naprostá spokojenost. Příjemný pan doktor i sestřička. Vždy důkladné vyšetření. Je fajn, že se nemusíte objednávat a přijít kdy se vám to hodí.

Kontakt

Husova 2796, Žatec 438 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR