NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• Ota Staňo

Ortoped, MUDr.

• M
      Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedieSlužby: operace levého kyčle

pan primář je skvělý specialista,vybraného chování a já jsem s ním moc spokojená.Ještě mám jít na operaci kolene a budu si vyhledávat jen jeho.
      Jen více takových lékařů.
      Schmidová M.

• K

Souhlasím s hodnocením paní Kopecké,mám od něj plastiky na obou kolenech a spokojenost.Vždy velmi příjemný.Zatím nejméně bolestivá punkce..jen jehlou a masáží..to chceš..

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Tibor Pavuk

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

Má první návštěvě u pana doktora, kdy mě mile překvapil jeho lidský a zároveň profesionální přístup. Dnes je to více jak pět let "neměnila bych". Navíc má velmi příjemnou sestřičku. ????

• K

Veľmi milý a príjemný doktor, trpezlivý a všetko vysvetlí podrobne a zrozumitelne. Som rada, že som našla tak skvelého gynekológa a ešte k tomu krajan. Super človek a taktiež skvelá pani sestrička.....

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Anna Fajfrová

Pediatr,

• B
      Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená. Neprofesionální přístup. Není mi schopna odpovědět kloudně na me otázky. Napíše atb bez řádného vyšetření

• S

Máme v její péči svěřené dvě děti. Jsem s jejím profesionálním přístupem velice spokojený.Pokud neví, nestřílí od boku a radějí odešle k dalšímu odbornému vyšetření k specialistovi.Vážím si jejího přístupu k dětem a vyjadřují upřímný vřelý dík. Szlaur Pavel

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Zdeňka Fencková

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Od běžné kontroly po různé zákroky

Nejhodnější, nejlepší, nejlidštější.
      Zub který mi v jiné ordinaci odmítli ošetřit, že už s tím nic nejde dělat mi bez problému zaplombovala a po pěti letech mi stále slouží.

• Š

P.dr.Fencková je výborný stomatoložka, neměnila bych.