NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

Husova 2796

438 01, Žatec, ústecký

Kontaktní údaje +420 41...

Lékaři a specialisté na této klinice

• Josef Beneš

Internista, Praktický Lékař,

• L

oba dva Benešovi jsou velmi dobrí, ale bez spolupraci pacijenta jsou bezmocni..

• R

Velmi dobrý lékař.Svou práci odvádí svědomitě a pečlivě.K tomu to lékaři chodíme ji s manželkou již dlouhá léta a můžeme říc k jeho osobě, že je velmi pečlivý a zodpovědný. Při jeho pečlivosti mě včas zjistil závažná onemocnění a jejich léčbu. Za což Vám pane doktore děkuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Vladimir Korf

Chirurg, MUDr.

• B

dobry den vsem,ano nento pan doktor ano si opravdu muze nechat rikat,pan doktor,je to nejen doktor ktery dokaze pomoci,poradit,ale co hlavne,je v teto dobe stale ,CLOVEKEM.

• V

Tak tomu rikam lekar.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Taťána Najmanová

Zubař, MUDr.

• Pani Doktorka je hodná a sikovna

• V

Vždycky jsem se u paní doktorky setkal pouze s profesionalitou a ochotou. Jsem velmi spokojen.

• Marie Johnová

Pediatr, MUDr.

• M

Dobrý den, osobně jsem s paní doktorkou Johnovou i se zdravotní sestřičkou, která v ordinaci asistuje, strašně moc spokojená, kdykoli zavolám s nějakým problémem, je paní doktorka ochotná poradit a taky vždy poradí, když jsme se odstěhovali, nerada jsem děti přehlašovala k jiné doktorce, ale kvůli dojíždění jsem byla nucena, nedávno jsme se přestěhovali blíže a paní doktorka mi ochotně děti opět přihlásila k sobě jsem za to moc ráda, protože po zkušenostech s jinými lékaři jsem se jenom utvrdila v tom, že paní doktorka Johnová je opravdu nejlepší a moc moc všem tuto ordinaci doporučuji

• Nejlepší

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Helena Němečková

Dermatolog, MUDr.

• N

tato doktorka je velice dobra :) prijemne se sni komunikuje a je velmi sexy byl jsem tam jednou a pani doktorka mi velice pomohla davam + :) s pozdravem Pavel

• paní doktorka je strašně arogantní pouze čeká v ordinaci na 30.-kč , měla by to zabalit.

• Jiří Zimola

Gynekolog, MUDr.

• M

Výborný lékař, poradí, pomůže, je milý, když jsem k němu šla poprvé, vše mi vysvětlil, ničeho jsem se nemusela bát. Gynekolog opravdu k nezaplacení. Doporučuji.

• M

U tohoto pana doktora jsem od svých 20 let, takže asi tak 23 let. Zažila jsem během těhotenství jiného doktora, který byl denně nalitej, zlý, arogantní a surový. V porodnici jsem zažila i paní doktorku, zlá a sprostě nás titulovala. V mých 20 letech opravdu velký šok ! Naštěstí se to vyřešilo samo, starý lékaž šel do důchodu a já po porodu přešla k MUDr.Zimolovi. Věřte, že jsem strašný puntičkář, detailista a pracuji denně s mnoha lidmi, takže mám "pracovní deformaci" vše sledovat ostřížím zrakem. U pana doktora je velmi čisto (všude a všechny pomůcky).On sám se chová velmi profesionálně, lidsky, slušně, vyslechne, poradí a je pečlivý !! A také má sestřičku, která je velmi milá a ochotná. Jen zkuste zaklepat jinde, a uslyšíte "příjemné" reakce sestřiček (nemyslím jen ordinaci gynekologů, ale i zubařů či obvoďáků ....). To, že někomu údajně špatně léčil zánět moč. měchýře, to je hlavně nemoc pro urologa nebo obvodního, jen se ženy naučily s tím chodit ke gynekologům. A to, že to někdo léčil blbě, není chyba lékaře, ale samotného pacienta, není to jen tím, brát léky,ale taky dodržovat to ostatní (pití čaje, teplo, sucho, vhodné spod.prádlo...). Rozčílily mne názory (velmi negativní), které jsou tu uveřejněné a co je někomu po tom, jestli doktor pronajímá byty, je to jeho věc (těch doktorů je spousta, jen se o nich tolik nemluví). S
      hodnocením lékaře to nemá mít nic společného. Mějte se,Martina.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Andrea Hänelová

Zubař, MUDr.

• Paní doktorka je úžasná, umí to s našimi dětmi, vůbec se nebojí k ní chodit na kontrolu. Je velice citlivá a usměvavá. Velice doporučuji :)

• M

Paní doktorka je milá a šikovná. Naše děti se nebojí chodit na zubní zákroky, vše vysvětlí. S jejím přístupem a kvalitou prací jsem velice spokojená :D Doporučuji.

• Vladimír Melč

Fyzioterapeut,

• M

Velice příjemný a hlavně schopný fyzioterapeut! Jsem spokojená a můžu jedině doporučit..............

• Hana Chaloupková

Pediatr, MUDr.

• pani doktorka je slušny člověk dobry lékař sem naprosto spokojena s jeji lečbou i chovanim vždy mi vyšla vtřic a bylo jedno o co se v tu chvili jedna bohužel nekteři lide si mysli že doktor ma jako povynost delat před detmi a jejimyrodiči šašky ale strana opačna je profesionalni lekař s kterym se setkate malo kdy..............

• M

Paní doktorka je moc milá a přívětivá. Má úžasný vztah k dětem, hlavně k těm nejmenším. Líbí se mi, že se stále vzdělává a má přehled o moderní léčbě. Jsem ráda, že mi do dětí nerve antibiotika pokaždé, když jsou nastydlé a snaží se mi vysvětlit, jak je léčit pomalu, trpělivě a účinně. Radši jednou dvakrát za rok týden dva, než zaléčit to za dva dny a neustále se k tomu vracet. Znám hodně dětí kamarádek, které mají díky tomu, že na každý kašel jim doktor předepíše antibiotika, zničenou imunitu a jsou nemocné pořád.
      Paní doktorku stoprocentně doporučuji.
      M.D.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Balatka

Kardiolog, Pediatr,

• C

Divočejšího doktora jsem zatím nepoznala (aneb hláška: ,,Je to rebel!" nesedí k žádnému doktorovi tak jako k němu), což mu ale neubírá, naopak! I když se člověk občas nevyhne dlouhému čekání v čekárně, protože pan doktor má narváno, má to svoje opodstatnění - lepšího pediatra v Mostě nenajdete, takže sem si na něj s angínami, chřipkami, streptokoky a dalšími veselostmi ráda vždy počkala. Čekání bylo vždy zpestřeno jeho hláškami, když vyšel a přebíral si dalšího pacienta nebo něco potřeboval řešit mimo ordinaci a samozřejmě tím nej - jeho hlášky slyšíte i přes dveře, takže to už se pak tak nějak stalo jeho poznávací značkou mezi pacienty - často to bylo lepší, než si zapnout TV, prostě si sednete v čekárně u p. doktora Balatky a o zábavu je postaráno ať jste v jakémkoliv stavu. Největším mínusem byla bohužel sestra (nevím, jestli je stále aktuální, v 18.roce jsem samozřejmě musela už k doktorovi pro dospěláky), která o dobrou náladu zakopla tak jednou za rok, ale pan doktor si jí umí dobře zkrotit/utřít, což mě dost bavilo, takže nakonec máte díky němu o něco víc respektu i k sestře, která by si ho sama normálně nezasloužila, ale díky němu je součástí "týmu", takže proč ne, nebudeme žádný bebíčka ne?:) Nesmí být opomenuto, že tak jak je dobrý pediatr, takový je i kardiolog, zažila jsem to i to, takže mohu posoudit.Myslím, že Most jednou bude prolívat hodně slz, až o něj přijde na lékařském "bojišti"!:)

• J

Doktor na správném místě!!! Je skvělý, jako dítě jsem k němu chodila a v těhotenství též, je opravdu moc milý, profesionální a je s ním opravdu legrace, vřele doporučuji!!! Takoví lékaři by měli být všichni.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře