Nemocnice Třebíč

• Leoš Novotný

Ortoped,

• M
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: Úraz dcery

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. L. Novotnému a celému kolektivu ortopedické ambulance Nemocnice Třebíč za vzornou péči, starostlivost a laskavý přístup při léčení mé dcery po jejím úrazu.Vážím si jejich profesionálního přístupu, ochoty a péči jak k pacientovi tak i jeho doprovodu.MP

• L

Dobrý ortoped. Po zranění kolene na motorce odhadl léčbu velice dobře. Léčba proběhla bez nutnosti operace a dodnes nemám s kolenem vůbec žádné problémy.

• Peter Bisták

Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka

• K
      Umístění: Centrum péče o ženu, s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka

Výborný lékař, profesionální přístup, vše velice ochotně a srozumitelně vysvětlí, je pečlivý a ohleduplný. S tak pěkným přístupem jsem se u svého bývalého gynekologa nesetkala. Opravdu člověk na svém místě... :)

• Eva Pleskačová

Gastroenterolog,

• A
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: dstranění cizího tělesa z jícnu

Dobrý den. Dnes hodinový zákrok po uvíznutí masa v jícnu. (Stane se) Paní doktorka byla milá, profesionální a zákrok i přes jeho nepříjemnost byl proveden velmi citlivě. Právě takové profesionály na místech lékařů potřebujeme a měli by jsme si jich vážit. Děkuji moc.

• s pani doktorkou mam dobrou zkusenost i kdyz na me poprve pusobila dost neprijemne, vysetreni mi udelala bezbolestne na to jak je toto vysetreni neprijemne a pak se me jeste ptala jake to bylo :-) kdyz jsem tam sla podruhe byla uzasna moc prijemna a vsechno se mnou probrala poradila a udelala mi vsechna vysetreni ktera byla zapotrebi. v zari tam jdu zase a vubec se nebojim pusobi sice hrozne ale jak ji clovek pozna tak hrozna neni :-) ale treba mela jen dobrou naladu uvidime v zari zatim spokojenost :-)

• Václav Žižlavský

• M
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: přirozený porod

Moc Panu doktorovi děkuji a jsem ráda že zrovna on byl u zrození mého synka. Během chvilky byl prcek na světě

• P
      Umístění: Odborný ženský lékařSlužby: péče o těhotné

Pan doktor je odborník na svém místě. Na těhotenskou poradnu a doufala jsem, že i na porod (což nakonec nevyšlo, tehdy byl ještě primář a musel k rizikovému císaři) jsem k němu jezdila z Prahy.

Podívejte se na všechny názory (72) na lékaře

• Xenie Preiningerová

• Š
      Umístění: Provoz gynekologické ambulanceSlužby: Pacientka

Naprostá spokojenost a to jak s péčí paní doktorky, tak i sestřičky. Kdyby paní doktorka léčila všechno, chodím jen k ní. Dokáže se vším poradit, vtipná, veselá, nikdy se nezapomene zeptat jak se má dcera... I když gynekologické vyšetření není nijak příjemné, tak se s paní doktorkou není čeho bát. Pomohla mi už tolikrát, ať už ve své ordinaci, tak si mě pozvala i do nemocnice(pro kontrolu). Neznám žádného takového doktora, jako je ona!

• S

Paní doktorka je anděl! Přešla jsem k ní z důvodu stěhování. Je velice pečliva. Dělala mi CS vše bez problémů. Vše mi vysvětlila. Nemluvím o sestricce z Brafky ta je tady úžasná!!!! Všem doporučuji

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Jaromír Šilhavý

Chirurg,

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: operace

byla jsem na operaci karpálů v Náměšti nad Oslavou, vše proběhlo bez problémů a hlavně rychle, bez čekání v ordinaci, následná péče na jedničku, kéž by takový přístup k pacientovi měli všichni lékaři, maximální spokojenost mohu jen doporučit

• H

Výborný lékař s lidským přístupem. Od něj i s bolestí odcházíte s radostí. Takových lékařů by mělo být více.

• Martin Tesák

Internista, Kardiolog, MUDr.

• V
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: Tachykardie

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou a hlavně komunikací s pacientem, jako u MUDr. Tesáka. Nejen jeho odborný, ale hlavně lidský přístup k pacientovi, by měl být příkladem většině jeho kolegů.
      Děkuji tímto, panu doktorovi za veškerou péči
      Vendy

• Jiří Kucharský

Chirurg, MUDr.

• Z
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: zlomenina kotníku

Perfektní lidský i profesionální přístup, špička ve svém oboru, jsem šťastná, že jsem se dostala zrovna k němu!

• Vyborny lekar a diagnostik. Vyuzila jsem jeho sluzbu v soukrome ordinaci pro
      Oddělení celostní a informační medicíny a byla jsem ohromena stanoveho diagnozou a nasledne efektivni lecbou.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jitka Bednářová

Neurolog,

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka používá léčbu šokem. Arogantní přístup, zesměšňuje, kroutí nesouhlasně hlavou, nenechá domluvit. Při vyšetření ignoruje příznaky bolesti, nebo se dokonce dozvíte, že to, co vás právě bolí, vás nemůže bolet. Nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: Jiný

Moje zkušenost je otřesná, arogance a neprofesionalita. Paní doktorka se mnou mluvila povýšeně, v podstatě mi vynadala za dosavadní způsob léčby, empatie žádná. Nazvala mne "citlivkou" a neustále mi opakovala, že problém bude asi někde jinde, tedy v mojí hlavě. Pokoušela jsem se hájit, že si ty bolesti opravdu nevymýšlím... marně.
      K paní doktorce jsem se dostala po té, co jsem navštěvovala po nějakou dobu svou neuroložku, která ovšem z mně neznámého důvodu přestala ordinovat. Poté jsem zůstala dva roky (!!) bez ošetřující lékařky, ačkoli trpím poměrně akutními bolestmi, maximálně jsem byla odkazována na praktického lékaře. Nakonec jsem se mi náhodou podařilo objednat k paní Bednářové, jelikož čekají lhůty u všech jiných neurologů v Třebíči jsou půl roku, nebo vůbec neberou nové pacienty. K paní Bednářové jsem se dostala asi po 3 týdnech čekání (nyní se vůbec nedivím, že u ní není narváno). Návštěva byla nejhorší zážitek tohoto týdne, a to jsem tento týden státnicovala. Oproti vyšetření u paní doktorky byly státnice příjemným rozhovorem. Než bych měla jít k paní doktorce ještě někdy v budoucnu, tu si tu svoji bolavou nohu raději uříznu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Ryšanová

• V
      Umístění: Ordinace gynekologaSlužby: Jiný

Odbornost, profesionalita, úžasný přístup k pacientům. Paní doktorka mě přijala v polovině těhotenství a výborně se o mě starala. Velký dík celému týmu ve Vel. Meziříčí.

• P

Naprostá spokojenost! Hodná,příjemná,usměvavá,člověk s ní nemá problém cokoliv řešit!!! Člověk na správném místě! Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře