Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (30)

MUDr. Vladimír Hájek Jiný

Moje dlouholetá zkušenost, tři operace rukou, dvě kolen a další zhmožděniny, koleno, kotník, rameno. Přístup MUDr. Hájka vždy perfektní.

Aleš Pařízek Jiný

Pana doktora jsem měl tu čest poprvé potkat na třebíčské pohotovosti. S přístupem jako od pana doktora jsem se ještě nesetkal. Lidský přístup, podrobné vyšetření a vysvětlení mého úrazu. Následná kontrola v jiný den probíhala v podobném duchu, přátelský, vstřícný přístup se zájmem, který na mě působil velice příjemným dojmem.

MUDr. Jiří Kucharský Jiný

Velice šikovný a zkušený pan chirurg (hodnotím chirurgický zákrok, v celostní ambulanci jsem nebyl), který si troufl i na zákrok, do kterého se jiným dvěma v minulosti nechtělo. Oceňuji seriózní no nonsense přístup. Pod rukama pana doktora i sestry jsem se cítil naprosto v bezpečí. Můžu rozhodně doporučit!

Aleš Pařízek Jiný

Děkuji MUDr. Pařízkovi za odstranění ganglionu, zůstala mi prakticky neviditelná jizvička. Pan doktor je velice milý, optimistický a příjemný lékař.

Roman Sedláček Jiný

Povýšený, arogantní. Manžel byl na ošetření a bylo mu u pana doktora řečeno, že s “takovou blbostí” má příště zůstat doma… díky tomu chápu, proč si třeba starší lidé bojí zavolat sanitku, když se někteří lékaři chovají takto.

Martina Cahová Jiný

Skvělá komunikace pomoc okamžitá skvělí přístup výborná léčba spokojenost

MUDr. Alena Matějková Jiný

Paní doktorka má velice vstřícný přístup, je pečlivá, nemá tendenci nic odbýt. Jemná, vysvětluje postup provádějících úkonů. Více takových lékařů. Sestry rovněž úžasné. A to všechny, se kterými jsem se setkala. A to jsem pacient inventář.

Jana Buršíková Jiný

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Jak já jsem ráda, že jsem k ní přešla. Všechno vysvětlí, nic z ní nemusím tahat. Je empatická, sympatická a u vyšetření je citlivá.

MUDr. Azat Chamzin Jiný

Pan doktor je velmi ochotny a mily. Jsem naprosto spokojen. Vi presne, co potrebuje pacient. Doporucuji!

Eva Pleskačová Jiný

Pro paní doktorku má její čas úplně jinou hodnotu než váš. Váš totiž nemá žádnou. Hodinu čekání s lístečkem, abyste se od arogantní sestry dozvěděli že paní doktorka ani není v ordinaci je normální. Na vyšetření u tohoto doktora si vemte volno na celý den. Na 4 hodiny čekání i když jste v čekárně sám doporučuji nabitý telefon. Doktorka je neprofesionální, arogantní a vyšetření od ní bolí. Bohužel jiný doktor v okolí neni.

Kontakt

Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč 674 01 Zobrazit v Goole Maps
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna