Nemocnice Třebíč

Purkyňovo náměstí 133/2

674 01 , Třebíč , vysočina

• Vladimír Hájek

Ortoped, MUDr.

• Rozhodně nedoporučuji. Hrozný přístup jak ze strany sestry (té hlavně),tak ze strany lékaře. Ještě se mi nestalo, že by se mi lékař vysmál a i přes bolest mě poslal domů. Bez jakéhokoliv vyšetření,i přes bolestivý případ - dle něj je to ZBYTEČNÉ. V tom případě tedy nechápu k čemu si člověk platí zdravotní pojištění.

• Umístění: jiné místoSlužby: Prohlídka

Navštívíla jsem paní doktorku dnes poprvé v zdr. stř. Kamechy spol. Lerramed cz. a musím napsat, že je úžasná a báječná !!! Jsem moc ráda, že jsem měla na ní štěstí. Obavy rozptýlí, vyšetřuje pečlivě, usměvavá, příjemná, nejlepší !!! Děkuji.

• Pavel Bartl

Gynekolog,

• Umístění: Odborný ženský lékař

Chtela bych touto cestou podekovat panu doktorovi.Znam jej z nemocnice z roku 2001 a vzdy byl moc hodny a vse ochotne vysvetlil.Po letech jsem jej opet potkala v nemocnici (je tam zlaticko porad)a pomohl mi muj problem resit.Nevadilo mu ze nejsem jeho pacientka ,vzdy velice hodny ,ochotny a poctivy.Uz jsem pacientkou pana DOKTORA a jsem v dobrych rukou.Dekuji M.Gregorova

• Ž

Pana doktora jsem měla u porodu a nemůžu si stěžovat. Měla jsem větší šití, ale skoro jsem o tom nevěděla, když byl hotov, podal mi ruku a pogratulovat k miminku. Ráno se na mě byl ještě podívat, jak to vypadá a jestli jsem v pořádku. Takže za mě - spokojenost.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Roman Sedláček

Ortoped,

• Z
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: úraz

Pan doktor je opravdový profesionál. Z vlastní zkušenosti mohu jen a jen chválit - oceňuji jeho ochotu pomoci, ohleduplnost, dále pečlivost a profesionální přístup.

• R
      Umístění: Nemocnice Třebíč

Naprosto souhlasím s hodnocením z roku 2014, povýšené jednání, zcela nekomunikativní, velmi nepříjemný pocit,že pacient ho obtěžuje, a na dotaz - škoda mluvit . I komunikativnost a příjemné jednání patří nezbytně k dobrému lékaři a měla by to být samozřejmost. Ti co ho nemají a nedokážou to měli by pouvažovat o změně oddělení-třeba patalogie. Když je člověku zle a něco ho bolí,tak opravdu není na takové jednání ani připraven ani zvědavý. Co to může lehce vyvážit, je vynikající odbornost. To ale nedokážu posoudit. I přesto panu doktorovi děkujeme.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Aleš Pařízek

Ortoped,

• D
      Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: Uraz

Pan Doktor Pařízek je odborník na svém míste .Je to lékař s citlivím a příjemním vystupováním .Jsem rada že mně ošetřuje a léči nevadí mi ani dlouhé čekaní na vyšetření i když jsem objednána je nás hodně nemocných a chápu jakje to náročné pro něho aby ,každému vyhověl a léčil ho nejen jako telesne ale i duševně .je to optimistický andílek .děkuji pane doktore .Nemocnice Třebíč může bít hrdá že má tak kvalitného lěkaře .Dana

• Richard Vančura

Internista,

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: travici problemy

Pan doktor je velmi poctivy a zajimal se dukladne o problemy. Pomohl mi. Libi se mi, ze se zajimal o vse a nenapsal jen recept jak je to nekde jinde. Dekuji.

• Martin Skládal

• B
      Umístění: jiné místoSlužby: vykloubené rameno dcery

Za panem primářem jsme přišli na pohotovost v Uherském Hradišti s vykloubeným ramenem dcery, dceru rychle zdiagnostikoval, bez zbytečného rentgenu, byl velice vstřícný, usměvavý, provedl manévr a za pár vteřin bylo po problému. Více takových lékařů!

• K

Jako lékař na svém místě...lidský,vstřícný,jen v dobré náladě...takových lékařů moc neznám,přála bych si,aby mu tento postoj vydržel do dalších mnoha let v dnešní době a v jeho náročném povolání,vím o čem mluvím,jsem zdravotník....Mám málo takových zkušeností s lékaři jako sním.Operoval moji dceru a diky za to!Více takových lékařů...

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Azat Chamzin

Urolog, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Bolest bricha

Vynikajici pan doktor. Velmi ochotny, odbornik na svem miste. Nasloucha, zajima se o pacienta. Provedl mi kompletni ultrazvuk, stanovil diagnozu, podal atb. Sestricka moc prijemna. Dekuji za prijemne osetreni.

• Velice profesionální a zároveň milý přístup. Odborník po všech stránkách

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Alena Matějková

• R

Dobrý den - stručně : přišel jsem s Bakerovou cystou v podkolenní jamce levého kolena - paní doktorka se nejenže nedokázala trefit do útvaru 4x1cm - ale nohu mi rozpíchala tak dokonale ,že ještě dnes kulhám a to je už je čtvrtý den po zákroku - takže to shrnu : vodu v koleni mám pořád , a chodit pořádně nemohu díky zásahu paní doktorky - doporučuji se vyhnout obloukem a najít si schopného a zručného lékaře...

• C

S paní doktorkou Matějkovou jsem velmi spokojen - lidsky i profesně na výši.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Markéta Mařáková

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Nemocnice TřebíčSlužby: porodnické operace

Paní doktorka mi v roce 2006 při porodu císařským řezem zachránila život. Dodnes jsem ji moc vděčná! Je to můj anděl strážný.

• L

Paní doktorka byla mou registrující gynekoložkou (po přestěhování do jiného města jsem musela přejít k jinému lékaři), ale byla jsem s ní spokojená. Citlivě prováděné vyšetřování. Empatie. Dvakrát mi v třebíčské nemocnici dělala laparoskopickou operaci (odstranění cysty). Před operací za mnou přišla, vše mi znovu vysvětlila, po té, co jsem se probrala z narkózy, opět přišla a sdělila, jak operace proběhla. Perfektní lidský přístup. Mohu jenom doporučit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře