Nemocnice Třebíč

Purkyňovo náměstí 133/2

674 01 , Třebíč , vysočina

• Lubomír Jahelka

• P

S panem doktorem jsem se poprvé (a doufám, že i naposledy) setkala při příjmu před operací v nemocnici v Třebíči. Jeho chování bylo otřesné. Hned v úvodu mě přivítal slovy, že kvůli mému desetiminutovému zákroku bude on mít 2 hodiny papírování. Po celou dobu se ke mně choval, jako kdybych do pěti neuměla napočítat a jako kdybych si své zdravotní problémy vymýšlela. Během vyšetření měl spoustu nemístných poznámek. Přesně kvůli takovým lékařům mám pak strach z každého vyšetření a navštěvuji je, až opravdu v krajních situacích. Lékařům se člověk svěřuje se svými problémy a má jim důvěřovat (hlavně v takovém oboru), ne se dočkat nepochopení a pohrdání. Takového doktora doporučit nemohu.

• M

za mě .... jsem jeho pocientkou léta, byl i u porodu jednoho z mých dětí ..... jsem velmi spokojená, nyní se naprosto skvěle vylepšilo prostředí a na vyšetření se nečeká .... k mým problémům byl vždy vstřícný , vždy mi vyšel vstříc, což mohu nyní čerstvě po komplikovaném hojení operační rány z nemocnice jen potvrdit ... děkuji

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Alena Váňová

Praktický Lékař, MUDr.

• J

milá,hodná,ochotná paní lékařka,takový by měli být ve zdravotnictvý všichni,když už si vybrali tuto profesi..opravdu mohu jen a jen doporučit :)

• Mária Šulcová

• J

Jedna z nejlepších lékařek, výborně diagnostikuje a léčí, jen škoda, že již přešla na internu,jako praktická lékařka by jistě díky své šikovnosti měla nabitou ordinaci :-)

• Přemysl Mráz

Otorinolaryngolog,

• G

S panem doktorem Mrázem jsem byl spokojen, velmi profesionální přístup, rychlé vyšetření, vysvětlil možná rizika, navrhl řešení. Nemám, co bych vytknul. Sestra také profesionální přístup.

• Marek Frydrych

Internista,

• Je to skvělý lékař - vysoce erudovaný, lidsky na výši, svoji práci bere jako poslání. Dokáže velmi dobře motivovat a svým pacientům je oporou. Tomu říkám doktor na svém místě! Velmi doporučuji! Josef Novotný

• Pan doktor Frydrych má moji stoprocentní důvěru.Ochotně a vstříčně odpoví na všechny dotazy.Naprosto důvěřuji jeho úsudku a léčbě.Pane doktore,moc děkuji a přeji hodně zdraví a životní energie.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jitka Šalomounová

Oční Lékař,

• P

Naprostá spokojenost. Byla jsem na operaci horních víček. Vše se hojlo krásně a výsledek je úžasný, žádné stopy po zákroku.

• Jiří Vlasák

Urolog,

• skvělý lékař, skvělý přístup k pacientům, vždycky vstřícný a ochotný, jsem s ním velice spokojená, mohu jenom doporučit

• Hana Chmelíčková

• E

Zcela neprofesionální přístup, velmi špatný přístup k pacientům po lidské stránce. Dle mého názoru, by neměli takovýto lidé vůbec ve zdravotnictví pracovat, více škodí než pomáhají.

• Karel Janíček

• B

Pan doktor je úžasný. Chodím k němu, kdy má moje lékařka plno, poprvé se mně to moc nelíbilo, ale teď vím, že rozhodně nejsem v "horší" péči. Je to borec !

• B

Skvělý lékař jak po profesní, tak i po lidské stránce. Všechny dotazy zodpoví, vysvětlí možnosti, je s ním celkově perfektní komunikace! Prostředí v Centru péči o ženu je perfektní, i ostatní personál-sestřičky, jsou moc milé. Neměnila bych a všem mohu jen doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (84) na lékaře

• Ladislava Kopřivová

• B

K paní doktorce chodím několik let. Je to opravdu profesionálka a hlavně skvělý člověk. Teď v těhotenství se mně věnuje, je pečlivá, nic nepodceňuje. Čekací doba není skoro žádná, snad vždy jsem přišla na řadu přesně na objednaný čas.

• :

Paní doktorka je moc milá, ochotná a hodná, chodím k ní něco přes rok a můžu jen chválit a doporučit :-) Jsem s ní velice spokojená, když se objednávám jdu zásadně jenom k ní.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře