Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (22)

Jaroslav Antoníček Jiný

Ošetření naštípnutého prstu. Pan doktor
    měl profesionální a citlivý přístup.
    S ošetřením jsem byl naprosto spokojený a mohu jen doporučit.

MUDr. Josef Lutovský Jiný

pan doktor byl velmi surový a neempatický se stavem v jakém jsem byla

Jan Kasl Jiný

S panem primářem jsem opravdu maximálně spokojený..jeho osobní přístup, pochopení a zájem o pacienta je opravdu nad rámec povinností lékaře...moc mi pomohl opravdu z nejhoršího...kéž by bylo takových v dnešní době více..ještě jednou velký vděk....pacient BS...

Marie Polidarová Jiný

Pani doktorku jsem navštívila se synem, chová se k dětem velmi empaticky, i s malým miminkem si povídá, mě vyslechla, všechno vysvětlila a doporučila další postup, který byl velmi účinný

MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Úžasná lékařka, vstřícná, příjemná, poradí, pomůže. Úžasný přístup k lidem ,jsem ráda že jsem u této lékařky. Přístup sester je také úžasný.

Andriy Voloshyn Jiný

Za me perfektni anesteziolog. Vse mi velmi dobre vysvetlil. V jeho rukach je clovek pred operaci naprosto v klidu. Z pana doktora sala profesionalita a jistota. Dekuji Vam moc!

MUDr. Jana Tůmová Jiný

Paní doktorka Tůmová je skvělá a stejně tak sestřička. Obě mají velmi přátelský a lidský přístup. K paní doktorce chodím už několik let a absolvovala jsem u ní již druhé těhotenství v její péči. Nemohu si na nic stěžovat. Dnešní vyndání stehů po císařském řezu byla paráda, paní doktorka je moc citlivá.

MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Empatická, příjemná paní doktorka, skvělá terapeutka, naslouchajicí, chápavá a vždy na minutu termínu objednání přesná, doporučuji. Pacient odchází s pocitem, že ještě existují lékaři na svém místě, děkuji..

Martin Prchlík Jiný

Pan doktor je opravdu profik ve svem oboru. Operoval mi 2,5 leteho syna (vrozena vada varlatka, pupecni kyla, kyla v trisle) a i pres mou pocatecni viditelnou neduveru (pri navsteve ambulance pred operaci) byl velmi taktni a na pana doktora svych meritek nebyl vubec arogantni. Je videt, ze se take venuje pediatrii jako takove, coz dle meho nazoru tvori potrebny celek pro uspech chirurgickych zakroku. A velmi ocenuji, ze pusobi i v jiznich Cechach, kde se venuje velmi intenzivne i mimoprazskym pacientum. Doporucuji vsem tem, kteri jeho oddanou sluzbu potrebuji. A klobouk dolu, co vsechno stihne

MUDr. Marta Říhová Jiný

Dobrý den, zažila jsem spoustu lékařů co se týká psychiatrie. Jsem moc ráda a šťastná, že můžu chodit k této vynikající lékařce. Nový pavilon v Táboře je sice moderně vybavený, ale jak lékaři, tak sestry ( ne všechny), sanitáři ( ne všichni ) se na vás dívají nepříjemně, když něco potřebujete, tak je obtěžujete. Většina sanitářů věčně křičí, vždyť se tam léčí lidé s depresemi a dalšími psychickými nemocemi. Tam se podle mě nemůže nikdo vyléčit. Já jsem ráda, že mám tak výbornou a milou paní doktorku, protože jedině ona mi vždy dokáže pomoci.
    Dvořáková.

Kontakt

Kpt. Jaroše 2000, Tábor 390 02 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda