Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02 , Tábor , jihočeský

• Vasyl Behan

Chirurg,

• Moc děkuji za velmi profesionální přístup. Bylo mi potěšením již podruhé. Bohužel málokdy se vidí, takový přístup, když je v čekárně plno pacientů. VÍCE takových lékařů. Ze srdce Děkuje pacientka z 8. 9. 2016 Lucka

• Jan Neškudla

Pediatr,

• Porubská
      Chcete změnit lékaře? Obracíte se na odborníka s dlouholetou praxí? Těšíte se, že vaše dítě bude někdo přijímat, léčit ochotně a rád? Pan doktor Neškudla to nebude, ve své ordinaci pro děti a dorost vás nepřijme. Fyzicky jsme byli v ordinaci přítomni. Na dotaz, jestli převezme syna do péče hned odpověděl "že to nedělá, že je to nemorální a neetické". Neptal se nejdříve ke komu chodíme, že by třeba spolu často spolupracovali. Neptal se co nás trápí. Ne - je to nemorální a neetické. Bohužel jsem tak získala pocit, že pro pana doktora je jeho pohodlí důležitěší, než vaše potíže. Na webových stránkách jeho ordinace píše, že přijímá nové pacienty a těší se na ně.

• Michal Žížala

Anesteziolog,

• T

Milý profesionál s velmi příjemným přístupem k pacientovi. Prováděl mi anestezii dolní končetiny před operací a pomohl mi uklidnit se, což velice oceňuji.

• Juraj Dubec

Ortoped,

• A
      Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Služby: Bolest kotníku

Moc milý doktor, který se zajímá a práci neodbyde, jako se mi stalo jinde. Nečekala jsem ani moc dlouho, určitě doporučuji.

• Jan Veselý

Psycholog, PhDr.

• S

Lepší lékař ve svém oboru v okolí Tábora není! Z vlastní zkušenosti jsem se přesvědčila, že je odborník a umí velice dobře zhodnotit zdravotní stav a hlavě najít řešení problémů. Pana doktora Veselého doporučuji. Je velice empatický, milý a vždy dokáže člověka povzbudit.

• H

S panem doktorem Veselým jsem velmi spokojená, dokázal mi ve velmi krátké době pomoci s mými dlouhodobými problémy. Jeho přístup je profesionální a laskavý. Jsem maximálně spokojená s jeho péčí. Pan doktor je výborný jako lékař i jako člověk, má moc hezký přístup k pacientům, po rozhovoru s ním je člověku hned lépe.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Tůmová

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místo

Paní doktorku jsem navštívila místo mé ošetřující gynekoložky s akutními obtížemi. Vyslechla mne, profesionálně a hlavně lidsky vše vysvětlila, byla příjemná, mluvila jasně. Palec nahoru.

• P

Zatim jsem s pani doktorkou velmi spokojena, je ale fakt, ze nemam zadne zdravotni problemy. Pristup energicky a uprimny.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vlastimil Kupsa

Urolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: zánět močového měchýře,hyperaktivita močového měchýře

MUDr.Vlatimila Kupsu jsem poznala před 2.-mi lety,kdy jsem měla hypefunkci močovéhové měchýře,objednala jsem se do AFIMEDU Benešov,ihned si mě získal svou "dokonalou znalostí o urologii",je velmi příjemný,inteligentní,má "lidský přístup"/což se setkává u lékařů málo,navíc je z Tábora a já v Táboře také /dálkově"vystudovala Střední zdravotnickou školu.Navíc jsem "jihočech,protože jsem se narodila v Písku,kam pravidelně jezdím.Lékaři Vlatimilu Kupsovi uděluji 1 s kvězdičkou,protože tak výborného lékaře jsem v životě ještě nepotkala?JANA KUČABOVÁ,ZRUČ NAD SÁZAVOU,

• Věra Pelikánová

Psychiatr,

• P
      Umístění: jiné místo

"Lékařku" vůbec nedoporučuji, řve na pacienty, že je to slyšet až do čekárny a dotyčný pacient není hluchý. Sestra to samé. Paní doktorka Pelikánová nemá v této profesi co dělat! Její opravdu nevhodné chování k pacientům je na pováženou. Doufám, že je to dostačující názor.

• Veronika Dreslerová

Psychiatr, MUDr.

• M
      Umístění: Nemocnice Tábor, a.s.

Lékař na správném místě. Je empatická, ale zároveň má správný přístup s nadhledem a smysl pro humor. Pomohla mi najít vhodné léky, což se dříve nedařilo.

• Psychiatrička lůžkového oddělení Nemocnice Tábor a.s.. Velice milá a příjemná, nezkazí žádnou legraci, výborná terapeutka, citlivě posuzuje potíže pacientů. Velmi dobře spolupracuje s pacienty, poradí a pomůže. Je vstřícná a vždy usměvavá.

• Jiří Holub

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: Nemocnice Tábor, a.s.

Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain.

• N

Neskutečně arogantní člověk. Kdyz sem brecela pri vysetreni, tak na mě ještě řval ze nemluvim dost na hlas. Uz bych s timto pánem nechtěla nikdy přijít do kontaktu

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře